LV RU

M79.lv

Ekoshop SIA
Adrese: Krišjāņa Barona iela 125 - 80
Rīga
Latvia - LV-1012
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25447101
+371 28640855
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
10:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
128
Atrisinātas
7
Ar atbildēm
22
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana 8 апреля 2021 года заказала тональный крем, который по данным сайта находился в наличии, на складе магазина. Сегодня 16 апреля 2021, понятия не имею, что с моим оплаченным заказом. До магазина дозвониться невозможно ни в какое время суток, на письма не отвечают, деньги не возвращают. Категорически не советую связываться с этими мошенниками, если не хотите себе проблем. Придётся обращаться в Ptac и полицию, так как деньги дарить не собираюсь.

M79.lv - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pasūtīju 20.03.2021 šajā kantorī zālāja veltni, sludinājumā bija rakstīts, ka prece atrodas uz vietas noliktavā. Veicu priekšapmaksu uzreiz, jo preci plānoju saņemt omnivas pakomātā. Preču piegādes laiks esot līdz sešām darba dienām. Pēc 7 dienām zvanīju apjautāties kur ir mans pasūtījums, man atbildēja ka ka preci gaidot no vairumtirdzniecības bāzes. 06.04.2021. Zvanīju atkārtoti... Man paskaidroja, ka prece neesot, man dažu dienu laikā atgriezīšot naudu. Jautāju... Kā būtu bijis, ja es nebūtu...

M79.lv - slikta apkalpošana..

slikta apkalpošana.. Sveiki. Nopirku preci palietoju mēnesi! Aizsūtīju uz garantiju kur viņa nostāveja 2 mēnešus. Pēc tā laika ieguvu atpakaļ austiņas un austiņa kura neskanēja tagad skan, bet vislaik paliek klusāka.. Joprojām bojāta. Un atkal aizsūtu uz garantiju. sola 2ned un būs INFO jau 2 mēneši un zvanot neko nevarot pateikt. Čalim ar lielo tuneli ausī ļoti slikta attieksme. Būs pagājis pus gads un austiņas pat īsti nebūšu lietojis. Drausmīgi. Pieprasīju lai atgriež naudu, bet aizsūta uz garantiju. Pilnīgi vienalga ko klients grib.

M79.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana

Slikts serviss, cilvēku maldināšana Pasūtīju preci, ko solīja piegādāt trīs dienu laikā, veicu priekšapmaksu, pagāja 3dienas, domāju painteresēšos vai prece tiešām šodien būs pie manis. Zvanīju kādas 5cas reizes uz diviem numuriem, kad sazvanīju, klausuli pacēla sieviete kura īsti neprot runāt latviski, sakot ka mana prece neesot piegādāta viņiem un tāda nav pieejama (prece par kuru samaksāju) , piedāvāja kādu alternatīvu ar piemaksu no manis, bet jāgaida 2-3nedēļas (sākotnēji solīja piegādāt 3 dienu laikā) , atteicos no...

M79.lv - Pārdod preci, kuras nemaz nav

Pārdod preci, kuras nemaz nav Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Mājaslapā bija rakstīts ka prece tiks piegādāta 2 dienu laikā (izvēlējos šo veikalu, jo konkurenti piedāvāja piegādi 3 dienu laikā) . Veicu pasūtījumu, samaksāju, aizsūtīju maksājumu uzdevumu, saņēmu apstiprinājumu, ka viss ok. Pagāja 6 dienas no pasūtījuma ne miņas, no pārdevēja 100% klusums. Kad sāku interesēties, tad sākās atsmērēšanās, ka vairs par piedāvāto cenu preci nevarot piegādāt, neko citu arī nepiedāvāja kā tikai...

M79.lv - Tirgo vecas vai lietotas preceskā jaunas

Tirgo vecas vai lietotas preceskā jaunas Pasūtīju telefonam oriģinālo bateriju samsung, taču veikalā saņēmu analogo no name, ieliku telefonā-rāda uzlādi 30 procenti, secinājums-vai nu veca vai nu lietota baterija. Vismaz vairs sāja kantorī neiepirkšos un citiem neiesaku! Par preci maksaaju skaidraa naudaa,taapeec piegaade aatra,Netaisos mulkoties ar paarskaitijumu-jo pilns ar veikaliem,kas ar mieru tirgot par keshu!

M79.lv - slikta preču kvalitāte

slikta preču kvalitāte Iegādājos Lenovo Active Pen šajā veikalā, un biju nepatīkami pārsteigta kad saņēmu savu preci. 1. Prece bija iepakota vienkārši Baltā sūtījumu aploksnē 2. Nebija nevienas instrukcijas un vispār nekādu papīru, kas parasti nāk klāt pie jebkāda tipa ierīcēm. 3. Precei nebija pilna komplektācija un neviens par to nav pabrīdinājis. 4. Secinājums: prece ir lietota/atgriezta, un veikals to pārdod tālāk, nepārbaudot ne komplektāciju ne kvalitāti. Nepatīkama pieredze, nevienam nerekomendēju. Ja...

AtrisinātaM79.lv - Krapšana, slikts serviss

Krapšana, slikts serviss Очень недоволен, на сайте был товар в наличии, прислали платежку, оплатил. Было обещанно что в течении 2 дней товар будет доставлен курьером. Через 2 дня после вопроса по электронной почте где мой товар. Получил ответ от них что товар недоступен и не может быть доставлен. Коммуникация плохая еле дозвонился. На вопрос когда будет доступен товар, ответа не последовала. Жду возрат средств. Иначе обращусь в высшие инстанции

M79.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Nožēloju ka neapskatīju atsauksmes pirms veicu pirkumu. Prece un mans pasūtījums tika apstiprināts, atsūtīts rēķins kuru nomaksāju. Pēc pāris dienām saņemu e-pastu ka prece nav pieejama par cenu kas bija norādīta un naudas atgriezšana tiek nosūtīta izskatīšanai direktoram! Kas tur vairs ir izskatāms? ! Ceru ka vismaz izdosies atgriezt naudu par preci.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Divains uznemums. Komunikacija var teikt nekada. Atceros kadreiz bija normals internetveikals un tagad pasi sev reputaciju sabojajusi. Pasutita prece decembri vel joprojam nevar piegadat, galvenais majaslapa bija minets piegadasim 6 dienu laika, tagad jau bus pagajusi 2 menesi. Visu laiku saka ka kavejas no piegadataja. Domaju versties pateretaju centra.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci no m79.lv ar domu kad rakstīts preci piegādājam 1-2dienu laikā.. Pasūtīju preci pirms 6dienām, prece kā nau tā nau, bet nauda samaksāta! Rakstot uz viņu norādīto e pastu neviens neatbild ignorē.. ! Vismaz tad naudu lai atgriež par nepiegādāto preci!

M79.lv - Nē sagribēja ņemt preci uz ekspertīzi

Nē sagribēja ņemt preci uz ekspertīzi Atnācu uz veikalu, gribēju atgriezt preci, jo viņai bija bojājums. Es pateicu kura vieta man liekas ir bojājums, speciālists apskatīja un pateica ka tas varbūt tikai mana problēma un to sabojāju es. Viņš teica ka mēs neatgriežam naudu un nebūs garantijas. Pēc tam es paprasīju uztaisīt preču ekspertīzi, bet viņš teica ka viņi nevar taisīt to ekspertīzi un man vajag pašam vajag meklēt kur viņu uztaisīt.

M79.lv - Противный оператор

Противный оператор Позвонил в магазин по телефону 28640855 по поводу моего задерживающегося заказа. Поднимает баба (я так женщин не называю, но тут подходит) со словом "да!? " в наглой манере, когда ты ожидаешь услышать что-то вроде "интернет магазин m79, чем могу помочь? ". Я не знаю с чего начать разговор и вообще куда я позвонил, может какой продавщице на базар.. Приходится самому начинать разговор с приветствия и интересоваться действительно ли это тот самый магазин. Хотел узнать почему задержка заказа...

а АЕ 22.01.2021
Komentāri 10 Interneta veikali

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 04.01.21 veicu apmaksu par precēm, kas tajā brīdī atradās noliktavā. 14.01.21. Preces vēl joprojām neesmu saņēmis. Uz zvaniem neatbild jau otro dienu. Ļoti slikts serviss un patērētāja tīša maldināšana. Nevienam neiesaku iepirkties šajā kantorī.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Veicot pasūtījumu apmaksājot uzreiz 28. Decembrī 2020. G. Ar piegādi Dpd paku bode, vēl šobrīd neesmu saņēmis (13.01.2021) . Un sazvanīt nevar, visu laiku maļ vienu un to pašu (par abiem telefoniem) - "kvalitātes uzlabošanas nolūkos... ", kā arī uz atkārtotiem e-pastiem nav saņemta atbilde. Ļoti slikts serviss, tiešām ir jāuzlabo! Ceru saņemt vēl savu pasūtījumu un nekad vairs neatgriezties pie šī pārdevēja / blēža!

AtrisinātaM79.lv - Bojājums

Bojājums 27. Novembrī nopirku senioru telefonu panasonic. Mana kļūda, jo nepārbaudīju telefonu uzreiz, vai zvana, vai dzird utt. , bet iepakoju kā dāvanu vecmammai ziemassvētkos. Atvērām 26. Decembrī, ieslēdzām, darbojas viss. Tajā pašā vakarā, telefonam kaut kas notiek un nevar dzirdēt ko Saka zvanītājs. Ieslēdzot skaļruni, viss kartībā, bet raustās. Pie auss turot telefonu, nekā dzirdēt nevar. Rakstu ēpastu, zvanu, bet neviens neatbild. Un vēl dīvaini, saņemšanas dienā izpētīju telefonu, galerija...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu iepircies 2 reizes šeit un abas reizes problēmas. Pirmajā reizē pasūtot preci, veicu apmaksu un pēc apmaksas, zvana un Saka, ka tādas preces nav, var piedāvāt alternatīvu, jeb neejošus mēslus kuri netiek izpirkti. Otrajā reizē pasūtot preci, atnāk brāķēta prece ar kuru nākas tagad samierināties, jo preču ''atgriešana'' nav iespējama.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Mājaslapā bija rakstīts ka būs pie manis līdz 1 dienas laikā. Veicot pasūtījumu man bija rekomendēts apmaksāt to uzreiz, lai mana prece būtu rezervēta man un tik tiešām tiktu pie manis. Apmaksāju priekšapmaksā, šobrīd ir ceturtā diena un zvanot uz biroju man Saka ka tā redz nebija piegādāta un man veiks naudas atmaksu. Plāni uz brīvdienām lauzti. Nerekomendēju.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Cinisma kalngals - uz telefonu neatbild, laikā preci nepiegādā, lai gan mājaslapā rāda, ka bija noliktavā un varot piegādāt 4 dienās. Kad epastā interesējos, vai šādi turpinot jāvēršas ptac, pēc vienas dienas atbild - mēs jūs neignorējam, un bez tālākiem komentāriem atceļ pasūtījumu un atskaita naudu atpakaļ. Bērnam ziemassvētku dāvana nepienāks.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss От этой конторы до моего дома 10 километров. Доставка через Омниву. На 5 день - "завтра будет курьер", на 7 день - "посылка вам отправлена, исходящий код такой-то"• 9 день - нихуя. Телефон контактный - " все операторы заняты", потом сразу "-абонент отключён". Отвечают только по э-почте, позвонить - в падлу. Сервис уровня бог.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes