www.sudzibas.lv M79.lv Aplami norādītie piegādes laiki, briesmīga komunikācija

M79.lv - Aplami norādītie piegādes laiki, briesmīga komunikācija

Veicu pasūtījumu 11.07. Norādītais piegādes laiks: 3-4 darba dienas. uzreiz veicu apmaksu un saņēmu apstiprinājumu, ka maksājums saņemts.
18.08.(5 darba dienas vēlāk) nesaņēmusi nekādu ziņu, ka pasūtījums būtu vismaz izsūtīts sazinājos ar m79.lv e-pastā. Citēju saraksti:
Es:
Labdien! 11.07. veicu pasūtījumu E697239-705960, norādītais saņemšanas laiks: 3-4 darba dienas.
Neesmu saņēmusi nekādu informāciju, ka prece būtu izsūtīta. Kad saņemšu pasūtījumu?
M79 pārstāvis Vladimirs:
Labdien,
Atvainojamies par neērtībām
Jautājam vairumtirgotājam par piegādes statusu.
Es:
Ja nevarat piegādāt preci šīs nedēļas laikā, lūdzu atceliet pasūtījumu un atgrieziet samaksāto naudu.
M79 pārstāvis Vladimirs:
Pēc informācijas precei jābūt tuvāku dienu laikā.
Es:
Ko nozīmē tuvāko dienu laikā? Varēsiet rīt izsūtīt, lai saņemu šonedēļ vai nē?

Šodien 24.07. tālāku atbildi neesmu saņēmusi. Mājaslapā norādītais nummurs nav sazvanāms, turklāt atverot preci vēl joprojām piegāde norādīta 3-4 darba dienas.

Gala rezultātā divas nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas nav ne preces, ne naudas, ne kādas informācijas. Silti iesaku visiem, neskatoties uz to, ka šeit pieejama zemākā cena, labāk piemaksāt tos pāris eiro un izvēlēties citu veikalu, kurā saņemsiet savu pasūtījumu vai vismaz normālu komunikāciju, ja rodas kādas problēmas.

24.07.2023

E