www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Veikala darbinieki nesteidzas izsniegt preci. Rinda stāv ārā pie veikala durvīm, jo redziet veikalā drīkst ienākt tikai viens klients un apkalpo pa vienam, lai gan iekšā ir vismaz 10 darbinieki. Trīs no tiem sēž un rakņājās datorā, kamēr cilveki gaida preci. Apkalpo tikai viena meitene. Vai tad tiešām nevar pieslēgties kāds vēl?

Bonuss:
un pilnai laimei, atbrauca kaut kāds paziņa, kurš piezvanīja savam "čomam" veikalā un iegāja bez Rindas saņemt preci pa tiešo no rokām. Kā Saka "par pazīšanos". "lieliska" attieksme!

05.06.2020

BondsBonds 05.06.2020

Kāpēc tu pieņem, ka visi tur strādā tieši pieņemšanā?
Otrs. Tas kas tev liekas visticamāk tā nav.

A Anton Kucher 13.02.2022

Un tu visu zini labāk par citiem. Ne tu tur biji, ne redzēji. Sēdi un turi muti.

Pacco_al 08.06.2020

Visu laiku esmu teicis, ka Back offica darbiniekus nevajag sēdināt klientiem redzamā vietā. Šie šaurpierainie nesaprot, ka ne visi, ka sēd telpā apkalpo klientus un ka viņiem ir citi pienākumi piemēram "rakāties datorā".
Bet tikai slinkais neatver muti, lai izteiktu savu pārgudro viedokli un pamācītu "kā vajag".
Savu firmu atveriet, tirliņi, un tur arī izrīkojiet savus darbiniekus. Es taču nenāku uz jūsu mājām nestāstu kāds, kur un kā jums jāizvieto mēbeles.

A Anton Kucher 13.02.2022

Kārtējais dīvāna biznesmenis. Lasies atpakaļ uz savu caurumu, no kura izlīdi, tarakān.