www.sudzibas.lv 707.lv Nepieņem atpakaļ preci

707.lv - Nepieņem atpakaļ preci

Interneta veikalam mājaslapā izvietoti maldinoši attēli kas neatbilst precei dabā kad atgriež preci atsakās to pieņemt atpakaļ vai piedāvā atgriezt 50% no tās vērtības nepērciet mantas šeit labāk depo vai kāda citā veikalā nekur citur nekad nav bijis problēmas atgriezt atpakaļ kaut ko ja tas neder! Esmu juridiska persona ar ko šādu saskaros pirmo reizi mūžā.

22.09.2023

R RunčaĶepa 22.09.2023

Kā juridiskai personai, tev taču nav nekādas patērētāja tiesības, kas noteikti PTAL likumā, tajā skaitā, iespējas atgriezt atpakaļ preci.
Un ja viņiem mājas lapā rakstīts, ka bildes mēdz nebūt īstas, tad neko diemžēl nepierādīsi, jo hroms ir spīdīgs - tieši kā labajā bildē, nevis matēts. Tātad, no veikala puses viss ir korekti.

Vienīgais, kas ir nepatīkams - ka nenāk pretīm, bet ja viņi speciāli pasūtījuši priekš tevis to preci no piegādātāja, tad viss ir saprotams - viņi to preci arī atpakaļ piegādātājam neatgriezīs, jo iemesla nav.

T tieši tā 23.09.2023

Pilnīgi paskatījos preci.
Zem attēla - Grohe taustiņš Skate Cosmo duo, 156x197 mm, horizontāls/vertikāls, hroms (spoguļattēls) (nezinu kāpēc viņi hromu sauc par spoguļattēlu, bet laikam jau ka tā būtu "latviski"). Parādi man lūdzu kaut vienu detaļu , kas ir hromēta un bāzē matēta? Viss, kas ir hromēts ir reāli spogulis. Tas jau tā kā būtu jāsaprot vismaz.

Sūds ar to, 707.lv gan nav pierakstījuši viegli pamanāmā vietā - attēlam ilustratīva nozīme, var atšķirties no izskata dzīvē. To viņi gan varēja izdarīt.

Par atgriešanu, 14 dienu laikā attiecas TIKAI UN VIENĪGI uz fiziskām personām, nevis juridiskām. Un kā RunčaĶepa rakstīja, ja speciāli tika pasūtīts no piegādātāja priekš Jums, tad jau atpkaļ nemainīs, jo precei taču viss kārtībā. Un hroms ir spīdīgs.

Tāpēc labi tādas lietas ir veikalos pirkt. Jā, samaksāsi pāris eiro vairāk, bet, ir iespēja uz vietas visu pārbaudīt un pārliecināties, ir iespējas pat mainīt. kad runā pieklājīgi, iepakojums nav saplēsts, lielākā daļa veikalu samainīs preci pret citu par tādu pašu summu vai ar piemaksu.

Neuzskatu, ka 707.lv kaut ko izdarīja nepareizi. Viņi varētu uz nākotni labāk, bet arī Jums cienītais, it īpaši kā JURIDISKAI personai, derētu iepazīties PTAL. Juridiskai personai garantijas ir īsākas, atgriezšanas nav iespējamas (ja pārdevējs pats vēlās, viņš var, bet nav likuma, kas viņam liktu).