V7.lv

Latvia - LV 1010
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 22482169
+371 27679788
Informācija: Interneta veikals: Apavi, apģērbs un aksesuāri, apple, galda spēles, rokas pulksteņi, skrejriteņi, skūteri, skrituļdēļi, erotika.
Darba laiks: 8:30 - 17:30

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

V7.lv - Sūdzības un atsauksmes

V7.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Biju pasūtīJusi un samaksāJusi par precēm, taču neatsūtīja visas manas pasūtītās preces (atsūtīja tikai daļu) . Uzrakstīju viņiem e pastu, taču neatbildēja man. Uz telefona zvaniem arī neatbild. Kad telefonzvanā ierunāju ziņu pēc signāla, lai atbild uz e pastu, citādi rakstīšu sūdzību par viņiem, tad pēc tam atbildēja man, ka atsūtīs neatsūtīto preci. Preci atsūtīja, taču ne to, kuru biju pasūtīJusi. Uzrakstīju viņiem e pastu, taču neesmu nekādas ziņas no viņiem vairāk saņēmusi par šo. Neiesaku iepirkties šajā interneta veikalā, ja negribat saskarties ar nepatīkamiem momentiem.

V7 Group - Обман, мошенники.

Обман, мошенники. Осторожно эта фирма мошенники. Не заказывайте не чего. По адресу магазина указанного на сайте находится совсем другой магазин. На телефоны не отвечают. Заказал у них товар, оплатил и всё не прислали не отвечают. Мошенники. Biroja adrese: Vīlandes 7, Rīga, Lv 1010 e-pasts: [slēpt]@v7.lv tālrunis: (+371) 22482169. Mūsu rekvizīti: Sia V7 Group reģ. Nr. : 40203089014 a/s swedbank konta nr.lv85haba0551043928041 bankas kods habalv22.