LV RU

Vidaxl.lv

Adrese: Smakterweg 112, Venray
Netherlands
Latvia - 5804AM
(Biroja adrese)
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

26%
Sūdzības
24
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
21
Apskatīt statistiku

Vidaxl.lv - Sūdzības un atsauksmes

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana 21.03.21. Pasūtīju plauktu, samaksāju 59.99 eur. Nesaņēmu ne pasūtījuma apstiprinājumu, ne pasūtījuma numuru. Esmu mēģinājusi gan rakstīt gan zvanīt, bet neveiksmīgi. Zvanot, atbildētājā skan briesmīgs troksnis un ik pa brīdim vīrietis runā kaut ko nesaprotamu, bet it kā latviski. Rakstīju viņu tā saucamajā tērzētavā, tas vispār īstākais murgs. Šis tā saucamais interneta veikals ir izveidots tā, lai nebūtu iespējams ar viņiem sazināties, pārskaiti naudu un skaties kā par tevi ņirgājas.

Vidaxl.lv - Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots.

Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots. Mango masivkoka galds no internet veikala Vidaxl 120cm 390 eiro, katra daļa no galda ar defektiem, koks ar pelējumiem, metāls ir sarūsējies . visu var redzēt uz attēliem. esmu šoka par kvalitati un pašu servisu, uz email adresēsi arī neviens neatbild .

Vidaxl.lv - Labs serviss

Labs serviss Pasūtīju 27.12. , preci piegādāja Dpd kurjers 05.01. (pa vidu svētku dienas. Viss kā vajag, uzreiz atnāca epasts ar pavadzīmi un pirkuma apstiprinājumu, sūtījumu varēja izsekot arī Dpd lapā, visu laiku nāca epasti - paka sapakota, paka nodota kurjeram utt. Viss labi iepakots, preces kvalitāte atbilst cenai. Cerams lietosies labi. Noteikti sūtīšu vēl un ieteikšu arī citiem:)

Vidaxl.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīts mākslīgais zāliens. Pasūtījums tika noformēts uz piegādes adresi, kad lūdzām noformēt rēķinu uz uzņēmumu. 4 reizes saņēmām nepareizi noformētu / izlabotu rēķinu. Vēstules uzruna sākās ar: “ mīļo ziemassvētku vecīt.. ”, tajā brīdī saproti ka komunikāciju sarežģi google translate. Labi, uztaisījām photoshop paraugu, kādu tieši tekstu jāieraksta adresāta laukumā, uz to brīdi jau cits uzņēmuma pārstāvis ir pārņēmis komunikācijas estafeti - un uzstāj ka sākumā tika ievadīta nepareiza...

Vidaxl.lv - Pods atnāca bez skalojamas kastes

Pods atnāca bez skalojamas kastes Pasūtījums: 3711021798 Sveicināti, Es pasūtīju melnu podu, bet viņš atnāca bez skalojamas kastes melna krasa. Ludzu zvaniet +371 2 9516238 Un piegadajiet skalojamo kasti! Tagad man ir vel jāpievieno vairāk zīmes, lai ari parejie redzētu šo manu sūdzību. Tas ir loti apbedinosi, ka interneta veikali strāda tik neprofesionāli. Ludzu steidzami atrisināt manu jautājumu!

Vidaxl.lv - Nekvalitatīva gulta

Nekvalitatīva gulta Iegādājos nesen gultu, kuru nevar nosaukt par gultu. Nepagāja par nedēļa kad metāls uz kura viss balstās vienkārši ieliecās, var teikt ka Gandrioat Oarkuza6 un divās vietās.. Otrkārt tie dēlīši, kas liekas plastmasos nemitīgi krīt ārā pie mazākajām kustībām. Nav iespējams tur gulet, kad viss jūk un brūk. Esmu vienkārši nepatīkami šokēta par tādu gultas tehnisko stāvokli, kur nevar pildīt savas funkcijas.. Un tā nauda galīgi neatbilst gultas patiesajai vērtībai..

Vidaxl.lv - Trūkst detaļas, neatbild

Trūkst detaļas, neatbild Nopirku gultu. Nekāda ziņa neatnāca, ka pasūtījums apstiprināts, tikai profilā redzēju, ka kaut kas notiek. Gultas rāmis atnāca ar trūkstošām detaļām un bez instrukcijas kā salikt! Gribu naudu atpakaļ un šito mēslu, lai savāc! Nekad nepērciet no viņiem! Telefona nav un uz epastiem neatbild!

AtrisinātaVidaxl.lv - Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci

Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci Šis uzņēmums savā mājas lapā informāciju izvieto ļoti daudzsološu un šķietami uzticamu, diemžēl realitāte ir citādāka. Pēc preces iegādes, manā e-pastā neatnāca pilnīgi nekāds apstiprinājums. Tomēr gan preci saņēmu laikus. Tās pašas dienas laikā sapratu, ka vēlos izmantot 30 dienu bezmaksas preces atgriešanas iespējas. Bet te sākas sauciens mežā. Uz e-pastiem neviens neatbild. Arī pasūtījuma numura man nav, jo nav ne e-pasta vēstules, ne pavadzīmes kopā ar saņemto preci, ne arī iespējam...

Vidaxl.lv - Nav piegādes!

Nav piegādes! Pasūtīju preci, apmaksu veicu 14.11.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 3711018361 pēc atsauksmēm spriežot esmu uzķērusies un totālu krāpniecības afēru! Sis uzņēmums būtu jālikvidē no latvijas! Netiek sniegta inofrmācijas par piegādes datiem!

AtrisinātaVidaxl.lv - Preces nepiegādāšana

Preces nepiegādāšana Pasūtīju preci, apmaksu veicu 16.10.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 13037000132777, slikta komunikācija, tiešām sajūta, ka uz epastiem atbild robots.

Vidaxl.lv - krāpšana

krāpšana Pasūtījām dīvānu, dīvāns neatbilst izmēram kas biji uzradīti vēlos atgriezt preci,Dīvānam trūkst komplektējošas detaļas ( skrūves utt.) tika nosūtīta vēstule valsts valodā par to, ka es vēlos atgriezt preci, saņēmu vēstuli grieķu valodā un sakas tukšas sarakste līdz šīm brīdim atbildes nekādas nav. Uz e-pastiem nedēļu jāgaida atbilde un atsuta vairākas reizes vienu un to pašu atbildi.Ieteikums uzmanīties . Attieksmes nav nekādas

Vidaxl.lv - krāpšana, slikts serviss, bojāta prece

krāpšana, slikts serviss, bojāta prece Ja Jūs vēl tikai domājiet vai iepirkties šajā apšaubāmā vietā, tad dieva dēļ es Jums to neiesaku! Pasūtīju gultu,nāca pa daļām ar nepārprotamu mitruma smaku. Kad atvēru pēdējo atnākušo kasti konstatēju sapelējušu audumu pie gultas apdares! Nekavējoties rakstīju ( jo tālrunis šim kantorim nemaz nav), lai savāc šo preci no manis, jo pelējums apdraud manas ģimenes veselību. Divas dienas bija klusums pēc kā palūdza atsūtīt bojātās detaļas foto. Es aizsūtīju, vēl pēc pāris dienām atsūta, ka pēc...

Vidaxl.lv - Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi

Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi Tika veikts pasūtījums (griestu lapas dažādas 3 gab.) , kuru vajadzēja nekavējoties samaksāt. Vīrs to arī izdarīju. 21.04.2019. Uz e pastu nav apstiprināju, ka prece būtu nosūtīta. Firma, pēc 5 e pasta atsūtīja automātisko atbildi pasūtījums ir atcelts un nauda atsūtīta atpakaļ. Bet nav ne naudas ne preces. Esmu nosūtījusi, kādus 10 e pastus. Cik noprotu no informācijas internetā es neesmu tāda vienīgā.

Vidaxl.lv - Испорченный товар

Испорченный товар Получили испорченные товар, писали письма компании с просьбой заменить или вернуть деньги за товар! Прикладывает фото с испорченные товаром! Один раз на ответили с просьбой прислать им данные об оплате, адрес, и т. Д. , все отправили и опять никаких действий от компании. Не можем вообще связаться с ними, за то рекламу присылают регулярно!

Vidaxl.lv - Плохое качество

Плохое качество Приобрёл у компании Vidaxl четыре гири: две по 16 кг, одну 20 кг. И одну 24 кг. На общую сумму 174 евро. Гири абсолютно не пригодны для занятий из-за толщины ручек. Толщина ручек примерно в полтора раза больше установленной международным стандартом для гирей разрешенных на соревнованиях. Соответственно, гирю очень неудобно держать и она по сути дела не годится для той цели, с которой человек гирю покупает. Оценить толщину ручек по фотографии нереально, а информации о её размерах на сайте...

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Brīdinu un lūdzu slēgt vidaxl.lv krāpniecisko internetveikala mājas lapu latvijas tirgum! 15.5.2018 pasūtīju divus dārza šķūņus veicot priekšapmaksu 653.98€ uz vidaxl.lv saņemto priekšapmaksas rēķinu. Norādītaid piegàdes termiņš: 5 darba dienas! 22.5.2018 sāku meklēt komunikāciju ar vidaxl.lv jo pasūtījumi nebiju saņēmusi. Ātri vien sapratu, ka internetveikals ir fiktīvs, telefona numurs nav, Nīderlandes numurs nestrādā un uz maniem epastiem atbild robots- katru reizi cita valoda automātiski...

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījumu preci par teju 140eur ar norādi, ka prece tiek piegādāta 5 dienu laikā. Ir pagājis mēnesis - preces nav. Uz e-pastiem atbildes nav. Telefona nr nav. Pēc mēneša, kad dienā nosūtu 3! E-pastus saņemu lakonisku atbildi, ka kurjerserviss informējot, ka paka esot latvijā, lai tālāk interesējoties tur. Viss. Punkts. Fantastiska bezatbildība, vienaldzība.

A Anete 03.05.2018
Komentāri 3 Tirdzniecība

AtrisinātaVidaxl.lv - krāpšana

krāpšana Pasūtījām plauktus un biroja krēslu 13.03.2018. Plauktus saņēmām ātri, bet krēslu joprojām nē. Uz e-pastiem atbild "Beatriz", kas izklausās pēc robota, jo atbild jau uz 15-to epastu vienu un to pašu un apgalvo, ka pasūtījūmu esam saņemuši. Pārējos jautājumus ignorē, savanāmi nav. Zaudējumi pāri 100 EUR. Apgalvoja, ka piegāde būs 5 dienu laikā, tūlīt apkārt mēnesis, bet mūs vazā aiz deguna. Pēc mūsu sūdzības nezināmu iemeslu dēļ šis pasūtījums ir idzēsts, proti it kā nemaz nav bijis. Bēdīgi, izskatās, ka krāpniecība.

Vidaxl.lv - Krāpšana, bojājums.

Krāpšana, bojājums. Pasūtīju šajā brīnišķīgā veikalā divguļamo gultu un matraci. Pēc piegādes informācijas rakstīts, ka sūtījumu jāgaida 10 darba dienas. Biju ļoti priecīgs kad uzzvanīja jau uz 5-6 darba dienu un pateica, ka var piegādāt ja esmu mājās. Atveda 3 pakas: matraci un 2 pakas ar gultas detaļām. Atverot gultas pakas un mēģinot salikt gultu, konstatēju ka gultas muguriņa ir ar lietojuma pazīmēm(dzeltenie plankumi uz baltas ādas apdares, skrāpējumi, švīkas). Nobildēju visu un uzrakstīju sūdzību tajā paša...

Vidaxl.lv Internet veikals - Krāpšana

Krāpšana Labdien, no internet veikala vidaxl.lv pasūtīju spoguļgaldu meitai dzimšanas dienā 15. Marta. Un tieši tajā datuma tikai saņemot kaste spoguļgalda vieta saņemu tualetes podu sazinājusi ar kurieru jautāju vai nav kļūda viņš teic ka ne, bet paņemu majas lapu kur veicu pasūtījumu tur vispār nav nekada numur telefona uz e pastu neviens nesteidzas atbildēt tajā paša vakara piezvanīja kad vīrietis solija palīdziet atgriezt savu pasūtījumu bet kad jautāju ar ko es runāju stadijas ka labs draug vienkārši ņirgāšanas.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes