www.sudzibas.lv M79.lv Krāpšana

M79.lv - Krāpšana

Prece tika pasūtīta ar priekšapmaksu, pirms tā no veikala tika paziņots ka prece ir noliktavā un var apmaksāt izsniegtu rēķinu. Tagad ne preces ne naudas! Informācija tiks iesniegta Ptac un iesniegts iesniegums valsts policijā par naudas līdzekļu piesavināšanu.

21.12.2022

D

Good Intentions 21.12.2022

Tāda informācijai nedrīst ticēt un labāk pa priekšu nemaksāt.

D Den4ik 21.12.2022

Tik un tā naudu dabūšu atpakaļ. Nav tik maza nauda. Bet veikalam noteikti būs problēmas.

Good Intentions 21.12.2022

Tici man nebūs. Priekš viņiem, tas nav nekas jauns.

D Den4ik 21.12.2022

Kā var nemaksāt, ja viņi apstiprināja preces pieejamību iesūtot apmaksas rēķinu!?

Good Intentions 21.12.2022

Rēķinu atsūtīs pat ja preces nebūs un konkrēti no šī veikala vel vari dabūt zvanu, ka par šādu summu prece vairs nav pieejama taču ir par dārgāku un tad vai nu atsakies vai piemaksā. Par ilgākiem piegādes laikiem nav jēgas runāt.

MacBeton 21.12.2022

Ir 1 veids kā pārbaudīt esamību - citu internetveikalu "noliktavās"!
Jo tās ir vienas un tās pašas noliktavas. Interneta veikali ir prasti perekupi, kuriem pašiem nekā nav.
Ja tu meklē, piemēram "LG Kvik 07" bateriju, tad paskaties iekš salidzini.lv, vai citiem perekupiem arī "noliktavā ir 50+".