Cellbes

Adrese: a/k 73,
Olaine
Olaines nov.
Latvia - LV-2114
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 676 522 74
Darba laiks: 9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
9:00 - 18:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

13%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Cellbes - Sūdzības un atsauksmes

Cellbes - Не возврат денег за товар,который я им вернула

Не возврат денег за товар,который я им вернула Я заказала необходимый мне товар в этом интернет-магазины, руководствуясь размерами, указанными на сайте. Пришли три вещи, заказанные мной одинакового размера, все разного размера, а именно- две вещи были забольшие, одна слишком маленькая!? Такое впечатление, что размеры клепали на имеющиеся под рукой товар, лишь бы отправить заказчику. Все вещи я отправила назад, получила e-mail, что они свой товар получили, но деньги за него они перечислят мне в течении месяца!? И вот я без товар и без денег !!?? Не советую пользоваться услугами этого интернет-магазина.

Cellbes katalogs - Cellbes recepšu konkurss

Cellbes recepšu konkurss Runa par šo http://lv.cellbes.it-id.ee/ . Vai gadījumā kāda (kāds) no jums tur neiesūtīja recepti? Tā kā man uz e-pastu regulāri pienāk jaunumi no Cellbes (neesmu gan nekad no tā neko pasūtījusi), janvāra beigās saņēmu arī uzaicinājumu piedalīties recepšu konkursā (līdz 28. februārim). Tā kā tieši tajā dienā darbā nebiju pārstrādājusies, iesūtīju arī es vienu savu īpašo recepti, cerībā, ka, varbūt, man arī tiks kāda no balviņām. Gaidu, gaidu, bet nekā, kaut arī izlozei vajadzēja notikt ne...

Cellbes - Neatgrirež naudu

Neatgrirež naudu Pasūtīju preci no Cellbes un saņēmu cita cilvēka apģērbu, aizsūtīju preci atpakaļ 6. augustā, vēl līdz šai dienai neēsmu saņēmusi naudu atpakaļ, kaut gan viņi apgalvo, ka naudu izsūtījuši Latvijas pastam 19. augustā, nez vai tā nauda nāk no Amerikas ar kājām? Tākā esat uzmanīgi, varat palikt gan bez naudas, gan bez preces!

D daiva 02.09.2009
Komentāri 6 Apģērbs

Cellbes - Par viņu pieļauto kļūdu jāmaksā man

Par viņu pieļauto kļūdu jāmaksā man Pasūtīju sev apģērbu no interneta mājas lapas Cellbes, bet kad saņēmu izrādījās ka viņi kautko sajaukuši un atsūtījuši man cita cilvēka apģērbu, tad nu prasu atpakaļ savu naudu par preci, jo gaidīt vēl 2 nedēļas kautkā negribas, protams vēlos saņemt arī pasta izdevumus, naudu par preci viņi atgriezīs bet pasta izdevumi par viņu pieļauto kļūdu jāmaksā man. Kad prasīju pasta izdevumus atpakaļ, atbilde bija nesaprotama, laikam paši nesaprata ko teikt, lai no manis atkratītos tikai pateica ka...

D daiva 25.08.2009
Komentāri 1 Apģērbs

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes