www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Darbinieki ar pamatskolas izglītību māk pateikt tik to, kas viņiem priekšā rakstīts.
Pasūtīju prece, kur bija teikts ka saņemšana pēc 7 dienām. Zvanīja viņu pārstāvis un paziņo, ka prece būs pēc pusotras nedēļas.
Pagājušas 2 nedēļas un nekā nav, telefonu neceļ uz e-pastu neatbild.
Tagad kad sazvanīju Saka, ko es brīnos, prece vēl nav un ka prece būšot pēc 2 nedēļām no pasūtīšanas brīža. Bet ir jau pagājušas 2 nedēļas. Uz ko diezgan neadekvāta dāmīte Saka ka tad šonedēļ būšot, precīzu dienu arī nevar nosaukt.
Tad kāpēc melot un likt mājas lapā, ka prece saņemama pēc 5 dienām, jo atrodas noliktavā (aplūkojot preci 14.07.2020) .

14.07.2020

T Taisnīgums99 14.07.2020

Kur vispar ir problema? Izlepusi cilveki ja doma, ka minutes laika butu katram kapeiku... jaatbild.
Uz epastiem vai zvaniem butu velams atbildet 15 dienu laika.

M Maris Daugste-Sprogis 15.07.2020

Problēma ir tajā, ka darbinieki (ne visi) nezin neko par pasūtījuma statusu, un vai prece vispār tiek piegādāta.
Pēc sūdzības publicēšanās cilvēks vārdā Agris sazinājās ar mani caur e-pastu, kurā paziņoja, ka manis sūtītā prece ir kaut kur pazudusi. Varu gaidīt vēl 2 nedēļas vai sūtīt jaunu preci.
Bet dāmīte, kuras vārdu es nezinu, sākumā man teica, ka mans sūtījums būs pēc divām nedēļām, atbildot ka ir jau 2 nedēļas pagājušas, man atbildēja, ka tad šonedēļ būs, lai tik gaidu.