Baltic Data

Baltic Data SIA
Adrese: A. Deglava iela 50
Rīga
Latvia - LV-1035
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67222654
+371 28003365
Informācija: Veikali
Baltic Data
Rīgā t/c "Spice Home"
Tālr. +371 67452215
Rīgā t/c "Mols"
Tālr. +371 67030463
Jelgavā t/c "Vivo centrs"
Tālr. +371 63025224
Bauskā t/c "Rimi"
Tālr. +371 63929770
Saldū t/c "Akvārijs"
Tālr. +371 63807013
Liepājā t/c "Rietumu centrs"
Tālr. +371 63489060
Ventspilī t/c "Tobago"
Tālr. +371 63621030
Talsos t/c "Jāņa centrs"
Tālr. +371 63259083
Valmierā t/c "Valleta"
Tālr. +371 64221990
Ogrē t/c "Dauga"
Tālr. +371 65067778
Daugavpilī t/c "Ditton Nams"
Tālr. +371 65460005
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
58
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
17
Apskatīt statistiku

Baltic Data - Sūdzības un atsauksmes

Baltic Data - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācām izprintēt pdf dokumentu 23 lapaspuses, lai būtu uz abām pusēm, tātad 12 lapas kopā. Paprasījām pārdevēju palīdzēt, uz kuru printeri sūtīt un ko spiest. Pienāca, pateica ja viņš apsēdīsies un uzspiedīs būs 5 eur, ja mēs paši, tad bezmaksas. Dīvaini, bet ok. Sataisījām visu ko viņš teica, bet rezultātā izprintējas daudz vairāk lapu, dažas lapas dublējas, bet dažu nebija, no divām pusēm tā arī nesanāca izprintēt. Aplūkojot datorā printera rindu bija viss ok - uz printeri nosūtītas 23...

Baltic Data Alfa - Slikts serviss

Slikts serviss 31/07 ap 10:30 iebraucu Alfa. Ierodoties baltic data veikalā konstatēju ka preces cenas atšķiras no internetveikala. Jautāju par šo pārdevējam, jo nodomāju, ka varbūt kļūda. Pārdevējs (vīrietis gados) principā nolasija man lekciju par to, ka viss ir pašsaprotami (tas ka preces cenas atšķiras) un ja es nebūtu tik stulbs es pats varētu atbildēt uz savu jautājumu. Kad jautāju vai viņam liekas normāli tā runāt ar klientiem atbilde bija - nu pricipā jā! Pretīgs pārdevējs, pretīgs serviss, nevienam neiesaku un nekad neko šajā veikalā vairs nepirkšu.

Baltic Data - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pārdevējs neiedod čeku, kad to pamanīju atgriežos veikalā, kur saņemu sarkastiska veida atbildes un ar prasību iedot man čeku, ko iepriekš neiedeva, pārdevējs atsaucās, ka nerakņāsies pa miskasti! Vadi bija jānomaina uz citiem, kas protams bez čeka nebija iespējams, rezultātā - 26eiro par velti. Katru reizi iepērkoties Balticdata ir kaut kādas problēmas! Visticamāk nauda tika ielikta kasiera kabatā!

SIA Baltic data - Не сервисс, а дно пробитое...

Не сервисс, а дно пробитое... Заказал вначале месяца "Xiaomi Mi Lite" часы, чёрного цвета. Судя по остаткам, были только в Даугавпилсе и Лиепае (или Венспилсе) Прислали оповещение, что доставка будет 8-го числа. Отлично, думаю, как раз выходной... Но восьмого числа - тишина. Звоню сам в магазин не посредственно. Говорят, да, часы пришли, но никто ещё не принял, ждите смс. Сегодня 15-ое число, вот, до сих пор жду смс. Спасибо RD, заказал там. Прислали быстрее, чем обещали. А вы, горите в аду. П.С. Номер заказа, что...

Baltic Data - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Nesen, 23. Decembrī nopirku sev bezvadu JBL austiņas, laimīga braucu mājās, lai varētu pārbaudīt kvalitāti un papriecāties par dāvanu sev, bet. Austiņas izrādījās brāķētas, visu laiku rauatījās. Labi, izdomāju, ka vajag aizbraukt un paskaidrot situāciju un ja ir iespēja apmainīt, sanāca sarunāt, ka apmainīsim uz citām, tā kā steidzos, paņemu austiņas un devos prom, nepārbaudot, mana kļūda. Un tās pašas citas bija brāķis, austiņas pašas par sevi slēdzas iekšā, izlādējas, jo man nezinot viņa...

Baltic Data - Pircēju maldināšana

Pircēju maldināšana Š. G.27. Novembrī pasūtīju trīs vienādas preces - robotus putekļsūcējus, izdarot divus pasūtījumus. Aptuvenais piegādes datums - 07. Decembris. Preces izņemšanas vieta - SIA "Baltic Data" veikals t/c "Akropole". Apmaksa - bankas karte vai skaidra nauda pie preces saņemšanas. 09. Decembrī apmeklēju veikalu "Baltic Data" akropolē. Klatienē man veikala darbinieks paskaidroja, ka pasūtījuma saņemšana kavējas jo prece nāk no Polijas. Kopš tā laika līdz šim brīdim neesmu saņēmis nekādas ziņas par...

Baltic Data - Ņirgāšanās

Ņirgāšanās Nejaucības ar printera kārtridžu piegādi. Printera toneris tukšs, bet solītā toneru piegāde, kā nav tā nav. Neko neesmu saņēmusi. Un izskatās ka arī nesaņemšu. Baltic Data neliekas ne zinis. Hp atbalsts neatbild. Nekaunīga attieksme pret klientu. Noteikti neiesaku iegādāties preces baltic data veikalos. Pati arī tajā melnajā caurumā neko vairs neiegādāšos.

Baltic Data - Laupīšana

Laupīšana Labrīt! Šodien pamodos vajadzēja izprintēt dažus dokumentus, bet printerim beidzies kārtridžs, solītā kārtridžu piegāde no Baltic data puses netiek izpildīta nauda par pakalpojumu tiek atvilkta. Baltic datā nevēlos vairs spert savu kāju, krāpnieku iestādījums. Nepreciet tur printerus galveno kart Hp printerus. Printeri pirku Ogrē. Baltic data veikalā.

Baltic Data - Krāpšana

Krāpšana Nopirktu Baltic Datā - domina, kopētāju Hp. Vispar nestrādā, navar piereģistrēties diviem bezmaksas mēnešiem. Mēģinu jau trešo reizi, biju aizgāJusi uz baltic data viņi teica lai mēģinu restartēt, nekas neasnāk, zagļi un bandīti! Neliešu banda, atklāti melo cilvēkiem, lūdzu novērsiet šo problemu un piegādājiet kārtridžus, vai savāciet savu printeri atpakaļ, bez šī pakalpojuma jēga no šiem printeriem nava.

Baltic Data - Krāpnieku kantoris

Krāpnieku kantoris Hej! Yo! Neuzķeries uz Baltic Data, redzu neesmu vienīgais kurš uzķērās uz bezmaksas kārtridžu piegādi, ķip 2mēneš, bezmaksas. Zbl reģistrēšanas termiņš tikko iztecēj. A printeri piereģistrēt ta nevar. Aplikācijai hana. Pirku mola printeri. Zb vairs neko šitaja krāpniek kantorī nepirkšu. Vadu ari nopirku telefonam lādēšanas, alumīnija ietvariņš nomaucās nost jau pirmajā dienā. Brākis, brāķim galā!? !? !? !? !

Baltic Data - Krāpšana

Krāpšana Sveicināti... Kā redzu neesmu vienīgā, kurai ir problēma ar Hp printeri, Baltic Data veikalā iegādājos printeri 2700e, izkārtnes vēstīja, ka 2 mēnešus būs bezmaksas kārtridžu piegāde uz mājām... Realitātē aplikācija gļuko un pakalpojumu ar nosaukumu "Instant ink" nevar pieslēgt. Servera kļūda... Protams vērsos pie pārdevējiem, kas diemžēl nevarēja palīdzēt šajā situācijā. Vēlējos printeri nodot uz garantiju, bet kā man paskaidroja telefoniski, tas nav iespējams, jo printerim taču "viss ir...

Baltic Data - Krāpšana veikalos!

Krāpšana veikalos! Labvakar! Nesen iegādājos divus printerus Baltic Data veikalā Akropolē. Vienu pirku uzņēmumam, vienu sev mājas vajadzībām. Vienam printerim modelītis bija hp 2700e ja nemaldos un otram hp 4120e. Printerus nepirku vienā dienā, kas nozīmē, ka visticamākais mani apkalpoja divas dažādas maiņas. Abos gadījumos man solija, ka būs tintes piegāde 2 mēnešus, bez maksas. Hp aplikācija neļauj pieslēgt šo pakalpojumu, rāda servera kļūda. Šī nav pirmā reize, ar brāķētas produkcijas iegādi Baltic data...

Baltic Data - Slikts serviss

Slikts serviss Šī gada 2. Jūlija vakarā (ap 18: 00) biju iegājusi izprintēt sev nepieciešamu dokumentu, par cik pirmo reizi tajā veikalā pēc šāda pakalpojuma, tad pieejot un pastāstot savu vajadzību gaidīju uzreiz palīdzību un skaidrojumu kur un kā es ko varu darīt, bet saņēmu atbildi "forši", palīdzība bija jāprasa pašai, kas lika sajusties kā pēdējai muļķei. Darbinieks bija emīls. Ļoti ceru, ka ņemsiet vērā šo un nebūs citiem klientiem šāda pieredze jāpiedzīvo.

Baltic Data - Pārdod nepareizu preci

Pārdod nepareizu preci Tika iegādāts vads HDMI to VGA adapter ,ko veikala pārdevējs apgalvoja ka derēs ps 4 un ekrāna saslegsanai atnākot mājās tika konstatēts ka nav īstais vads. Dodoties uz veikalu atgriezt pirkumu ,tika atteikts un netika piedāvāts apmainīt. Vēl pārdevējs pasmējās par to ka neprotu pieslēgt.

SIA Baltic data - Piegādāta neatbilstoša prece, neviens neatbild uz zvaniem un e pastu

Piegādāta neatbilstoša prece, neviens neatbild uz zvaniem un e pastu Meita man uzdāvināja austiņas, bet ir nepatīkama lieta, jo pienāca baltas austiņas, nevis melnas. Pie tam Baltās ir daudz lētākas! Vēlos samainīt austiņas uz tām kuras tika pasūtītas un apmaksātas. 29.04.2021 nosūtīju e-pastu un zvanīju uz kontaktos norādīto tālruni, bet atbildes nav.

Baltic Data - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Первая наша покупка была дешего телевизора, который по итогу сломался (на гарантию не отдавали за отсутствием чека) . Второй раз так же купили телевизор тоже не дорогой, сломался. Отдали в гарантию, месяц. В третий раз купили телефон. Закономерно - сломался, и опять гарантия. И опять после месяца только пришел ответ. И вот четвертый раз, компютер ценой 1500 евро купленый 16.03.2021, сломался, 2 недели бережного использования. Не советую. Сейчас буду сидеть месяц без него, а платить все еще потребуется.

Baltic Data - Histēriska reakcija, zaudējāt klientu

Histēriska reakcija, zaudējāt klientu Šī nav ''sūdzība'' tādā nozīmē, ka kāds no jums kaut ko vēlētos, šis ir paziņojums, ka esat zaudējuši klientu viena histeriska, covid panikā sajēgu zaudējuša darbinieķeļa darbinieka dēļ. Es saprotu, ka lielveikalos var pastāvēt ierobežojumi groziņu dēļ, kaut gan vairs neatceros, kurš dienā un pat mēnesī redzēju pilnu lielveikalu. Bet histērija par groziņiem, kad cilvēks ir vienīgais visā veikalā, ir nevietā. Kā jau teicu, viena histēriska darbinieķea un vēl otra dē esat zaudējuši klientu uz...

Baltic Data - pakalpojuma kvalitāti

pakalpojuma kvalitāti Esmu ļoti neapmierināts ar pakalpojuma kvalitāti. Saņemu produktu ar brāķi un gribēju atgriezt naudu. Veikalā atdevu preci un aizpildīju atgriešanas protokolu, kur vajadzēja noradīju bankas kontu. Vēlāk, kad man piezvanīja no veikala, pateica ka varu to saņemt tikai ar skaidru naudu. Tad priekš kam savākt manu privātu informāciju par banku ? Pēc 29 dienām piezvanīja un pateica, ka varu braukt pakaļ naudai, es atbildēju, ka atbraukšu nākamajā dienā, pirmajā pusē. Kad atbraucu, saņēmu atbildi, ka...

Baltic Data - Krāpšana, preces nepiegādāšana, meli

Krāpšana, preces nepiegādāšana, meli Krāpnieku un zagļu kantoris, kas pēc preces apmaksas vairāk nekā nedēļu Rīgā nespēj vai negrib piegādāt preci un ignorē un neatbild uz zvaniem vai e-pastiem. Pilnīga zagšana! Nožēlojams kantoris! Prece tika apmaksāta 5.01.2021 un zagļu kantoris solīja piegādāt 7.01.2021, bet, protams, ka prece joprojām nav piegādāta pat 12.01.2021. Secinājums - nekad neko nepērciet no šī kaktu kantora!

Baltic Data - Preces apmaiņa

Preces apmaiņa Vēlējos apmainīt nopirkto preci pret citu jo man pārdeva to ko man nevajag. Un man pārdevējs pateica. Ka precei ir saplēsts iepakojums un mēs ar viņu neko vairs neizdarīsi. Viņš ar to domāja ka vairāk to preci vairs nevarēs pārdotas vēlējos nopirkt Hdmi uz Vga. Bet man pārdeva Vga uz Hdmi. Galvenais ka tas vads maksā 25 eiro, un man tā nav maza nauda.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes