M79.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Neprecīza informācija

Neprecīza informācija Mājaslapā pie daudzām precēm stāv uzraksts "Piegāde pēc 1 dienas", lai gan veikals ļoti labi zina, ka "neapstrādātām precēm" šī informācija nav patiesa. Veikals nav ar mieru pie neapstrādātām precēm uzlikt brīdinājumu "informācija var būt kļūdaina", jo tad būs mazāk klientu, kurus uzskatīt par muļķiem un šādi uzķert uz āķa. Attiecīgi, citiem klientiem zināšanai: Ja preces nosaukums sākas ar "Joinedit", nav nekādas garantijas ka informācija par preci nav kļūdaina.

Ekoshop - Nepiegāda preci un neatbild uz e-pastiem, facebook lapā un reti ceļ telefonu

Nepiegāda preci un neatbild uz e-pastiem, facebook lapā un reti ceļ telefonu Piegāde ir fantastiska ar kavēšanos uz mēnesi, uz e-pastiem neatbild, facebook lapā neatbild un reizēm ceļ telefonu un tad ir atrunas un solījumi, kas nepiepildās, pasūtīju 12. aprīlī un tā līdz šai dienai neesmu saņēmis un retu reizi sazvanot, kad tas izdodas tiek solīts tūlīt būs, jau izsūtīts un nav

Veikals M79 - Serviss

Serviss Riebīga attieksme pret klientu, kaut kāda briļļaina kobra sestdienā strādā veikalā, tipa vīriešu dzimtas totāls zābaks , neko nejēdz no pārdošanas un preces pasūtīšanas, pretīga attieksme. Skatos šī nav pirmā tad noteikti ne pēdējā sūdzība. Noteikti šajā veikalā neko nepasūtīt nekad !!!

Ekoshop - Naudas zagšana

Naudas zagšana Netiek piegādāta prece un arī nauda netiek atgriezta. E-pastus ignorē. Noteikti neiesaku pasūtīt šinī kaktu kantorī.

1 123 17.11.2015
Komentāri 1 Tirdzniecība

Ekoshop - Parfimērija

Parfimērija Ja kāds tur pasūtīs smaržas - esat lietas kursā - viņas nav Oriģinālas, mamma tur nopirka - pasmaržoja - vispār cita smarža, neturās!

Ekoshop - Atsaucu sūdzību

Atsaucu sūdzību pēc vienošanās ar interneta veikalu par savstarpēji izdevīgiem nosacījumiem atsaucu sūdzību par neatbilstošu smaržu Davidoff Cool water piegādi.

Ekoshop - lietotas smaržas

lietotas smaržas Pasūtīju smaržas Davidoff 200 ml. Atsūtīja ātri, bet atverot konstatēju, ka kastītei nav iepakojuma plēves, tā visa ir pirkstu nospiedumos un pudelīte nav pilna. Izmēģināju smaržas uz rokas - aromāts pazuda pēc pāris minūtēm. Operatorei teica, ka tā nevar būt un plēvei nemaz nav jābūt, bet solīja atzvanīt. Redzēsim. būŠīs smaržas lietoju ap 20 gadiem un zinu par viņām visu. Iepriekš uz tādām smaržām uzķēros Turcijā,kur tās pārdeva par 5 euro.

M79 - Saziņa, termiņi

Saziņa, termiņi Kādreiz ar M79 bija prieks sadarboties bet pēdējā laikā viss "sagājis sviestā". Es, būdams vecs klients, vairs nevaru IENĀKT - paziņo, ka nepareizs e-pasts vai parole, ja gribu reģistrēties no jauna, paziņo, ka ar tādu e-pastu kāds jau eksistē, bet, ja izvēlos AIZMIRSU PAROLI, tad paziņo, ka tāda e-pasta sistēmā nav. Telefoniski man paziņoja, ka prece būs "rīt", bet šis termiņš neticami pagarinās... Jau pusi dienas mēģinu sazvanīt - neiespējamā misija! Vienkārši SVIESTS!!

E egonaka 10.03.2015
Komentāri 1 Datori

Ekoshop - Nepatīkami.

Nepatīkami. Ievērojiet,ja pasūtat no ekoshop.lv veikala smaržas,ka tās būr bez spīdīgās plēvītes.It kā,sīkums,bet ja prece ir domata dāvanai,tad kaut kā nesmuki sanāk,kad jādavina smaržas kuras jau ir vaļā!!!

M79 - Dators

Dators Gribētu pabrīdināt visus cilvēkus, lai sargās no šīs firmas, un neizmet vējā naudu, iegādājoties šīs firmas piedāvāto datortehniku.. Stāsts ir par to, ka mazāk kā pirms gada nopirku no šīs firmas datoru, dators pēc pirmā iespaida atbilda visiem maniem kritērijiem, taču uz šo brīdi atskatoties, tas bija un ir īstais murgs vēl šodien.. šī jau ir jau bijusi otrā reize, kad dators gada laikā ir vests uz garantiju, jo viņš, kādā dienā vienkārši izslēdzas un palaist to vairs nevar neviens, pat...

M79 - Neiesaku pasutit

Neiesaku pasutit Neiesaku pasuutit preces caur interneta veikalu, jo apsola pasutijumu 2 dienas... bet kad atnaku pakal pec preces, tad pasaka, ka jagaida vel 2 dienas... ABloms atkal ar to veikalu... iesaku citus inet veikalus.. tur vismaz ar laikiem tik traki necakare :D

M79 - Dators

Dators Kaut kas unikāls negatīvā ziņā!!! Nopirkām datoru, izrādījās tehniska kļūme, aizvedām uz viņu pašu servisu. Datoru pieņēma Viesturs Klušs. Klusums. Nedēļu, jau otru... Zvanu - viņi gaidot, kad tā tehniskā kļūme parādīsies. Cik ilgi gaidīs? Mēnesi vismaz!! Uzrakstu iesniegumu, ka lai maina pret jaunu, un tad meklē savus gļukus mierīgi. esmu taču ieguldījusi naudu un man dators vajadzīgs kā ēst, es ar to strādāju. Atbild, ka nemainīs. Pēc tam uzreiz zvans: esot konstatējuši kļūmi. Sarunājam...

G Gunta Tabore 27.07.2011
Komentāri 10 Datori

M79 - Vai veikalā pārbaudāt izdoto naudas atlikumu?

Vai veikalā pārbaudāt izdoto naudas atlikumu? Stājās veikalu nopirkt atmiņas karti. Interneta cenas ir 10% zemākas nekā izstādīti logā. Lūdza menedžera Aigara K. pārdot par cenu, kā internetā. Galu galā viņš deva naudas atlikumu latu mazāk. Es vainīgs sev, ka nav uzreiz ieskaitīts. Kopumā, esiet uzmanīgi un saskaita naudu uz vietas, neatkāpjoties pārāk tālu

R Romāns 30.12.2010
Komentāri 3 Datori

M79 - Datora Pamatplate

Datora Pamatplate Nopirku pamatplati, nepagāja ne gads un tā sabojājās garantija nāca 2 gadus! Viss jau būtu labi ja m79 būtu to samainījuši. Bet es viņiem zvanīju un viņi teica ka tā tagad esot cita firma, lai gan nosaukums palicis tas pats m79 un tā nav viņu problēma, un es viņiem jautāju ka nepagāja ne gads un tā sabojājās un uzsvēru ka garantija ir 2 gadi ! Tad viņi man ieteica vienu firmu kurai jaaizsūta e-mails ar sērijas numuriem un pirkšanas datumu. Es aizsūtīju un uzzināju ka tas ir maksas pakalpojum...

A Arturs 30.01.2010
Komentāri 4 Datori

Veikals M79 - Neatbild uz jautājumiem

Neatbild uz jautājumiem Interneta veikals neatbild uz uzdotajiem jautājumiem par iespēju nokomplektēt datoru un tā cenu. Iesaku citu veikalu datora iegādei.

S Sancho 30.03.2008
Komentāri 9 Datori

M79 -

M'79 serviss vienkarsi suukaaa!!! Neko negrib vini darit. Neiesaku so iestadijumu.

J janisKalnins 08.11.2007
Komentāri 5 Datori

M79 -

Nopirku pie vinjiem video karti, nomira peec 4 dienaam. Aiznesu paarbaudiit un ja beigta, lai dod jaunu. Vinji teicaas paarbaudiit. Nu jau pagaajushas 4 dienas, bet nav citu iedevushi. Riit it kaa no riita sola, ka atvediis. Lai gan soliija jau pirms divaam dienaam. Vinju maajas lapaa pie garantijaam rakstiits, ka nodroshina momentaanu apmainju vai arii iedod liidzveertiigu produktu, kameer tiek labots klienta prece. Saciit taa lai klients neseed bez datora. Es jau 4 dienas bez datora seedu. Shkjiet vairs tur neko nepirkshu.

M79 - Prece neatbilst komplektācijai

Prece neatbilst komplektācijai Vakar pasutiju skalrunus caur firmu M79. Sodien aigaju un panemu tos. Atnesu majas un pats aizbraucu uz Alfu. Vakara atnacu majas izpakoju skalrunus un pamaniju ka trukst 2 vadi, skanas regulacijas vads un output vads. Kaut kads sviests. Ka var firmas pardevejs neparbaudit komplektaciju? Sviests kautkads! Tagad jatere laiks nauda un jabrauc pie viniem atpakal.