www.sudzibas.lv 707.lv Slikts serviss

707.lv - Slikts serviss

Es pasūtīju simulatoru, izmantojot interneta veikalu www.707.lv. Simulators sabojājās pēc divām nedēļām, es piezvanīju uz veikalu un pastāstīju par bojājumu, viņi atbildēja, ka man atzvanīs. Viņi man atzvanīja no Lietuvas (kur veikals pasūtīja simulatoru) . Lietuva ar kurjeru par saviem līdzekļiem (tas ir vienīgais, kas man tika piedāvāts veikalā 707.lv)

20.10.2021

Papildināts Igors Petrovs 20.10.2021

мне пришлось отправить тренажёр (заказаный в интернет магазине www.707.lv )на гарантийный ремонт за свой деньги в сервис который находится (UAB,, Skorpiono takas,, Ramygalos g 151 LT36225 Panevėžys Lietuva tel +37061480183) ."большое срасибо" что не в Австралию

Papildināts Igors Petrovs 20.10.2021

Man bija jānosūta simulators (pasūtīts interneta veikalā www.707.lv) garantijas remontam par saviem līdzekļiem pakalpojumam, kas atrodas (UAB ,, Skorpiono takas ,, Ramygalos g 151 LT36225 Panevėžys Lietuva tel. +37061480183). !

MURAKAMI 20.10.2021

Simulators? Ko simulēja? Orgasmu? :D

I Igors Petrovs 15.02.2022

Nu ti toljko takie i znaew!?