www.sudzibas.lv M79.lv Paņem priekšapmaksu, nepiegādā preci, e-pastus un telefona zvanus ignorē

M79.lv - Paņem priekšapmaksu, nepiegādā preci, e-pastus un telefona zvanus ignorē

08.05.2020 veicu pasūtījumu, 11.05.2020 ar mani sazinājās pārstāvis, speciāli pārjautāju vai preces tiešām ir pieejamas noliktavā, apstiprināja, ka esot noliktavā. Piegāde 5 darba dienu laikā. Tajā pašā dienā aizsūtīju maksājuma uzdevumu, apstiprināja, ka nauda saņemta, un ar to arī mūsu saziņa ir beigusies. Preču nav, e-pastus ignorē, zvanus ignorē. Pilnīgs klusums. Kamdēļ tad solīt, ja nevariet izpildīt, pakāsts laiks un nervi izčakarēti. Nu ja nav preces, godīgi pasakiet, priekšapmaksas dēļ palieciet par prastiem meļiem.

25.05.2020

O Olav 26.05.2020

Man tas pats bija. Vērsos tiesībsargājošās instancēs un uzreiz atbildēja gan epastus, gan tel.!