www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Briesmīgs interneta veikals. Pasūtot preci piezvana, ka prece pēc 3 dienām būs veikalā, tad pazūd pa visam. Nē pasūtījuma numurs e-pastā, ne sms. Pēc 5 dienām ierodoties precei pakaļ, tā vēl nav klāt. Apkalpotājs apsola visu noskaidrot, un piezvanīt. Tā arī neviens nepiezvana. Vēl pēc nedēļas interesējoties, jā prece šodien būs veikalā. Aizbraucot pakaļ nākamajā dienā, uz vietas paziņo, ka prece ir tikai Baltā krāsā. Uz jautājumu, kādēļ to nevarēju pateikt, pa telefonu, neatbild. To cik baltais radio maksā atbild tikpat cik melnais, kaut gan pašu interneta veikalā norādīta Cena 69 par balto, kas ir 5 eur lētāk nekā melns radio. Ne, tikai atlaidi par savu kļūdu nepiedāvā, kas būtu pieklājīgi, bet pat 5 eur uzcenojumu. Ja gribat interneta veikalu, kam spriežot pēc pārējo klientu atsauksmēm jāskrien pakaļ un jālūdz sava lieta, izvēlēties m79.lv

16.06.2020

A ArvisM 28.08.2020

Bija līdzīgi pirms kāda laika ar ārējiem cietajiem diskiem. Mājaslapā normāla miskaste, atradu vienu un to pašu preci ar 10 eiro atšķirību. Protams, ka pasūtīju lētāko. Pēc 3 dienām atzvanīja un pateica, ka pa tādu cenu vairs nav preces, bet ir par to otru (idiotiska situācija). Tā kā disku vajadzēja dāvanai, tad teicu, ka tāpāt ņemšu.
Solijās nosūtīt rēķinu un informāciju uz e-pastu. Joprojām gaidu :D