Vidaxl.lv

Adrese: Smakterweg 112, Venray
Netherlands
Latvia - 5804AM
(Biroja adrese)
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

20%
Sūdzības
31
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
21
Apskatīt statistiku

Vidaxl.lv - Sūdzības un atsauksmes

Vidaxl.lv - Atsauksme

Atsauksme Pasūtīju kušeti un esmu sajūsmā par ātro piegādi (prece brauca no Polijas 5 darba dienas, kad no lv veikala gaidīju līdzīgu preci 3 nedēļas) un priecīga arī par norēķinu veidu (maksāju saņemot ar karti) . Super! Ieteikšu noteikti arī citiem šo veikalu, jo atbilstošas Cenas un bezmaksas piegāde. Paldies jums!

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju palielu karību saulessargu zaļu ar bārkstīm 2,60 m par 59,99 eiro. Atsūtīja ar nepilnu komplektāciju, kātam trūkst apakšējā posma, vajadzēja būt augstumam 2,45 m, nav pat 2 m, bez jebkādas pavadzīmes. Šaubos, vai izturēs pirmo nelielo vēja pūsmu. Pienāca gan dažu dienu laikā. Esmu patiešām šokēta. Izmesta nauda.

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Tātad tā, ar piegādi viss kārtībā, tā tiešām bija ātra, bet lieta kuru es noteikti uzskatu par krāpšanu ir tā, ka esmu pasūtījis dārza nojumi ar izmēriem 3x3m, saliekot to izmēri maģiskā veidā no 3m pārlēca uz 2.7x2.7m. Tam tā ir jābūt? Kāpēc parametri neatbilst jūsu mājaslapā norādītajiem?

Vidaxl.lv - Prece nav piegādāta, nauda netiek atgriezta

Prece nav piegādāta, nauda netiek atgriezta Labdien! 17.05.2021. Pasūtīju tērauda zāliena apmales un dārza lampas. Pēc nedēļas, saņēmu info epastā, ka nauda tiks atgriezta - bez nekāda paskaidrojuma, kas noticis ar manu pasūtījumu. Pēc nesekmīgas sarakstes ar klientu servisu, vēl joprojām nav nedz naudas nedz pasūtījuma. Situācija ļoti bēdīga, jo iepriekšējās reizes pasūtījumi atnāca laikus un preces bija kvalitatīvas, labprāt būtu turpinājusi iepirkties šajā veikalā.

Vidaxl.lv - Nekvalitatīva prece, slikts serviss

Nekvalitatīva prece, slikts serviss 21.03.2021 tika pasūtīta siltumnīca par 560eur. Piegāde nebija no ātrākajām, bet saņēmu siltumnīcu ar divām trūkstošām detaļām. Par detaļām rakstu jau no aprīļa, tā arī nav saņemtas. Aizvietojām trūkstošās detaļas, jo gaidīt ilgāk jau būtu bezjēdzīgi. Siltumnīca jau no saņemšanas brīža bija bēdīgā stāvoklī. Un šodien 26.05.2021 pie mazākā vēja notika šis (skatīt attēlu). Apakša vēl daudz maz turās, jo tika uztaisīts papildus rāmis visai siltumnīcai. Sazināties ar viņiem nav iespējams, jo atbild tikai robots.

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieki, lūdzu neuzķeraties kā to izdarīju es! 06.05.2021. nopirku bērnam smilškasti pa 111 EUR, naudu noņēma uzreiz, apstiprinājums arī atnāca, bet tas arī viss! Ne smilškastes, ne tālāku e-pastu par preces izsekošanu, nekā! Sazināties ar viņiem nav iespējams, nav ne telefona nr., ne arī e-pasts, tikai tērzētavas čats, kurā sakumā atbild robots un pēc tam it kā pieslēdzas kāds no klientu apkalpošanas. Neko neatbild, iet no čata ārā, kad tiek uzdoti konkrēti jautājumi! Rakstīšu iesniegumu policijā! Ar briesmīgāku uzņēmumu līdz šim nav bijusi saskare, kaut arī iepērkos tikai internetā!

Vidaxl.lv - Atsauksme

Atsauksme Данная фирма очень порядочная и пунктуальная. Приняли заказ 30.04.21. Сразу же появилась информация в интернете. Любые движения по заказу были видны сразу, никаких задержек. С посредником - курьерской компанией DPD всё прошло гладко и быстро. И уже утром 06.05.21. позвонили и сообщили что Ваш заказ у Вашего подьезда. Да и сам товар очень хороший. Я много покупаю в Германии, Великобритании, Италии, но такого качественного сервиса не видел и не встречал. Всего самого хорошего этой фирме в поставках для покупателей из Латвии.

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana 21.03.21. Pasūtīju plauktu, samaksāju 59.99 eur. Nesaņēmu ne pasūtījuma apstiprinājumu, ne pasūtījuma numuru. Esmu mēģinājusi gan rakstīt gan zvanīt, bet neveiksmīgi. Zvanot, atbildētājā skan briesmīgs troksnis un ik pa brīdim vīrietis runā kaut ko nesaprotamu, bet it kā latviski. Rakstīju viņu tā saucamajā tērzētavā, tas vispār īstākais murgs. Šis tā saucamais interneta veikals ir izveidots tā, lai nebūtu iespējams ar viņiem sazināties, pārskaiti naudu un skaties kā par tevi ņirgājas.

Vidaxl.lv - Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots.

Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots. Mango masivkoka galds no internet veikala Vidaxl 120cm 390 eiro, katra daļa no galda ar defektiem, koks ar pelējumiem, metāls ir sarūsējies . visu var redzēt uz attēliem. esmu šoka par kvalitati un pašu servisu, uz email adresēsi arī neviens neatbild .

Vidaxl.lv - Labs serviss

Labs serviss Pasūtīju 27.12. , preci piegādāja Dpd kurjers 05.01. (pa vidu svētku dienas. Viss kā vajag, uzreiz atnāca epasts ar pavadzīmi un pirkuma apstiprinājumu, sūtījumu varēja izsekot arī Dpd lapā, visu laiku nāca epasti - paka sapakota, paka nodota kurjeram utt. Viss labi iepakots, preces kvalitāte atbilst cenai. Cerams lietosies labi. Noteikti sūtīšu vēl un ieteikšu arī citiem:)

Vidaxl.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīts mākslīgais zāliens. Pasūtījums tika noformēts uz piegādes adresi, kad lūdzām noformēt rēķinu uz uzņēmumu. 4 reizes saņēmām nepareizi noformētu / izlabotu rēķinu. Vēstules uzruna sākās ar: “ mīļo ziemassvētku vecīt.. ”, tajā brīdī saproti ka komunikāciju sarežģi google translate. Labi, uztaisījām photoshop paraugu, kādu tieši tekstu jāieraksta adresāta laukumā, uz to brīdi jau cits uzņēmuma pārstāvis ir pārņēmis komunikācijas estafeti - un uzstāj ka sākumā tika ievadīta nepareiza...

Vidaxl.lv - Pods atnāca bez skalojamas kastes

Pods atnāca bez skalojamas kastes Pasūtījums: 3711021798 Sveicināti, Es pasūtīju melnu podu, bet viņš atnāca bez skalojamas kastes melna krasa. Ludzu zvaniet +371 2 9516238 Un piegadajiet skalojamo kasti! Tagad man ir vel jāpievieno vairāk zīmes, lai ari parejie redzētu šo manu sūdzību. Tas ir loti apbedinosi, ka interneta veikali strāda tik neprofesionāli. Ludzu steidzami atrisināt manu jautājumu!

Vidaxl.lv - Nekvalitatīva gulta

Nekvalitatīva gulta Iegādājos nesen gultu, kuru nevar nosaukt par gultu. Nepagāja par nedēļa kad metāls uz kura viss balstās vienkārši ieliecās, var teikt ka Gandrioat Oarkuza6 un divās vietās.. Otrkārt tie dēlīši, kas liekas plastmasos nemitīgi krīt ārā pie mazākajām kustībām. Nav iespējams tur gulet, kad viss jūk un brūk. Esmu vienkārši nepatīkami šokēta par tādu gultas tehnisko stāvokli, kur nevar pildīt savas funkcijas.. Un tā nauda galīgi neatbilst gultas patiesajai vērtībai..

Vidaxl.lv - Trūkst detaļas, neatbild

Trūkst detaļas, neatbild Nopirku gultu. Nekāda ziņa neatnāca, ka pasūtījums apstiprināts, tikai profilā redzēju, ka kaut kas notiek. Gultas rāmis atnāca ar trūkstošām detaļām un bez instrukcijas kā salikt! Gribu naudu atpakaļ un šito mēslu, lai savāc! Nekad nepērciet no viņiem! Telefona nav un uz epastiem neatbild!

AtrisinātaVidaxl.lv - Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci

Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci Šis uzņēmums savā mājas lapā informāciju izvieto ļoti daudzsološu un šķietami uzticamu, diemžēl realitāte ir citādāka. Pēc preces iegādes, manā e-pastā neatnāca pilnīgi nekāds apstiprinājums. Tomēr gan preci saņēmu laikus. Tās pašas dienas laikā sapratu, ka vēlos izmantot 30 dienu bezmaksas preces atgriešanas iespējas. Bet te sākas sauciens mežā. Uz e-pastiem neviens neatbild. Arī pasūtījuma numura man nav, jo nav ne e-pasta vēstules, ne pavadzīmes kopā ar saņemto preci, ne arī iespējam...

Vidaxl.lv - Nav piegādes!

Nav piegādes! Pasūtīju preci, apmaksu veicu 14.11.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 3711018361 pēc atsauksmēm spriežot esmu uzķērusies un totālu krāpniecības afēru! Sis uzņēmums būtu jālikvidē no latvijas! Netiek sniegta inofrmācijas par piegādes datiem!

AtrisinātaVidaxl.lv - Preces nepiegādāšana

Preces nepiegādāšana Pasūtīju preci, apmaksu veicu 16.10.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 13037000132777, slikta komunikācija, tiešām sajūta, ka uz epastiem atbild robots.

Vidaxl.lv - krāpšana

krāpšana Pasūtījām dīvānu, dīvāns neatbilst izmēram kas biji uzradīti vēlos atgriezt preci,Dīvānam trūkst komplektējošas detaļas ( skrūves utt.) tika nosūtīta vēstule valsts valodā par to, ka es vēlos atgriezt preci, saņēmu vēstuli grieķu valodā un sakas tukšas sarakste līdz šīm brīdim atbildes nekādas nav. Uz e-pastiem nedēļu jāgaida atbilde un atsuta vairākas reizes vienu un to pašu atbildi.Ieteikums uzmanīties . Attieksmes nav nekādas

Vidaxl.lv - krāpšana, slikts serviss, bojāta prece

krāpšana, slikts serviss, bojāta prece Ja Jūs vēl tikai domājiet vai iepirkties šajā apšaubāmā vietā, tad dieva dēļ es Jums to neiesaku! Pasūtīju gultu,nāca pa daļām ar nepārprotamu mitruma smaku. Kad atvēru pēdējo atnākušo kasti konstatēju sapelējušu audumu pie gultas apdares! Nekavējoties rakstīju ( jo tālrunis šim kantorim nemaz nav), lai savāc šo preci no manis, jo pelējums apdraud manas ģimenes veselību. Divas dienas bija klusums pēc kā palūdza atsūtīt bojātās detaļas foto. Es aizsūtīju, vēl pēc pāris dienām atsūta, ka pēc...

Vidaxl.lv - Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi

Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi Tika veikts pasūtījums (griestu lapas dažādas 3 gab.) , kuru vajadzēja nekavējoties samaksāt. Vīrs to arī izdarīju. 21.04.2019. Uz e pastu nav apstiprināju, ka prece būtu nosūtīta. Firma, pēc 5 e pasta atsūtīja automātisko atbildi pasūtījums ir atcelts un nauda atsūtīta atpakaļ. Bet nav ne naudas ne preces. Esmu nosūtījusi, kādus 10 e pastus. Cik noprotu no informācijas internetā es neesmu tāda vienīgā.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes