www.sudzibas.lv M79.lv Šausmīga klientu apkalpošana

M79 - Šausmīga klientu apkalpošana

Pāris vārdos - atsūta īsziņu, ka prece gatava saņemšanai, un pazūd. Atbraucu uz veikalu, zvanu - neviens neceļ.
Vēlāk atsūta īsziņu epasta, ka nevarēja ar mani sazināties (meli) , un ka prece (ko es pat nesūtīju) nav pieejama. Mazliet sajauca... Visu dienu nevarēju sazvanīt, telefonu pēc pāris zvana sekundēm speciāli nomet.
Veikala darbinieki droši vien pēc jaunā gada nav attapušies. Kurš par degvielu maksās?

04.01.2022

Papildināts Raimonds Romanovs 04.01.2022

Arī mans draug, kurš pasūtīja preci- saņēma ziņu, ka preci var saņemt pēc norādītās adreses. Tomēr sazināties, līdz ar to saņemt preci, nebija iespējams.

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 04.01.2022

Labdien,

Vai varētu, lūdzu, precizēt, kas tika pasūtīts?

jo skatoties Jūsu pasūtījumu:
1. prece ir no Jūsu pasūtījuma
2. un prece ir uz vietas (Jūsu SSD disks) un gaida Jūs.

Papildināts Raimonds Romanovs 04.01.2022

Paldies! Veikals ar mani sazinājās un izskaidroja situāciju. Darbinieks bija ļoti jauks, visu cieņu!

MURAKAMI 04.01.2022

Gribi atveršu Ameriku? Var nebraukt pakaļ ne savam sūtījumam! Vienkārši atbildēt pa e-pastu!

R Raimonds Romanovs 04.01.2022

Droši vien neuzmanīgi lasīji. Epastu atsūtīja post faktum

Pats sev plusiņu uzliki? 😀

R Raimonds Romanovs 04.01.2022

Diezgan zemi tā darīt, es zinu kas tu esi 😀
Slēpies tik tālāk savā inkognito. Cerams tevi atlaidīs