www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Briesmīgs interneta veikals. Pasūtot preci piezvana, ka prece pēc 3 dienām būs veikalā, tad pazūd pa visam. Nē pasūtījuma numurs e-pastā, ne sms. Pēc 5 dienām ierodoties precei pakaļ, tā vēl nav klāt. Apkalpotājs apsola visu noskaidrot, un piezvanīt. Tā arī neviens nepiezvana. Vēl pēc nedēļas interesējoties, jā prece šodien būs veikalā. Aizbraucot pakaļ nākamajā dienā, uz vietas paziņo, ka prece ir tikai Baltā krāsā. Uz jautājumu, kādēļ to nevarēju pateikt, pa telefonu, neatbild. To cik baltais radio maksā atbild tikpat cik melnais, kaut gan pašu interneta veikalā norādīta Cena 69 par balto, kas ir 5 eur lētāk nekā melns radio. Ne, tikai atlaidi par savu kļūdu nepiedāvā, kas būtu pieklājīgi, bet pat 5 eur uzcenojumu. Ja gribat interneta veikalu, kam spriežot pēc pārējo klientu atsauksmēm jāskrien pakaļ un jālūdz sava lieta, izvēlēties m79.lv

16.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

A ArvisM 28.08.2020

Bija līdzīgi pirms kāda laika ar ārējiem cietajiem diskiem. Mājaslapā normāla miskaste, atradu vienu un to pašu preci ar 10 eiro atšķirību. Protams, ka pasūtīju lētāko. Pēc 3 dienām atzvanīja un pateica, ka pa tādu cenu vairs nav preces, bet ir par to otru (idiotiska situācija). Tā kā disku vajadzēja dāvanai, tad teicu, ka tāpāt ņemšu.
Solijās nosūtīt rēķinu un informāciju uz e-pastu. Joprojām gaidu :D

R Raivis.Greiss 20.06.2024

Pakaļļa - ZAGĻI, KRĀPNIEKI, AFĒRISTI un ĻOTI NEGODĪGI NECILVĒKI !

Labdien,
Vēlos Jūs pabrīdināt, ka šī kompānija Pakaļļa apkrāpj un apzog savus klientus. Tā veido mahinācijas ar rēķiniem, mainot tajā preču nosaukumus un veicot izmaiņas arī preču skaitā, summā, utt. Tās visi darbinieki (menedžeri) uzpērk Jūsu kompānijas pārstāvi, samaksājot Viņam naudu, vai iedodot dāvanas. Tad, kad darbinieks ir uzpirkts un piekukuļots, tad Pakaļļas menedžeris (savas vadības mudināts) sadarbībā ar Jūsu kompānijas pārstāvi veic mahinācijas ar preču skaitu un cenu, lai gūtu papildus peļņu. Viņi izmaina rēķinā preču nosaukumus, skaitus, un/vai cenas un mākslīgi palielinās pakaļļas uzņēmuma peļņu, tā gūstot izkrāptu peļņu. Daļu no tās, tie iedod Jūsu kompānijas pārstāvim, lai tas būtu ieinteresēts, bet lielāko daļu patura sev. Un tā Viņi apkrāpj daudzus klientus.
No sākuma viss ir ok, bet kad uzņēmumi zaudē modrību un uzticās, šim krāpnieku uzņēmumam Pakaļļa un Viņiem izdodās ievilkt savos krāpnieku tīklos
Jūsu uzņēmuma menedžeri, tā Jūs 100% tiksiet apkrāpts un apzagts. Ja Jūs kaut ko atklāsiet, vai ievērosiet nesakritibas, tad šī krāpnieciskā firma Pakaļļa visā vainos Jūsu menedžeri, ka tas pie visa ir vainīgs. Ka, it kā, pēc Viņa lūguma tas esot darīts un, Viņi neesot vainīgi. Nekad un nevienam neiesaku sadarboties ar šo zagļu, krāpnieku un negodīgo uzņēmumu Pakaļļa. Ir vēl daudz un dažādi krāpnieciski darījumi, kādus izmanto šī negodīgā kompānija un par tiem es pastāstīšu kādu citu reizi. Lūdzu, esiet uzmanīgi ar šo zagļu un krāpnieku firmu Pakaļļa.
Tajā uzņēmumā, tās vadība piespiež savus darbiniekus rīkoties negodīgi, lai gūtu papildus peļņu, maksājot un uzpērkot sadarbības partneru menedžerus un pierunā arī tos būt negodīgiem. Esiet modri un, LŪDZU NEKAD NESADARBOJIETIES ar šo KRĀPNIEKU, ZAGĻU kompāniju PAKAĻĻA!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes