www.sudzibas.lv 707.lv Krāpšana, slikts serviss, rupji darbinieki

707.lv - Krāpšana, slikts serviss, rupji darbinieki

16.12.2021 draudzene iegādājusies 707.lv veikalā apple 40mm milanese loop, model siksniņu viedpulkstenim, ieprekš pasūtot to viņu mājas lapā, kur zem preces ir rakstīts, kā preci var atgriezt 14 dienu laikā.
Šo preci viņa iegādājas priekš manis ziemassvētku dāvanai, pēc pielaikošanas, es secināju, ka siksniņa man nav ērta.
28.12.2021. Mēs ieradāmies veikalā, lai izmantotu atteikuma tiesības. Veikala darbinieki bija ļoti rupji, atteica pieņemt preci un negribēja uz vietas pieņemt iesniegumu, skaidrojot, ka tieši šo preci atgriezt nevar, jo precei ir atvērta iepakojuma plombe, kaut pats iepakojums bija ideālā stāvokli. Un vispār mēģināja mani aizdzīt prom, jo ir covids un veikala es varu atrasties kkadu mistiski ierobežotu laiku.

Balstoties uz atteikuma izmantošanas noteikumiem “izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs drīkst atgriezt preci pārdevējam bez iepakojuma, ja patērētājam nav bijis iespējams aplūkot preci bez iepakojuma atvēršanas, kā arī nav bijis iespējams saglabāt preces iepakojumu, piemēram, iepakojuma izmēra dēļ, jo tas nav uzskatāms par preces neatņemamu sastāvdaļu. ”, veikala vadītais tomēr piekrita pieņemt iesniegumu un preci lietas tālākai izskatīšanai, izsniedzot man iesnieguma kopiju.

Pirms saņemam oficiālo atteikumu, veikala vadītais teica, ka preci atgriezt nevar, jo tā ir rezerves daļa. (to jūs varat redzēt vienā no pielikuma bildēm) .

Oficiāla atbildē paskaidroja, ka preci nevar atgriezt Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ. (meli)

veikalā teica, ka atgriezt nevar, jo iepakojums ir attaisīts.

Veikala darbinieks minēja, ka pabrīdināja manu draudzeni iepriekš par to, ka preci atgriezt nevarēs. Bet tas notika jau pēc preces apmaksas un tikai tad, kad viņa pati pajautāja.

Vai nu darbinieki nav kompitenti savā darbā, vai vienkārši atklāti melo.

12.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

I Igors Tonnis 12.01.2022

David, Ja draudzenei pateica, ka preci nevarēs atgriezt, kāpēc to pirkāt un taisījāt vaļā? Varēji nepirkt, un meklēt citus muļķus, kuri Jums Latvijā atļaus taisīt vaļā apple oriģinālo iepakojumu!

D David Dolidze 12.01.2022

Kaa es minēju iepriekš, viņai to pateica pēc apmaksas un tikai tad, kad viņa pati pajautāja…

RAMONA👀 13.01.2022

Jūs tāds problemātisks virietis:siksniņa neērta, kasķējas veikalā, sūdzas šeit...un meitene nevar izdabāt, pat dāvana slikta. Traki jums tur, meitenes žēl.

D David Dolidze 14.01.2022

Cienīta, te neiet runa par to, kas man patīk, kas ne. Iet runa par likumīgam tiesībām, kas mums ir. Iet runa par to, ka veikals attiecas pret saviem klientiem. Meitene uz mani nesūdzas, dod Dievs lai jums arī tāds vīrietis būtu, kas cienītu, mīletu un rūpētos par jums tā, kā es rūpējos par savu sievieti!

Jūsu komentāram principā nav ne vietas ne loģikas..

RAMONA👀 14.01.2022

Un vēl ātri apvainojas. Eh, es pateicos Dievam, ka man nav tāds virietis kā Jūs. Mans vīrietis nekad neliktu internetā publikāciju, ka es viņam esmu nopirkusi kko ne tā.
P.s. ja nemākat uztvert kritiku, nav jāpublicē raksti. Īsti nesaprotu kas Jums nav skaidrs? Plomba bojāta, nevar atgriezt. Veselu epopeju te saraksta!

D David Dolidze 14.01.2022

https://www.ptac.gov.lv/lv/atteikuma-tiesibu-izmantosana?utm_source=https%3A%2F%2Fwww.google.co.uk

Izlasiet šo, un nerakstiet muļķības. Lai jums jauka dzīve!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes