www.sudzibas.lv M79.lv Netiek veikta naudas atmaksa par saņemtu bojātu preci, uz zvaniem neatbild

M79.lv - Netiek veikta naudas atmaksa par saņemtu bojātu preci, uz zvaniem neatbild

Nekādā gadījumā neiesaku izmantot šī interneta veikala pakalpojumus!
2022. Gada 3. Augustā tika pasūtīts baseina filtrs, 16. Augustā saņēmu pasūtījumu, bet atverot iepakojumu, konstatēju, ka viena detaļa ir saplīsusi. Sazinoties pa tālruni ar interneta veikala m79 pārstāvi, tiku informēta, ka nomainīt bojāto detaļu nav iespējams, tādēļ nepieciešams preci atgriezt. 17. Augustā ar kurjeru aizsūtīju preci atpakaļ, bet līdz šai dienai - 19. Septembrim, neesmu saņēmusi ne naudas atmaksu, ne tālruņa zvanu, ne rakstisku informāciju, ka varētu būt kāda atmaksas aizkavēšanās. Atkārtoti esmu zvanījusi un runājusi ar interneta veikala pārstāvi par naudas atmaksu, bet saņēmu atbildi, ka prece ir aizsūtīta atpakaļ uz Dāniju un nav saņemta atbilde (?) , līdz ar to nekādu informāciju par naudas atgriešanu nesaņēmu. Jāpiebilst, ka m79 pārstāvis runāja nepieņemamā formā, bija augstprātīgs, neatsaucīgs un noraidošs.
Ņemot vērā to, ka preci iegādājos un apmaksāju m79, tad ir loģiski, ka naudas atmaksu gaidu arī no m79, kā arī naudas atmaksa bija jāsaņem divu nedēļu laikā! Šodien uz tālruņa zvaniem neviens neatbild un protams, arī neatzvana.

19.09.2022

D