www.sudzibas.lv M79.lv Pilnīga procesa nekontrolēšana, slikts serviss

M79.lv - Pilnīga procesa nekontrolēšana, slikts serviss

Ļoti negatīva pieredze! Pasūtīju 4 preces no tām kuras uzrādīja esam uz vietas. Pēc pasūtījuma apmaksas, pēc 3 dienām piezvanīja, pateica ka neesot uz vietas viena no precēm. Sarunājām, ka atsūtīs variantus tajā pašā cenu kategorijā kuri ir pieejami. Neko nesaņēmu.
Pēc nedēļas atkal zvanīju. Atbildēja cits operators un pilnīgi neko nezināja par šī pasūtījuma stāvokli. Visu izskaidroju un man Onlainā palīdzēja atrast analogu preci par to pašu cenu. Apsolīja ka 3 dienu laikā saņemšu Liepājā.
Pagāja atkal 1.5 nedēļa. Nevarēju sazvanīt pusstundu nevienu no 4 tālruņiem, kurus atradu netā. Uzrakstīju dusmīgu vēstuli - no apmaksas brīža jau bija pagājušas 18 dienas. Atzvanīja, un atkal nevarēja pilnīgi neko pateikt par pasūtījuma statusu. Apsolīja atzvanīt.
Neatzvanīja - toties e-pastā saņēmu lakonisku: "labdien, atgriežam jums iemaksāto naudu. Naudas atgriešana notiek 2 darba dienu laikā. Ar cieņu, tija". Ne atvainošanās par izpurgāto laiku, ne paskaidrojums par to kas īsti bija noticis. Piebildīšu, ka šo preču nesagaidīšana iztraucēja par pusmēnesi biroja darbu - tādēļ arī esmu izlēmis aprakstīt šo cūcīgo attieksmi pret klientiem.
Ieteikums īpašniekam: nu uzlieciet taču jelkādu CRM sistēmu, lai vismaz kāds no jums zin kādā statusā atrodas pasūtījums! Pretējā gadījumā nekādu spožo nākotni jūsu uzņēmumam nesaskatu.
Kategoriski neiesaku šeit tērēt savu laiku un naudu!
P. S. Ņemiet vērā ka no šī paša Sia Sarbojas arī Ekoshop - diezvaj tur ir cita attieksme pret klientiem.

18.06.2020

K

T Taisnīgums99 18.06.2020

Nevajag jau melot, 100% neviens jums neko nesolija!