M79.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Atsūta nepareizu produktu un protams piedāvā iespēju atgriezt to :) nevis apmainīt un izlabot pieļauto kļūdu. Un vēl jauki piebilst: Kodi sakrīt , bet bildes izskatās ka nesarīt. Tieši ši iemesla deļ zem katras bildes tiek minēts.: Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. Nu tad nahren tās bildes vispār tu ir? :) Čigānbode :)

AtrisinātaM79.lv - Neveic naudas atmaksu, slikts serviss

Neveic naudas atmaksu, slikts serviss Pagāja gandrīz mēnesis, bet prece joprojām nav saņemta. Sākotnēji solīja piegādāt divu nedēļu laikā. Pieprasīju naudas atmaksu, taču uz epastiem un zvaniem vairs neatbild. Kontaktpersona, kurai ir visnoraidošākā un sliktākā attieksme pret klientu kāda jebkad redzēta. Pieļauju, ka m79.lv iet uz likvkidācijas pusi. Nevienam neiesaku.

M79.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Nekad neiepērkaties šajā veikalā! Pārskaitīju naudu par preci, triju dienu laikā neviens pat nepazvanīja, lai pateiktu, ka preces nav. Pēc 3 dienām, kad pati zvanīju, tikai tad paziņoja, kasd prece nav. Interesanti, kad man piezvanītu, lai to paziņotu?

M79.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Консультанты не заинтересованы в продаже товара. 2 дня не могла дозвониться. На сайте указаны два телефонных номера, по ним никто не отвечает. На 3-ий день ответили. Информацию о товаре не предоставляют по телефону, нужно на сайте писать и опять ждать ответа неизвестно сколько. Не рекомендую. Не тратьте свое время на такие интернет магазины.

M79.lv - Slikts serviss!!

Slikts serviss!! Veicu priekšapmaksu. Sola piegādāt 3 darba dienu laikā uz DPD paku skapi. Pēc nedēļas prece nav saņemta-zvanu, konkrēti neko nevar atbildēt. Uz e-pastu noreaģē. Šodien piezvanīju un atkal tik ko var pateikt - uzzināsim un piezvanīsim.. Prasīju naudas atgriešanu.. Redzēsim kā būs. Vispār šo kantori jāslēdz ciet... Attieksme nekāda pret klientu, ja nebūtu pats zvanījis vairākas reizes tad noteikti mēnesis paietu un vēl nebūtu nedz info, zvanu, sms nedz arī mana prece!

M79.lv - Pilniga bezatbildība, uzspļaut klijentam. Galvenais saņemt naudu.

Pilniga bezatbildība, uzspļaut klijentam. Galvenais saņemt naudu. Veicot priekšapmaksu veikals apstiprināja ka prece tiks saņemta astoņu dienu laikā. Ir pagājušas 30 dienas, kad izdevās kādu no šīs bodītes sazvanīt, izrādījās ka vajagot vēl nedēļu pagaidīt. Maksājot apstiprināju saņemšanu veikalā Kr. Barona ielā, šajā gaidīšanas laikā veikals mainīja savu adresi un tagad tās ir manas problēmas kur saņemt preci.

M79.lv - Viss slikti

Viss slikti Pasūtīju preci (ieskaitot viņu kontā naudu) (sekretāre sazinājās ar veikalu un veikals teica, lai skaita naudu, būs prece u. T. T.) kad ieskaitīju naudu, 10x zvanīju, neviens neatbildēja, pectam pacēla, un bija vairākas stundas jāgaida, kamēr viņi “izdomā” ko darīt... Tad pateica, ka “kāds cits nopirka” man to preci tiešām vajadzēja un uzticējos šim veikalam, bet iepriekš neapskatījos atsauksmes... Tagad lasu šī veikala atsauksmes un vispār nesaprotu kā tas veikals var pārstāvēt, ja šādi dara? Es to preci biju rezervējis

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci, veicot priekšapmaksu. Sola piegādāt 3 darba dienu laikā. Pēc nedēļas prece nav saņemta-zvanu, neviens neatbild. Uz e-pastu noreaģē, Saka, ka neesot saņēmuši maksājumu. Aizsūtu maksājuma detaļas. Atkal uz zvaniem neatbild. Vel pēc nedēļas atbild uz e-pastu, ka prece nav noliktavā un, ka nauda neesot saņemta. Aizsūtu vēlreiz maksājumu un izrakstīto rēķinu ar lūgumu risināt situāciju. Atbildes nav. Pagājušas vairāk kā trīs nedēļas. Konsultantes vārds-Viktorija.

M79.lv - Neiesaku!

Neiesaku! Ļoti nepatīk, ka man tas jādara, bet cilvēkiem jāzina ar ko rēķināties. 21.08.2020 pārskaitīju naudu par preci no swedbank konta uz veikala swedbank kontu. 25.08.2020 saņēmu epastu, ka nauda esot saņemta (5 dienas!) . Pagāja vēl nedēļa, zvanīju pati. Uz manu jautājumu, kad es beidzot varēšu saņemt savu pasūtīto, apmaksāto preci, saņēmu atbildi, ka tādas preces vairs nav, jo ir izpārdota! Interesanti, kad viņi to man būtu pateikuši, ja es nepazvanītu? : (solīja atmaksāt naudu, ko arī izdarīja, par to nav pretenziju. Žēl.

M79.lv - Slikts serviss, apkalpošana.

Slikts serviss, apkalpošana. Заказ обещали прислать в течении 4 дней, товара до сих пор нет, долго не поднимают трубку, говорят проблемы с доставкой, хотя на сегодняшний день их точно не должно быть, а если и есть то можно было прислать письмо или позвонить. ОООчень разочарована, товар был как подарок, обидно... Никому не советую этот интернет магазин!

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Šādu kantori vajadzētu slēgt!

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Labdien! 2020. Gada 2. Augustā es pasūtīju preces internetveikalā m79, veicot priekšapmaksu 54,70 eiro. 3. Augustā saņūmu atbildi - paldies, esam saņēmuši jūsu rēķina priekšapmaksu. Jūsu pasūtījuma nr. E317270-353672 statuss nomainīts uz jauns pasūtījums. Tika paziņots, ka pasūtījums tiks izpildīts 7 dienu laikā. Kad noteiktais laiks bija pagājis, centos sazvanīt m79, taču telefons netika celts, lai arī zvanīju desmitām reižu. Tad izmēģināju e-pastu. Un 13. Augustā saņēmu -...

M79.lv - Slikts serviss, piegādes neatbilst solītajiem termiņiem, klients par to netiek informēts

Slikts serviss, piegādes neatbilst solītajiem termiņiem, klients par to netiek informēts 07.08 veicu pasūtījumu, tajā pašā vakarā saņēmu apstiprinājumu par rēķina apmaksu kopā ar paskaidrojumu, ka sūtījums man tiks piegādāts 10-9 darba dienu laikā. 10. Darba dienā zvanīju uz norādīto menedžeres tālruni ar mērķi noskaidrot, kad gaidāma piegāde. Tā saucamā “menedžere” Viktorija, kurai nav paskaidrots, kā jārunā ar klientiem, atbildēja, ka “šodien viss būs”. Todien “visa” nebija, līdz pirmdienai situācija nemainījās, zvanīju vēlreiz. Tā pati “menedžere” solīja noskaidrot, kur atroda...

M79.lv - Vai krāpnieki?

Vai krāpnieki? Neiesaku, neiesaku, un vēlreiz neiesaku. Bijām vīlušies totāli ar šo interneta veikalu. Kā jau šeit minēja, rēķinu izraksta nekavējoši, bet solītā piegāde kā nav, tā nav. Uz telefona zvaniem neatbild, pat nobloķē manu telefona numuru no kura zvanu. Uz e - pastu neatbild. Varu tikai cerēt uz naudas atgriešanu. Uz ko maz ceru, pēc šādiem gājieniem. Kādēļ vispār šādam veikalam ir ļauts strādāt Latvijā? ..

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 29.07.2020. Apmaksāju savu pasūtījumu Nr. E316212-352881 (priekšapmaksa) . Šodien ir 11.08.2020. Un nav nekādas pat atsauksmes. Zvanīju pati pa visiem uzrādītiem telefoniem-nekur neņem klausuli un nepārzvan. Sazvanot pa Tālr. 27810669, man pateica, ka aizmirsa par manu pasūtījumu un vajag pasūtīt vēlreiz...? Tagad man vajag no jauna gaidīt preci

M79.lv - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss Ļoti šausmīgs serviss un klientu apkalpošana zemāka par zemi. Pasūtīju preci, kas pēc pieejamās informācijas mājas lapā būtu pieejama saņemšanai nākamajā dienā, nākamajā dienā ne kādas ziņas. Pēc tās dienas jau cenšos sazvanīt interneta veikalu, tas neizdodas, zvanīju vismaz 10 reizes ar laika intervālu 10 minūtes, bet neizdevās sazvanīt, ik pa laikam viņi zvama laikā izsledz telefonu. Tā tas norisinājās vēl 3 dienas, trešajā dienā beidzot viņi klaueuli pacēla un teica, ka prece būs nākamajā...

M79.lv - Шарага

Шарага Обещали за 4 дня прислать товар, по факту уже месяц проходит+ бонысом, ни разу не взяли трубку, просто звонки в пустоту. Звоню на все номера, никто не берет, на письма ни разу не ответили. Если не объявятся до конца месяца пойду жалобу накатаю в patērētāju tiesības, пусть они им объяснят... Ни разу не писал отзывы, но это господа дно полное! Такого не уважения еще со мной не было

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Darbinieki ar pamatskolas izglītību māk pateikt tik to, kas viņiem priekšā rakstīts. Pasūtīju prece, kur bija teikts ka saņemšana pēc 7 dienām. Zvanīja viņu pārstāvis un paziņo, ka prece būs pēc pusotras nedēļas. Pagājušas 2 nedēļas un nekā nav, telefonu neceļ uz e-pastu neatbild. Tagad kad sazvanīju Saka, ko es brīnos, prece vēl nav un ka prece būšot pēc 2 nedēļām no pasūtīšanas brīža. Bet ir jau pagājušas 2 nedēļas. Uz ko diezgan neadekvāta dāmīte Saka ka tad šonedēļ būšot, precīzu dienu...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Iedevu uz garantiju austiņas, gaidu varāk kā pusotru mēnesi. Uz telefona zvaniem neatbild ne servisā, ne veikalā. Aizbraucu uz veikalu, izstāstu situāciju un prasu, lai atgriež naudu vai jaunas austiņas, uz ko man atbild, ka to nevar izdarīt, jo austiņas nodotas ražotājam un kamēr ražotājs nav sniedzis atbildi, tikmēr to nevar izdarīt. Teica, ka aizsūtīs vēl vienu pieprasījumu ražotājam un tad man sniegs atbildi tajā pašā dienā. Protams, neviens ne zvanīja, ne rakstija.

M79.lv - Pilnīga procesa nekontrolēšana, slikts serviss

Pilnīga procesa nekontrolēšana, slikts serviss Ļoti negatīva pieredze! Pasūtīju 4 preces no tām kuras uzrādīja esam uz vietas. Pēc pasūtījuma apmaksas, pēc 3 dienām piezvanīja, pateica ka neesot uz vietas viena no precēm. Sarunājām, ka atsūtīs variantus tajā pašā cenu kategorijā kuri ir pieejami. Neko nesaņēmu. . Pēc nedēļas atkal zvanīju. Atbildēja cits operators un pilnīgi neko nezināja par šī pasūtījuma stāvokli. Visu izskaidroju un man Onlainā palīdzēja atrast analogu preci par to pašu cenu. Apsolīja ka 3 dienu laikā saņemšu Liepājā...