BonPrix

Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

BonPrix - Sūdzības un atsauksmes

Bonprix - Neatgriež Naudu Par Precēm

Neatgriež Naudu Par Precēm Заказала по каталогу товар, но пришлось вернуть так, как качество ужасное и не соответствует размерам по их таблице. Прошло больше месяца, как вернула товар, а вот деньги мои так и не могу дождаться! Деньги мне за возвращены товар все ещё не вернули! Больше никогда не буду связываться с bonprix и никому не советую у них что-либо заказывать! Качество отвратительное и сервис ужасный, и к тому же мошенники!

Bonprix - Nezin neko par savu preci

Nezin neko par savu preci Pirms veikt pasūtījumu, sazinājos ar veikalu, lai precizētu izmērus un citu nianci. Saņēmu atbildi, ka man jāveic pasūtījums un, ja kas, tad preci man apmainīs 14 dienu laikā... Eee, es neko negribu mainīt, bet gan uzreiz nopirkt to, kas man der... Labi, ka apskatījos sudzibas.lv.

Bonprix - Naudas atmaksa

Naudas atmaksa Nu nesaprotu - kā tas var būt, ka mūsdienās tehnoloģiju laikmetā starptautisks uzņēmums, kas vēlas saglabāt labu reputāciju, nevar 14 dienu laikā atskaitīt atpakaļ naudu par atpakaļ aizsūtīto preci? Kāpēc visu jāpanāk ar draudiem, ar lūgumiem, ar ptac iesaistīšanu? Neprasu aizdot, bet atdot!

Bonprix - Slikts serviss

Slikts serviss Ko tur teikt par kvalitāti, kad tu saņem sms un e-pastu no pasta - ka bonprix aizsūtijis tavu pasūtījumu 230 km attālumā no tavas dzīvesvietas un atbildot uz jautājumu-''kāpēc ''? Bonprix darbiniece monotonā balsī atbild, ka es neko neesmu pie viņiem pasūtījusi. Ieejot savā kontā - ir redzams, ka veikts pasūtījums 20. Februārī. Sazvanoties ar pasta nodaļu, uzzinu, ka sūtijums ticis pārvirzīts uz manu īsto adresi.

Bonprix - Slikts serviss

Slikts serviss Bonprix klientu serviss ir ārpus katras kritikas. 08.2018 pasūtīju 4 preces ( dažādus apģērbus). Pēc mēneša, 09.2018 zvanīju un jautāju kad varētu saņemt preci. Operatore monotonā balsī paziņoja, ka nezin- prece neesot saņemta no Vācijas. Pēc sarunas saņēmu e-pastā informāciju, ka visām 4 pasūtītajām precēm būs ilgāks piegādes laiks. Nolēmu apbruņoties ar pacietību un gaidīt. 10.2018 beigās tomēr zvanīju atkārtoti, cerot, ka šoreiz operators varēs sniegt atbildi uz manu jautājumu, bet atkal...

In Inks 15.11.2018
Komentāri 1 Tirdzniecība

Bonprix - neatmaksā laicīgi naudu par atgriezto preci

neatmaksā laicīgi naudu par atgriezto preci Atgrieztā preci tika izsūtīta 9.aprilī,ar Latvijas pasta starpniecību,izsekojot sūtijumu parādījas ka prece Rīgā jau bija 13.aprilī.Es sazinājos ar operātoru maija sākumā,man teica ka galapunktā ir saņemts 25.aprilī,jautāju kapēc nav atskaitīta nauda,jo ir jau pagājušas vinu noteiktais termiņš,Teica ka nauda būšot!šodien jau 14.maijs,naudas kontā nav.

Bonprix - Serviss

Serviss Prece nosūtīta atpakaļ 22.03.18. Naudas joprojām nav, telefona saruna tris reizes maldināja ar naudas atgriešanu termiņu. Operatore šodien 02.05.18. Bija izcili nelaipna. Agrāk šādas problēmas nebija. Naudas joprojām nav! Vairāk neizmantošu šo internet veikalu!

Bonprix - Kvalitāte

Kvalitāte Kvalitāte un cena pilnīgi nesavienojamas lietas šai lapā. Neiesaku nevienam. Pirmā un pēdējā reize, kad iepērkos. Aizkari izmetami (malas nošūtas ar "savelkošo metodi") , jo paspēju pielāgot savam logam. Vāciņi, kas faktiski ir smirdīgas plēves izstrādājumi, tika aizsūtīti atpakaļ, bet ne miņas no atmaksas. Prece, kurai bija liela atlaide, no pirkuma groza vienkārši pazuda.

Bon Prix - Neatgriež naudu par atpakaļ atgrieztu preci

Neatgriež naudu par atpakaļ atgrieztu preci Pasūtīju preci interneta veikalā BonPrix, prece nederēja un 15.12.2016. nosūtīju preci atpakaļ, kad 26.01.2017. vēl nebiju saņēmusi atpakaļ naudu, aizrakstīju e-pastu, man atvainojās, teica, ka prece ir saņemta un naudu atgriezīs (lai gan jau bija jābūt pārskaitītai). Nu ir pagājušas vēl 8 dienas, kopumā jau 50 dienas no preces nosūtīšanas atpakaļ un no naudas ne miņas uz e-pastiem arī vairs neatbild.

Bonprix - Обман, деньги не возвращают

Обман, деньги не возвращают Возврат товара оформлен 12,12,2016 года. В правилах возврата на сайте, нигде не написано, что возврата денег клиенты должны ждать месяц пока товат поступит на их склад и ещё 2 недели пока они перечислят деньги ! Мало того, что при оформлении заказа не была предоставлена скидка 15 %, при заказе 14,11,2016 – хотя баннер красовался в интернет магазине , так ещё 6 недель ждать возврата денег – это просто недопустимо, при условии что о таком сроке НИГДЕ не указывается ! Была высылана претензия в...

Ve Vera15 31.01.2017

Bonprix - Izmēru nesakritība

Izmēru nesakritība Es tā īsti nesaprotu - Bonprix žurnālā ir izmēra tabulas, tikai jūsu atsūtītie pasūtījumi nemaz nesakrīt ar izmēriem, piem man pēc izmēriem vajadzētu pasūtīt 50 izmēru, bet to zinot ka jūsu drēbes nesakrīt ar rakstītiem izmēriem žurnālā šoreiz pasūtīju 46 izmēru, bet saņemot preci atkal izrādījās par lielu - tāpēc rodas jautājums kāpēc tas tā ir - no kurienes tad nāk tā prece vai no nelegāliem šuvējiem?

Bon Prix - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju teniskurpes sieviešu par 37.90€,un sūtīju preci atpakaļ,naudu par atgriezto preci nesūta. Par atgriezto preci, samaksāto, pastā saņemšanai, neatmaksā naudu un aiztur ilgāk par mēnesi. Un melo par noteikumiem un tiek slēpta atrašanās vieta un pret klienta pretenzijām ņirgājoties atbild.

Bon Prix - Patstāvīgi manā vārdā veic pasūtījumus savā katalogā

Patstāvīgi manā vārdā veic pasūtījumus savā katalogā Man bija atsūtīts reiķins no Bon prix uz 100 eiro caur pastu. Svārki, bikses, džemperis, pat uz izmēri līdzigo manējam. Bet es biju šokā, jo neko nebiju pasutījusi un mani tuvie cilvēki arī. Es piezvanīju pa informācijas tālruni un uz mani nelaipnā tonī uzbrauca par to, ka es pasūtu un tagad atsakos un negribu maksāt. Sākumā es centījos runāt mierīgā balsī un izskaidort, ka neko nebiju sutījusi. Tad operators mani salidzināja ar vecenīti, kura pasūtīja un par to aizmirsa. Atmiņa slikta man 25...

Ob oblo4ko 23.05.2015

Bon Prix - naudas atgriešana

naudas atgriešana В ноябре 2013 года заказала пальто,качество не устроило и отослала обратно,а деньги до сих пор (уже 2 месяца прошло на 20.01.2014.)не возвратили.Прошу откликнуться тех,кому пришлось столкнуться с такой же проблемой. Объединясь вместе, мы сможем добиться справедливости.Мой е-mail [slēpt]@inbox.lv.

Fa faskina 20.01.2014

Bonprix - Качество обслуживания

Качество обслуживания Товар путают, присылают не то, что заказано. Необходимое количество заказать нельзя. Цена после доставки может измениться. НЕ ВОЗВРАЩАЮТ ВОВРЕМЯ ДЕНЬГИ. Долго нужно добиваться возврата.

Ai AIS 16.01.2014
Komentāri 0 Interneta veikali

Bonprix - neatgriež naudu par precēm

neatgriež naudu par precēm Bonprix klientu serviss atbaidošs, nauda par atpakaļsūtītām precēm netiek atgriezta. Gadījumā, ja ir vēlme ko pasūtīt, iesaku apbruņoties ar lielu pacietību, jo preces ir jāgaida nesamērīgi ilgi un krāt visus dokumentus par preču saņemšanu, atpakaļsūtīšanu un veiktajiem maksājumiem. Tā kā pasūtījumi tiek izpildīti nesamērīgi ilgi, sūtījumos tiek saliktas preces no dažādiem pasūtījumiem, tādējādi, kas ir iekšā konkrētajā sūtījumā, ir liels noslēpums arī pašam Bonprix. Šādā bardakā, ja rūpīgi...

Se seagate85 07.09.2013

Bon Prix - не возвращают вовремя деньги

не возвращают вовремя деньги Gribu brīdināt citus par pasūtīšanu no kataloga BonPrix. Viņi neatgriež atpakaļ naudu. Rakstīju brīdinājumu un daudzreiz zvanīju, operators pa telefonu melo, ka nauda jau ir pārskaitīta, protams nekā nav. Gaidu naudu atpakaļ jau 1.5 mēnešu. NEKAD vairs šeit nepasūtīšu.

In InnaK 18.06.2013

Bon Prix - не возвращают вовремя деньги

не возвращают вовремя деньги Заказала платье в интернет-магазине Bon Prix. Не понравилось платье, вернула назад 23.04.13. Прошло больше месяца, деньги до сих пор не перечислили на счет. Неделю назад звонила и спрашивала про возврат денег, обещали перечислить до конца прошлой недели. Не перечислили. Сегодня звонила, опять обещали в течении этой недели. Точно заказывать у них больше не буду с таким сервисом!

Ce celina 03.06.2013
Komentāri 0 Apģērbs

bonprix.lv - atteiksme pret klientu un naudas atgriešanu

atteiksme pret klientu un naudas atgriešanu Firma ne par ko neatbild! - ne par kvalitate precei, ne par piegādes termiņiem, ne par klietas krāsu, kāda ta būs atsūtīta, ne par naudu KAD tā, būs atgriezsta atpakaļ pircējam - par aizsūtito uzreiz atpakaļ mantām!!!! Gaidu naudu jau otro menēsi diemžēl.

Ci ciemiņš 28.05.2013

Bonprix - Neatgriež naudu laikā

Neatgriež naudu laikā Uzdrīkstējos pasūtīt caur katalogu BonPrix preci un jāsaka, ka pēdējo reizi!!!! Preci aizsūtīju atpakaļ, jo nederēja. Bet stāsts par to, ka šis kantoris sola atgriezt naudu apmēram mēneša laikā un tas ir rakstīts viņu pašu i-veikala noteikumos. Ir pagājis mēnesis, bet naudas nav. Zvanīju, prasīju..... kundzīte telefona otrā galā ļoti bravūrīga, klientu uzrunā vārdā kā senu draudzeni, un piekodina, ka naudu nesaņemšu vēl ātrāk par 2 nedēļām!!! Jo redziet tāds viņiem darba stils, atgrieztā prece...