LV RU

M79.lv

Ekoshop SIA
www.m79.lv
Adrese: Krišjāņa Barona iela 125 - 80
Rīga
Latvia - LV-1012
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25447101
+371 28640855
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
10:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

10%
Sūdzības
78
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
16
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veikala darbinieki nesteidzas izsniegt preci. Rinda stāv ārā pie veikala durvīm, jo redziet veikalā drīkst ienākt tikai viens klients un apkalpo pa vienam, lai gan iekšā ir vismaz 10 darbinieki. Trīs no tiem sēž un rakņājās datorā, kamēr cilveki gaida preci. Apkalpo tikai viena meitene. Vai tad tiešām nevar pieslēgties kāds vēl? Bonuss: Un pilnai laimei, atbrauca kaut kāds paziņa, kurš piezvanīja savam "čomam" veikalā un iegāja bez rindas saņemt preci pa tiešo no rokām. Kā saka "par pazīšanos". "Lieliska" attieksme!

M79.lv - Rupja attieksme

Rupja attieksme Bieži pērku preces interneta veikalos, bet pirmo reizi m79.lv un smagi to nožēloju. Ātri viņi izraksta tikai rēķinu, viss pārējais kā lēna sižeta filmā.. Attieksme ļoti visgudra, pārgudra un rupja. Vairākkārt pašai jāzvana un jāinteresējas, jābrauc turpu šurpu pie viņiem, lai kaut kas vispār kustētos uz priekšu. Esmu saskārusies jau ar 4 cilvēkiem, kuri mēģina kaut ko atrisināt un visi ne pārāk laipni, pat nievājoši. Bet pats nepatīkamākais ir džex ar lielu auskaru ausī, tik pārgudrs itkā būtu...

M79.lv - Paņem priekšapmaksu, nepiegādā preci, e-pastus un telefona zvanus ignorē

Paņem priekšapmaksu, nepiegādā preci, e-pastus un telefona zvanus ignorē 08.05.2020 veicu pasūtījumu, 11.05.2020 ar mani sazinājās pārstāvis, speciāli pārjautāju vai preces tiešām ir pieejamas noliktavā, apstiprināja, ka esot noliktavā. Piegāde 5 darba dienu laikā. Tajā pašā dienā aizsūtīju maksājuma uzdevumu, apstiprināja, ka nauda saņemta, un ar to arī mūsu saziņa ir beigusies. Preču nav, e-pastus ignorē, zvanus ignorē. Pilnīgs klusums. Kamdēļ tad solīt, ja nevariet izpildīt, pakāsts laiks un nervi izčakarēti. Nu ja nav preces, godīgi pasakiet, priekšapmaksas dēļ palieciet par prastiem meļiem.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar biju zvanījis uz veikalu painteresēties par skaņas karti pajautāju vai bija tā, man atbildēja ka veikalā atrodas un var rīt nopirkt. Nākamajā dienā zvanu pārliecināties vai viss spēkā un var braukt nopirkt man atbild ka "skaņas karte atrodas noliktavā un tai līdz veikalam 5 dienas un ir jāpasūta. Super forši Sliktākā apkalpošana. 😠😠😠

AtrisinātaM79.lv - Nepiegādāta prece

Nepiegādāta prece Variet lūdzu agrim grīnam uzprasīt - kad beidzot pircējam nosūtīs 7. Aprīlī pasūtīto bērna ģitāru priekš bērna šai krīzes laikā. Nauda samaksāta pie pasūtījuma un šodien jau ir 14. Maijs, bet solījums ātri piegādāt ir kaut kur izgaisis. 1. Uz m79 servisa tālruni klausuli neceļ. 2. Caur veikala telefonu ziņas nOdotas, bet klusums. Labi ka summa nav datora vērtībā! Pavisam nesmuki pasūtījuma nr. 325631 pasūtījuma datums: 2020. Gada 06. Aprīlis 19: 08 m79 rēķins par pasūtījumu e286288-325631

M79.lv - Nepiegādāta prece

Nepiegādāta prece Labdien! Pasūtīju silver atslēgu koferi 28.04.2020 ar piegādi uz mājām. Par preci samaksāju jau pasūtīšanas dienā. Preces piegādes termiņš bija līdz 2 nedēļām, kā jau varat secināt prece nav pienākusi un uz e-pasta vēstulēm un telefona zvaniem neviens neatbild. Zvanīju uz 3 tālruņiem, kas tika norādīti viņu atsūtītajās vēstulēs ar rēķinu un pasūtījuma apstiprinājumu.

M79.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Сделал заказ в интернет магазине, пришло подтверждение на электронную почту и счет об оплате, оплату произвел... Через день пишет Viktorija Grīnberga, о том что товара нет и будет возврат средств. На все эти процедуры с возвращением уйдет не мало времени, очень не доволен таким обслуживанием... 10 раз подумаите заказывать у них либо нет.

Ekoshop - Ignorē un Neatbild

Ignorē un Neatbild Veicot pasūtījumu Sia Ekoshop tika atsūtīta neparieza prece. - gribu atgriezt preci un saņemt pasūtīto preci vai naudu atpakaļ! Atsūtītā prece nav lietota, atgriešanas iesniegums iesniegts. Rakstot un zvanot uz epastā pievienotajiem kontaktiem (Viktorija Grīnberga  ar piekto kontaktēšanās reizi tiku novirzīts uz servisu (Vladimirs Visockis ) pēc vēl 4 precizējošiem epastiem - vairs nesaņemu atbildes un tieku ignorēts. Esiet modri un nepasūtiet preces kur jūs tiekat ignorēts.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Прислали товар который работал не корректно, позвонив им - направили в их сервис, где трубку никто не поднимал. Оформил возврат товара - деньги вернули через 20 дней + я оплатил доставку туда обратно. (хотя на их сайте написано гарантируем возврат до 14 дней) . Очень неприятный магазин. Кстати товар проверили и по их мнению все было хорошо - Т. Е. Они его продадут дальше - и опять попользуются вашими деньгами. Не советую никому!

AtrisinātaM79.lv - Обман

Обман Заказал 20.03 очиститель воздуха за 135 eur. Доставка указанна на сайте 1-2 раб дня. Мне надо было срочно. 25.03 пришло письмо что на мой товар цена поменялась - 180 eur. Мне надо доплатить и ждать 1,5 недели. Деньги до сих пор не вернули. Крутая схема. Не тратьте время людей.

M79.lv - Nav pienākusi prece un nav nekādas komunikācijas

Nav pienākusi prece un nav nekādas komunikācijas Pēc rēķina apmaksas tika solīta piegāde piecu dienu laikā, bet nu jau ir pagājušas vairāk kā 2 nedēļas un nekā. Ir rakstīts uz epastu, no kura man sūtīja rēķinu un arī uz norādīto info epastu, nekādas atbildes. Uz telefona zvaniem arī neatbild. Šī kompānija vispār eksistē?

Ekoshop - Slikts serviss

Slikts serviss Делал покупки в этом магазине, пока не столкнулся с гарантийным обслуживанием. Была приобретена кофемолка, которая при первом же использовании сломалась (перегорела) . Отдал в ремонт по гарантии. При попытке ее использовать после ремонта, получил тот же результат. Оба раза перегорала одинаково. Отдав повторно в гарантийный ремонт, получил заключение, что виноват сам клиент... Заключение - неправильно использовал. Видимо, этот аппарат вообще нельзя включать в электросеть! На вопрос: «какие есть...

M79.lv - Ārkārtīgi slikts serviss

Ārkārtīgi slikts serviss Ārkārtīgi slikts serviss! Neiesaku šeit kaut ko pirkt. Mēnesi atpakaļ pasūtīju jaunu bateriju mammas datoram ar piegādi uz Rēzekni, piegādes termiņš 14 dienas. Termiņā prece netika piegādāta. Parasti, ja internetveikals nepiegādā preci norādītajā termiņā, tas atvainojas un pasaka jaunu termiņu, kurā pasūtījums tiks piegādāts, šajā gadījumā neko tamlīdzīgu nebijām saņēmuši un piezvanījām paši. Piezvanot uz tel.nr., kas norādīts mājaslapā, mums pateica, ka pasūtījums nedaudz kavējās un norādīja...

M79.lv - Garantijas atteikums

Garantijas atteikums Atteica garantiju xbox spēļu pultij, kas nebija nokalpojusi pat pilnus 9 mēnešus. Iemesls - "spēcīgi spiestas pogas, prece nolietota". Ārēji nekādu nolietojuma pazīmju nav, jo lietota tika ļoti reti, un nekas spēcīgi netika spiests (bet laikam garantijas eksperti blakus sēdēja, ka varēja to kā oficiālu iemeslu uzrakstīt) . Prece bija brāķis jau no paša sākuma, tikai tā sākotnēji netraucēja tik ļoti, tāpēc uzreiz nenesu atdot. Bet kāda jēga dot 2 gadu garantiju produktiem, ja garantija netiek...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Draugs 18/12 paūtīja ducky one 2 mini no m79 eveikala un aprakstā bija teikts kad preci varēs saņemt 7 dienu laikā ir pagājušas 9 dienas un viņš vēl nav saņēmis nekādu ziņu kad prece ir gatava saņemšanai, arī pēc dienas kad viņš to preci pasūtīja viņa bija izņemta ārā no saita tagad cenšos ar viņiem kontaktēties, bet neviens neceļ klausuli un ja zvanu menedžerim saka kad tāds numurs nemaz neeksistē, caur ēpastu arī baigi tālu neēdam tikuši ceru uz labāko kad drīz draugs saņems savu pasūtījumu.

M79.lv - Ļoti slikti strādā ar klientiem

Ļoti slikti strādā ar klientiem Iepriekš pasūtīt uzrakstīju uz info uzzināt info un kad būs pieejams veikalā. Teica ka 3 darba dienu laikā. Pasūtīju nākam dien. Atnāca apstiprinājumus uz epastu. Sagaidiju 24 stundas tā arī neviens nepiezvanīja. Piezvanīju pats nakamdien no 3 reizes pacēla klausuli un teica ka nav pieejama prece. Laba apkalpošana.

M79.lv - Krāpšana, kretīniska attieksme.

Krāpšana, kretīniska attieksme. Kretīniska attieksme pret pircēju. Prece pasūtīta 28.11.2019, priekšapmaksa veikta par preci 100%. Preci, veikals, apsolīja piegādāt 9. Dienu laikā, lai to varētu saņemt veikalā. Piegādes termiņš 17.12.2019. Izmanīts jau uz 10. Dienām. Prece—https://m79.lv/datortehnikasaksesuari/darbariki/ifixit-pro-tech-toolkit-... Lai uzzinātu, kur pazudusi pasūtītā prece, meitene, kas pieņem zvanus, paziņo, ka pārzvanīs menedžer...

M79.lv - Neatbild uz zvaniem!

Neatbild uz zvaniem! Mēģinu sazināties lai noskaidrotu precīzāku informāciju par izvēlēto preci kā arī vēlējos noskaidrot par preces saņemšanu un konkrētu cenu! Zvanu uz abiem norādītajiem telefoniem bet viens uzreiz met nost un otrs bez jēgā sauc un tad nometas. 1 stundu mēģināju sazvanīt (12: 50 - 14: 02) . Tā arī nesaņēmu nekādu info. Ja m79.lv ir pārtraukuši savu darbību, tad būtu loģiski ja arī dzēstu / slēgtu mājas lapu!

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Samaksāju par preci. Preces nav vairāk ka mēnesi. Zvani viņiem - vini saka ka rit bus. Pēc tam bloķe tavēju numuru. Zvanu no citas telefona numuras - atkal saka ka rit prece bus, un atkal bloke. Uz emailiem neatbild vis par. Tādu biznesu vajag slēgt. Un policijai ari vajag pārbaudit tādu veikalu - jo tas ir 100% likuma parkapums!

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu izstāstīt savu stāstu. Pasūtot televizoru no m79 uzrādīja, ka ir noliktavā 10 gb. Ar mani sazināšoties drīzumā. Telefonu neviens neceļ trīs dienas. Zvani, bet neatbild. Beidzot sazvanīju, man atbild sieviete, saka, ka neesot par šādu cenu vairs. Esot par pāris simtiem dārgāks. Tā bija domāta dāvana. Tagad palieku bez dāvanas. Vienkārši mulķo cilvēkus. Uzķeroties, varbūt kāds arī nopirks to dārgāko preci. Ļoti nenopietna attieksme pret saviem klientiem.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes