M79.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

M79.lv - Sūdzības un atsauksmes

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Divains uznemums. Komunikacija var teikt nekada. Atceros kadreiz bija normals internetveikals un tagad pasi sev reputaciju sabojajusi. Pasutita prece decembri vel joprojam nevar piegadat, galvenais majaslapa bija minets piegadasim 6 dienu laika, tagad jau bus pagajusi 2 menesi. Visu laiku saka ka kavejas no piegadataja. Domaju versties pateretaju centra.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci no m79.lv ar domu kad rakstīts preci piegādājam 1-2dienu laikā.. Pasūtīju preci pirms 6dienām, prece kā nau tā nau, bet nauda samaksāta! Rakstot uz viņu norādīto e pastu neviens neatbild ignorē.. ! Vismaz tad naudu lai atgriež par nepiegādāto preci!

M79.lv - Nē sagribēja ņemt preci uz ekspertīzi

Nē sagribēja ņemt preci uz ekspertīzi Atnācu uz veikalu, gribēju atgriezt preci, jo viņai bija bojājums. Es pateicu kura vieta man liekas ir bojājums, speciālists apskatīja un pateica ka tas varbūt tikai mana problēma un to sabojāju es. Viņš teica ka mēs neatgriežam naudu un nebūs garantijas. Pēc tam es paprasīju uztaisīt preču ekspertīzi, bet viņš teica ka viņi nevar taisīt to ekspertīzi un man vajag pašam vajag meklēt kur viņu uztaisīt.

M79.lv - Противный оператор

Противный оператор Позвонил в магазин по телефону 28640855 по поводу моего задерживающегося заказа. Поднимает баба (я так женщин не называю, но тут подходит) со словом "да!? " в наглой манере, когда ты ожидаешь услышать что-то вроде "интернет магазин m79, чем могу помочь? ". Я не знаю с чего начать разговор и вообще куда я позвонил, может какой продавщице на базар.. Приходится самому начинать разговор с приветствия и интересоваться действительно ли это тот самый магазин. Хотел узнать почему задержка заказа...

а АЕ 22.01.2021
Komentāri 10 Interneta veikali

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 04.01.21 veicu apmaksu par precēm, kas tajā brīdī atradās noliktavā. 14.01.21. Preces vēl joprojām neesmu saņēmis. Uz zvaniem neatbild jau otro dienu. Ļoti slikts serviss un patērētāja tīša maldināšana. Nevienam neiesaku iepirkties šajā kantorī.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Veicot pasūtījumu apmaksājot uzreiz 28. Decembrī 2020. G. Ar piegādi Dpd paku bode, vēl šobrīd neesmu saņēmis (13.01.2021) . Un sazvanīt nevar, visu laiku maļ vienu un to pašu (par abiem telefoniem) - "kvalitātes uzlabošanas nolūkos... ", kā arī uz atkārtotiem e-pastiem nav saņemta atbilde. Ļoti slikts serviss, tiešām ir jāuzlabo! Ceru saņemt vēl savu pasūtījumu un nekad vairs neatgriezties pie šī pārdevēja / blēža!

AtrisinātaM79.lv - Bojājums

Bojājums 27. Novembrī nopirku senioru telefonu panasonic. Mana kļūda, jo nepārbaudīju telefonu uzreiz, vai zvana, vai dzird utt. , bet iepakoju kā dāvanu vecmammai ziemassvētkos. Atvērām 26. Decembrī, ieslēdzām, darbojas viss. Tajā pašā vakarā, telefonam kaut kas notiek un nevar dzirdēt ko Saka zvanītājs. Ieslēdzot skaļruni, viss kartībā, bet raustās. Pie auss turot telefonu, nekā dzirdēt nevar. Rakstu ēpastu, zvanu, bet neviens neatbild. Un vēl dīvaini, saņemšanas dienā izpētīju telefonu, galerija...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu iepircies 2 reizes šeit un abas reizes problēmas. Pirmajā reizē pasūtot preci, veicu apmaksu un pēc apmaksas, zvana un Saka, ka tādas preces nav, var piedāvāt alternatīvu, jeb neejošus mēslus kuri netiek izpirkti. Otrajā reizē pasūtot preci, atnāk brāķēta prece ar kuru nākas tagad samierināties, jo preču ''atgriešana'' nav iespējama.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Mājaslapā bija rakstīts ka būs pie manis līdz 1 dienas laikā. Veicot pasūtījumu man bija rekomendēts apmaksāt to uzreiz, lai mana prece būtu rezervēta man un tik tiešām tiktu pie manis. Apmaksāju priekšapmaksā, šobrīd ir ceturtā diena un zvanot uz biroju man Saka ka tā redz nebija piegādāta un man veiks naudas atmaksu. Plāni uz brīvdienām lauzti. Nerekomendēju.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Cinisma kalngals - uz telefonu neatbild, laikā preci nepiegādā, lai gan mājaslapā rāda, ka bija noliktavā un varot piegādāt 4 dienās. Kad epastā interesējos, vai šādi turpinot jāvēršas ptac, pēc vienas dienas atbild - mēs jūs neignorējam, un bez tālākiem komentāriem atceļ pasūtījumu un atskaita naudu atpakaļ. Bērnam ziemassvētku dāvana nepienāks.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss От этой конторы до моего дома 10 километров. Доставка через Омниву. На 5 день - "завтра будет курьер", на 7 день - "посылка вам отправлена, исходящий код такой-то"• 9 день - нихуя. Телефон контактный - " все операторы заняты", потом сразу "-абонент отключён". Отвечают только по э-почте, позвонить - в падлу. Сервис уровня бог.

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Tika pasūtīta prece, kuru solīja piegādāt 6 dienu laikā. Pēc 4 dienām atnāk paziņojums, ka prece izpārdota. Ieejot mājas lapā atkārtoti redzams ka minēto preci var iegādāties pat par zemāku cenu, dažādās krāsās un visi varianti pieejami gan noliktavā gan veikalā. Tā ir cilvēku maldināšana un krāpšana, kā arī slikts serviss. Neviens nav sazvanāms un uz e-pastiem neatbild. Protams varu vainot sevi, ka neiepazinos ar veikala novērtējumu un citām sūdzībām, bet šis gan būtu aicinājums uzņēmuma īpašniekam vairāk pievērsties sava uzņēmuma servisa kvalitātes uzlabošanai.

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju bērnam automašīnu bruder firmas ātrās palīdzības auto ar cilvēku par 49 eur. Apmaksāju rēķinu, pasūtot preci tika norādīts, ka saņemšana 8 darba dienas. Pagājušas 2 nedēļas, uz epastiem neatbild, tel ne serviss, ne veikals neceļ. Joprojām gaidu preci.

M79.lv - Nepilda garantijas nosacījumus

Nepilda garantijas nosacījumus Neiesaku pirkt preces šai veikalā. Tika iegādāta Jbl pārnēsajamā tumbiņa. Nokalpoja 8 mēnešus. Tika ļoti maz lietota. Tumba neslēdzās iekšā un tika nogādāta servisā, servisā nostāvēja 4 mēnešus. Sazvanīt praktiski nereāli. Kad izdodas, tad visu laiku atbild, ka procesā. Beigās atbildēja, ka varu dabūt jaunu vietā, bet 30 % jāpiemaksā. It kā nolietojums. Paziņoju, ka gaidu oficiālu paziņojumu, lai varam sniegt prasību tālāk ar visām ekspertīzēm u.t.t

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju Marshall Killburn 2 skaļruni, man atsūtīja rēķinu, apmaksāju to, pēc dienas atnāca zina, ka preces nav, atgriezis naudu, naudu līdz šim neesmu saņēmusi. Uz zvaniem/e-pastiem neatbild. Laikam nāksies sūdzēties uz Ptac jo palasot visas atsauksmes ir saprotams, ka nav kaut kas kārtība ar šo uzņēmumu. Jo summa ko iemaksāju ir 220 Eur, cerams ka tuvākajā laika saņemšu naudu atpakaļ

M79.lv - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Продают "remanufactured" компьютеры, выдавая их за новые. На мой вопрос, что это значит, не ответили вообще. С ноутбуком начались проблемы через месяц использования. Не советую этот магазин! Tirgo "remanufactured" datorus, apgalvojot, ka tie ir jauni. Uz manu jautājumu, ko tas nozīmē, neatbildēja vispār. Ar klēpjdatoru sākušās problēmas jau pēc viena mēneša. Neiesaku šo veikalu!

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 16. Novembrī pasūtīju 2 austiņas, jo bija noliktavā. Bija teikts, ka atnāks pēc nedēļas, taču pēc 3 dienām man piezvana un pasaka, ka būs jāgaida vel 2 nedēļas, labi nogaidīju 16 dienas un uzrakstīju e-pastā, kad būs. Tad man pretī uzraksta, ka vienkārši nebūs. Ļoti slikta attieksme pret klientiem, jo nevar pat paziņot par to, ka prece nebūs.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veikals kurā tiešām nekad neko nepirkšu. Vēlos atgriezt preci, jo pasūtīju draugam kā dāvanu un tā neder (neatbilst izmēram) tagad ne bikšu ne naudas... Nevēlas sadarboties interneta veikals ar atgriešanu, nedod ne omnivas pakomata adresi ne arī telefonā numuru kuru norādīt, laikam grib novilcināt tās 14 dienas, lai nevarētu atgriezt. E-pastā arī tikai raksta lai preci atgriežu Rēzeknes ielā 5a.. Nedzīvoju Rīgā! Lai vai minēju ka vēlos atgriezt ar pakomātu. '' jauks '' serviss!

M79.lv - Krāpšana, serviss zem katras kritikas

Krāpšana, serviss zem katras kritikas Vairāk kā mēnesi prece tā arī netika piegādāta. Sazvanīt gandrīz nav iespējams. Ja kādreiz izdodas, tad pretī tukši solījumi, ka tūlīt noskaidros, kāpēc nav preces un nekavējoties atzvanīs. Protams, tas nekad nenotiek. Pēdējā reizē pat pieprasīju, lai pasaka konkrētu laiku, cikos atzvanīs, protams, ka zvans tā arī netika saņemts. Uz pieprasījumu atgriezt naudu nereaģē vispār. Uz epastiem neatbild. Nav ne preces ne naudas. Drausmīga attieksme. Neiesaku nevienam.

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Biju es iegādājies brālim dāvanu, datora procesoru, pasūtīju es to par 73.50 euro, viss labi, bet aiznākamajā dienā, ieeju m79 portālā un to pašu procesoru, skatos Cena ir mainījusies, no 73 eur, uz 89. Ieeju es uz savu pastu un saņēmu es e-pastu, ka procesora viņiem nav, un iespējas pasūtīt nav un ka naudu man atgriezīs 2 dienu laikā, bet kāpēc tad tas pats procesors tālāk stāv viņiem e-veikalā, bett jau ar citu cenu?