LV RU

M79.lv

Ekoshop SIA
www.m79.lv
Adrese: Krišjāņa Barona iela 125 - 80
Rīga
Latvia - LV-1012
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25447101
+371 28640855
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
10:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
68
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
15
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Nav pienākusi prece un nav nekādas komunikācijas

Nav pienākusi prece un nav nekādas komunikācijas Pēc rēķina apmaksas tika solīta piegāde piecu dienu laikā, bet nu jau ir pagājušas vairāk kā 2 nedēļas un nekā. Ir rakstīts uz epastu, no kura man sūtīja rēķinu un arī uz norādīto info epastu, nekādas atbildes. Uz telefona zvaniem arī neatbild. Šī kompānija vispār eksistē?

Ekoshop - Slikts serviss

Slikts serviss Делал покупки в этом магазине, пока не столкнулся с гарантийным обслуживанием. Была приобретена кофемолка, которая при первом же использовании сломалась (перегорела) . Отдал в ремонт по гарантии. При попытке ее использовать после ремонта, получил тот же результат. Оба раза перегорала одинаково. Отдав повторно в гарантийный ремонт, получил заключение, что виноват сам клиент... Заключение - неправильно использовал. Видимо, этот аппарат вообще нельзя включать в электросеть! На вопрос: «какие есть...

M79.lv - Ārkārtīgi slikts serviss

Ārkārtīgi slikts serviss Ārkārtīgi slikts serviss! Neiesaku šeit kaut ko pirkt. Mēnesi atpakaļ pasūtīju jaunu bateriju mammas datoram ar piegādi uz Rēzekni, piegādes termiņš 14 dienas. Termiņā prece netika piegādāta. Parasti, ja internetveikals nepiegādā preci norādītajā termiņā, tas atvainojas un pasaka jaunu termiņu, kurā pasūtījums tiks piegādāts, šajā gadījumā neko tamlīdzīgu nebijām saņēmuši un piezvanījām paši. Piezvanot uz tel.nr., kas norādīts mājaslapā, mums pateica, ka pasūtījums nedaudz kavējās un norādīja...

M79.lv - Garantijas atteikums

Garantijas atteikums Atteica garantiju xbox spēļu pultij, kas nebija nokalpojusi pat pilnus 9 mēnešus. Iemesls - "spēcīgi spiestas pogas, prece nolietota". Ārēji nekādu nolietojuma pazīmju nav, jo lietota tika ļoti reti, un nekas spēcīgi netika spiests (bet laikam garantijas eksperti blakus sēdēja, ka varēja to kā oficiālu iemeslu uzrakstīt) . Prece bija brāķis jau no paša sākuma, tikai tā sākotnēji netraucēja tik ļoti, tāpēc uzreiz nenesu atdot. Bet kāda jēga dot 2 gadu garantiju produktiem, ja garantija netiek...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Draugs 18/12 paūtīja ducky one 2 mini no m79 eveikala un aprakstā bija teikts kad preci varēs saņemt 7 dienu laikā ir pagājušas 9 dienas un viņš vēl nav saņēmis nekādu ziņu kad prece ir gatava saņemšanai, arī pēc dienas kad viņš to preci pasūtīja viņa bija izņemta ārā no saita tagad cenšos ar viņiem kontaktēties, bet neviens neceļ klausuli un ja zvanu menedžerim saka kad tāds numurs nemaz neeksistē, caur ēpastu arī baigi tālu neēdam tikuši ceru uz labāko kad drīz draugs saņems savu pasūtījumu.

M79.lv - Ļoti slikti strādā ar klientiem

Ļoti slikti strādā ar klientiem Iepriekš pasūtīt uzrakstīju uz info uzzināt info un kad būs pieejams veikalā. Teica ka 3 darba dienu laikā. Pasūtīju nākam dien. Atnāca apstiprinājumus uz epastu. Sagaidiju 24 stundas tā arī neviens nepiezvanīja. Piezvanīju pats nakamdien no 3 reizes pacēla klausuli un teica ka nav pieejama prece. Laba apkalpošana.

M79.lv - Krāpšana, kretīniska attieksme.

Krāpšana, kretīniska attieksme. Kretīniska attieksme pret pircēju. Prece pasūtīta 28.11.2019, priekšapmaksa veikta par preci 100%. Preci, veikals, apsolīja piegādāt 9. Dienu laikā, lai to varētu saņemt veikalā. Piegādes termiņš 17.12.2019. Izmanīts jau uz 10. Dienām. Prece—https://m79.lv/datortehnikasaksesuari/darbariki/ifixit-pro-tech-toolkit-... Lai uzzinātu, kur pazudusi pasūtītā prece, meitene, kas pieņem zvanus, paziņo, ka pārzvanīs menedžer...

M79.lv - Neatbild uz zvaniem!

Neatbild uz zvaniem! Mēģinu sazināties lai noskaidrotu precīzāku informāciju par izvēlēto preci kā arī vēlējos noskaidrot par preces saņemšanu un konkrētu cenu! Zvanu uz abiem norādītajiem telefoniem bet viens uzreiz met nost un otrs bez jēgā sauc un tad nometas. 1 stundu mēģināju sazvanīt (12: 50 - 14: 02) . Tā arī nesaņēmu nekādu info. Ja m79.lv ir pārtraukuši savu darbību, tad būtu loģiski ja arī dzēstu / slēgtu mājas lapu!

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Samaksāju par preci. Preces nav vairāk ka mēnesi. Zvani viņiem - vini saka ka rit bus. Pēc tam bloķe tavēju numuru. Zvanu no citas telefona numuras - atkal saka ka rit prece bus, un atkal bloke. Uz emailiem neatbild vis par. Tādu biznesu vajag slēgt. Un policijai ari vajag pārbaudit tādu veikalu - jo tas ir 100% likuma parkapums!

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu izstāstīt savu stāstu. Pasūtot televizoru no m79 uzrādīja, ka ir noliktavā 10 gb. Ar mani sazināšoties drīzumā. Telefonu neviens neceļ trīs dienas. Zvani, bet neatbild. Beidzot sazvanīju, man atbild sieviete, saka, ka neesot par šādu cenu vairs. Esot par pāris simtiem dārgāks. Tā bija domāta dāvana. Tagad palieku bez dāvanas. Vienkārši mulķo cilvēkus. Uzķeroties, varbūt kāds arī nopirks to dārgāko preci. Ļoti nenopietna attieksme pret saviem klientiem.

M79.lv - Krapšana

Krapšana Pasutiju sd karti telefonam. Saņemot preci, caur plastmasas iepakojumu nebiija skaidri redzams vai ta ir micro sd. Par to parprasiju pardevejam, vai ta ir microsd. Pardevejs apstiprinaja. Majas atverot iepakojumu izradas, ka ta nav micro sd karte, bet parasta ultra sd karte kamerai. Aizgaju uz veikalu atpakaļ. Pateica, ka pats vainīgs. Pārdevejam nav jāzina, vai ta ir sd karte, vai puteklusūcejs. Protams, ta ka iepakojums atverts, neviens neko nemainis. Žel jo stradaju 5 min gajiena no šis firmas. Ir jau pasutītas vēl dažas lietas, bet tagad drošvien izvelešos citu veikalu.

M79.lv - Samaksa

Samaksa Es taisījos pasūtīt mikrofonu un viņam pop filtru ieliku viņus grozā aizgāju uz grozu un mikrofons, kas maksā 40 euro, pop filtrs 12 euro un piegāde 2 euro un parādīja ka jāmaksā 92 euro. Tur ir vaina majas lapā vai jūs cenšaties apkrāpt cilvēkus. Ko?

M79.lv - slikts serviss

slikts serviss Iegādājos pie m79 putekļsucēju xiaomi roborock. Pēc gada salūza, aiznesu pēc garantijas, viss ok, pieņema. Pagājuši jau 2 mēneši, bet tās nav salabots. Sazvanīt servisu nevaru, zvanu jau dažas dienas pēc kārtas.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci no m79.lv teica ka prece esot pieejama, pārprasīju vai tiešām būs jo vienu reizi jau atteica pasūtījumu pēc pāris dienu gaidīšanas, nolēmu riskēt vellreiz. Dīvaini ka uz e-pastu neviens neatbild-rakstīt jēgas nav. Gaidīju divas nedēļas, nevarēju jau sagaidīt, nolēmu zvanīt lai interesētos par preci - saņēmu atbildi ka preces cena ir mainījusies, un ja vēlos varu vēl piemaksāt jauno cenu un pagaidīt vēl 2 nedēļas (te nu secinu kāda garantija ka pēc 2 ned. Atkal nebūs cita cena...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Loti nepretīmnākošs uzņēmums ar sliktu kolektīvu, kas sāka dzīt arā kad palūdzu pirms pirkuma apskatīt produktu dzīvē jo caur kasti nezināju, ko pērku servisa darbinieks teic ja ari prece būtu bojāta to nepieņemtu atpakaļ pirms ekspertīzes, kad pavaicāju kā būtu ja preci iegadatos un tā nebūtu kā norādīta zīmējumā, ja reiz fiziski viņu nevar apskatīt, vai varētu tad atgriezt teica ka nē, kā arī man skaidrona ka 14 dienu likums preču atgriešanai uz viņiem nedarbojas arī

Rb Rb 07.09.2019
Komentāri 4 Interneta veikali

Ekoshop - Не дают ответа с сервиса почти месяц

Не дают ответа с сервиса почти месяц 22.07.2019 отдала читалку по гарантии на ремонт. У читалки через полгода перестала держать батарея (из них примерно 3 месяца читалка не использовалась, после зарядки держит полчаса-час) . В сервисе быстро приняли, сказали, что ответ будет через недели две. Прошел уже почти месяц. На все звонки ответ, что мне перезвонят. На вопрос когда, ответ - сегодня. Конечно же не перезванивают, на повторные звонки кроме как "вам перезвонят" ничего сказать не могут. Ужасный сервис.

M79.lv - Nav servisa

Nav servisa Pasūtīju skrituļslidas no šā veikala. Divas reizes veikals kļūdījās atvedot pasūtījumu. Pirmo reizi atveda divus dažāda izmēra skrituļslidas. Otra reize vispār bija absurda, piezvanīja veikala menedžeris un pateica ka pasūtījums ir piegādāts un to var izņemt veikalā. Tajā paša diena atbraucu uz veikalu, bet nekas nebija piegādāts un skrituļslidas nebija veikalā. Viss pasākums ilgas jau vairāk nekā 3 nedēļas, kuru rezultāts ir negatīvas emocijas vienīgi. Veikala darbinieki nekādu risinājumu...

M79.lv - Slikts Serviss

Slikts Serviss Biju pasūtījis preci, kur bija minēts, ka tā būs pieejama jau nākamajā dienā. Nākamajā dienā man zvana un informē, ka preci varēšu saņemt dienu vēlāk, tas man derēja. Ka tik ne arī! Ne nākamajā, ne aiznākamajā dienā nekādu info(sms, zvani) tā arī neesmu saņēmis. Labi, ka neveicu priekšapmaksu. Šaubīgs kantoris, skatos, ka neesmu vienīgais, kuram līdzvērtīga problēma ar kavētiem piegādes termiņiem. Neiesaku nevienam šo e-veikalu.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 13. Jūlijā pasūtīju preci no internetveikala pa akcijas cenu, tajā pašā dienā man zvana no veikala un saka ka akcijas preces ir izpirktas un ka sūtīs preci par pilno cenu, es piekritu tam, bet solīto divu nedēļu laikā nekas nepienāca. Pēc trim nedēļam zvanu prasu kur ir prece, sola noskaidrot un atzvanīt tajā pašā dienā kas protams nenotiek, nākamajā dienā zvanot saka ka kolēģis atzvanīs, jo ir kāds cits sazinājies ar piegādātāju, protams neviens atkal neatzvana. Preci vel joprojām neesmu saņēmis un tulīt jau būs pagājis mēnesis un nauda ir samaksāta.

M79.lv - Krāpšana klientu čakarēšana,

Krāpšana klientu čakarēšana, Ļoti negatīva pieredze. Iegādājoties preci nepabrīdina ka uz šo preci nestrādā 14 dienu atteikuma tiesības, pie tam prece ir brāķis. Preci un dokumentus (čeku, garantiju) paņem atpakaļ bet naudu neatgriež. Attieksme ļoti nepatīkama, tikai pozitīva, kad preci iegādājamies. Problēmas nerisina. Nevienam neiesaku, jo gadījumā ja būs brāķis naudu zaudēsiet! Klientam nav vērtības šim uzņēmumam. Neisaku nevienam šo suda kantori čakaretaji! Pirms ko perkat no šiem krāpniekiem paskatieties sūdzības feisbuka

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes