www.sudzibas.lv M79.lv Atsūta nepareizu preci, atgriežot preci kontaktus pārtrauc, vietā neko nepiegādā naudu neatmaksā.

M79.lv - Atsūta nepareizu preci, atgriežot preci kontaktus pārtrauc, vietā neko nepiegādā naudu neatmaksā.

Pasūtījām filamentu 3D printerim ar piegādi. Atnāk nepareizie, sazinoties atzīst ka ir nosūtīti nepareizie, lūdz atgriezt. Piedāvā iegādāties "pareizos" bet jāpiemaksā lai gan pavadzīmē jau ir pareizie par atbilstošo cenu norādīti. Tā kā kļūda ir viņu, novienojamies, ka tiek nosūtīts atpakaļ caur pakomātu izmantojot viņu izsniegtās uzlīmes. Nedēļa paiet, nekāds ziņas, uz epastu vairs neatbild, telefonu neceļ, prece vietā nav atsūtīta.

A AssNazis 08.12.2022

Tak sen skaidri zināms, pisēju kantoris. Tagad TikToka promoto cik viņi labi, bet reāli tur iepirkties ir sevi necienīt.

Good Intentions 08.12.2022

Es periodiski iepērkos, bet gan uz vietas un ar pēc apmaksu.