www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Sveiki,
Pasūtīju preces iekš šī internet veikala, bij teikts, ka ar mani sazināsies menedžeris nākamajā darba dienā par preces pieejamību, kopš pasūtījuma brīža, neesmu saņēmis nekādu ziņu, kad veicu pasūtījumu vairākums preces rādījās ,ka ir veikalā uz vietas, pārējās jāgaida 1-2 dienas, uzrakstīju epastu par pasūtījuma statusu (preču pieejamību) un neesmu saņēmis atbildi jau vairākas dienas, turpretī iekš twitter katru dienu kaut ko ieposto, bet atbildēt klientiem uz epastu gan nevar, iepriekš nebiju pievērsis uzmanību iekš sudzibas.lv par šo internet veikalu, izdarīju to pēc preču pasūtīšanas un saprotu, ka te būs problēmas, preces tika iegādātas ar līzinga pakalpojumu, vēljoprojām ceru uz to labāko, bet iepriekš ar citiem interneta veikaliem nebīju saskāries ar šādu problēmu, citā internet veikalā nesūtīju preces, jo tur nebija viņas pieejamas uz doto brīdi , bet m79.lv uzrādīja, ka ir veikalā uz vietas, nezinu kā ar viņiem, lai sazinās .. zvani un ēpasti nav viņu prioritātes tā izskatās, turpretī filmēt tiktok ir laikam galvenais priekš viņiem, tagad protams jau par vēlu, jo pasūtījums ir izveidots un apmaksāts izmantojot līzinga iespējas, citā , uzticamā internet veikalā preces ir tagad pieejamas un pat iespējams saņemt stundas laikā noliktavā uz vietas, ceru uz to labāko un novēlu nomainīt veikala darbinieku sastāvu, jo izskatās , ka tas nepilda savu darbu.

17.02.2023

D