www.sudzibas.lv M79.lv Šausmīgs serviss

M79.lv - Šausmīgs serviss

Ļoti šausmīgs serviss un klientu apkalpošana zemāka par zemi. Pasūtīju preci, kas pēc pieejamās informācijas mājas lapā būtu pieejama saņemšanai nākamajā dienā, nākamajā dienā ne kādas ziņas. Pēc tās dienas jau cenšos sazvanīt interneta veikalu, tas neizdodas, zvanīju vismaz 10 reizes ar laika intervālu 10 minūtes, bet neizdevās sazvanīt, ik pa laikam viņi zvama laikā izsledz telefonu. Tā tas norisinājās vēl 3 dienas, trešajā dienā beidzot viņi klaueuli pacēla un teica, ka prece būs nākamajā dienā, labi gaidām nākamo dienu. Kāds brīnums, no intreneta veikala ne ziņas ne miņas, sākas atkal zvanīšana ar to pašu scenāriju, ka ik pa laikam tiek mesta nost klausule. Gaidu jau 5 dienu preci kuru vajadzēja saņemt vienas dienas laikā. Neiesaku tērēt laiku ar šo intreneta veikalu, viena vienīga laika izmēšana vēja.

28.07.2020

R

T Taisnīgums99 28.07.2020

Kaapeec vinjiem butu jaatbild uz Jusu zvaniem?
Informaciju sanjemat, ka pasutijums var kaveties? Sanjemat! Tad nevajag ka trakajam tik biezhi zvanit.
Maksajat par preci tikai nevis par sarunam.

A ArvisM 28.08.2020

Jau kuro reizi redzu šo komentāru. Laikam kāds no darbiniekiem cītīgi drukā.
Mīlīt, komunikācija ar klientu ir daļa no servisa!