www.sudzibas.lv V7.lv Обман, мошенники.

V7 Group - Обман, мошенники.

Осторожно эта фирма мошенники. Не заказывайте не чего. По адресу магазина указанного на сайте находится совсем другой магазин. На телефоны не отвечают. Заказал у них товар, оплатил и всё не прислали не отвечают. Мошенники.
Biroja adrese: Vīlandes 7, Rīga, Lv 1010
konta nr.lv85haba0551043928041
bankas kods habalv22.

J

Andris Sa 23.12.2019

хотели сэкономить пару евро и закинули полную предоплату - сами виноваты, надо было брать в другом месте, чуть дороже зато оплата после получения :)

I Ilze ilze 28.01.2020
Krāpšana

Nauda samaksāta un prece tā ari nav saņemta. Uz epastu un telefona zvaniem ari neviens neatbild . Nevienam neiesaku izmantot šo interneta veikalu.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

K kikita:) 14.08.2020

Pasūtījām preci inernetveikalā V7, kuras vietā atsūtīja pavisam savādāku. Triku skrejritenis nekvalitatīvs, vēlos atgūt naudu vai mainīt. Bet neviens uz ziņām neatbild. Neiesaku, neprofesionāla attieksme.

I Infekto44 25.08.2020

Pasūtīju preci un apmaksaju ar omniva piegādi 06.08.2020. Otro reizi uzrakstiju epastu viņiem lai noskaidro cik tālu ir sūtījumu, bet jocīgs klusums. Grūti spriest pagaidām, kāpēc piemēram neatbild epastā. Un kapec tik ilgi nāk sūtījums.

I Infekto44 25.08.2020

Papildinājums:
Mans sūtījums. No 6 datuma klusums jocīgs.

I Infekto44 03.09.2020

Šodien saņēmu sūtijumu, Viss kartībā, paldies:)