www.sudzibas.lv Studio Moderna Viltīgi gājieni, slikts serviss

Studio Moderna - Viltīgi gājieni, slikts serviss

Kad saņēmu zvanu, tad 40 minūtēs man tomēr pierunāja iegādāties 1 lietu, ko teicos, ka man nav bet vēlētos apģērba gludinātāju, tvaicētāju uz kāta - statīva. Bez šaubām viņiem tāds ir un ar atlaidēm, tikai man! Saņēmu atbildi arī, ja neatbildīs manām velmēm, tad tiek ievērotas manas pircējas tiesības, varēs aizsūtīt preci atpakaļ viņiem un man tiks atdota preces vērtība.
Preci saņēmu un tā neatbilda manām prasībām. Ņemu un izmantoju savas tiesības-zvanu! Zvanu! Neatbild! Rakstu epastu! Neatbild! Sūtu preci uz pavadzīmē norādīto adresi... Sūtījums atnāca atpakaļ-firmas tādas nav! "cepos"! Vai nu rakstīšu biedrībai vai arī reklamēšu: neko no šiem zvanu reklāmistiem neiegādāties, jo visas radu pensionāres jau apceltas!

05.01.2022

E

A Anna1487 23.12.2021
Slikts serviss

Хамство оператора
Задержка в доставке
Полное отсутсвие желания помочь со стороны сотрудников
Never again.

S Sudzibas.lv Admin 01.02.2022

G Gulbenietis 05.01.2022

Kāda starpība, cik ilgi pierunā? Ja galvā vēl ir smadzenes, tad noteikti neko neņems. Tā pierunāšana un preču slavināšana ir tik primitīva. Visas radinieces jau apmānījuši visādi top shop un tv-shop, bet vienalga mācības Jums nav. Protams, kad nauda ir samaksāta, tad tu nevienam vairs neesi vajadzīgs un interesants.

Good Intentions 05.01.2022

Uz zvaniem šādiem labāk neko nesūtīt! Manai radiniece arī piezvanīja un beigās pasūtīja tvaicētāju uz kāta, bet dabūja rokās turamo, laikam no top shop. It kā nekas, bet radiniecei bija operācijas uz rokas un ļoti smagi turēt tvaicētāju ar piepildītu ūdeni.

Good Intentions 05.01.2022

Braukās pa ausīm, ka tik pārdot, ka tik naudu dabūt.

P Persona_ 05.01.2022

Man vispār raisa neizpratni, kā mūsdienās var kaut ko pirkt "pa telefonu" - pircējs preci neredz, nekādu dokumentu nav, nekādas iespējas pārbaudīt, vai stāstītais vispār atbilst patiesībai.

S Studio Moderna SIA 06.01.2022

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ja saņemtā prece Jūs neapmierina, Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no preces un nosūtīt to atpakaļ caur Latvijas Pastu un saņemt atpakaļ iemaksātos līdzekļus 14 dienu laikā no preces atpakaļ saņemšanas brīža mūsu noliktavā.
Katram sūtījumam ir pievienota atteikuma veidlapa ar precīzām norādēm. Lūdzu aizpildiet to. Preci lūdzu atgriezt pa pastu atpakaļ uz SIA Studio Moderna. (Informācija par preces atgriešanu ir norādīta atteikuma/ garantijas veidlapā.) Ja preci atgriezīsiet SIA Studio Moderna brūnajā transportēšanas kastē pasta izdevumi būs bezmaksas.

Informējam! Prece kopā ar pavadzīmi (pirkuma apliecinājums) un aizpildītu atteikuma veidlapu jānosūta pa pastu uz STUDIO MODERNA SIA, Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov., LV-1000.

Ar cieņu, Studio Moderna