www.sudzibas.lv M79.lv Rupja attieksme

M79.lv - Rupja attieksme

Bieži pērku preces interneta veikalos, bet pirmo reizi m79.lv un smagi to nožēloju. Ātri viņi izraksta tikai rēķinu, viss pārējais kā lēna sižeta filmā.. Attieksme ļoti visgudra, pārgudra un rupja. Vairākkārt pašai jāzvana un jāinteresējas, jābrauc turpu šurpu pie viņiem, lai kaut kas vispār kustētos uz priekšu. Esmu saskārusies jau ar 4 cilvēkiem, kuri mēģina kaut ko atrisināt un visi ne pārāk laipni, pat nievājoši. Bet pats nepatīkamākais ir džex ar lielu auskaru ausī, tik pārgudrs itkā būtu lv prezidents. Ja vien viņš pats nav m79.lv īpašnieks, ieteiktu uzņēmuma vadībai šo cilvēku ar steigu atbrīvot - super nepatīkams kadrs un klientu servisu noteikti neuzlabo. Pati strādāju ar cilvēkiem klientu apkalpošanā, zinu, ko drīkst un ko nedrīkst atļauties pret klientu. Neskatoties uz to, ka plašs preču piedāvājums, labas Cenas un viegla pieejamība preču saņemšanai, šādas attieksmes un servisa dēļ savu naudu vairs tur netērēšu. Un brīdinu arī citus to nedarīt, klapatas garantētas un kad nauda viņu pusē, tad kaut ko atrisināt bezjēdzīgi.

03.06.2020

D