www.sudzibas.lv Cellbes Cellbes recepšu konkurss

Cellbes katalogs - Cellbes recepšu konkurss

Runa par šo http://lv.cellbes.it-id.ee/ . Vai gadījumā kāda (kāds) no jums tur neiesūtīja recepti?

Tā kā man uz e-pastu regulāri pienāk jaunumi no Cellbes (neesmu gan nekad no tā neko pasūtījusi), janvāra beigās saņēmu arī uzaicinājumu piedalīties recepšu konkursā (līdz 28. februārim).

Tā kā tieši tajā dienā darbā nebiju pārstrādājusies, iesūtīju arī es vienu savu īpašo recepti, cerībā, ka, varbūt, man arī tiks kāda no balviņām.

Gaidu, gaidu, bet nekā, kaut arī izlozei vajadzēja notikt ne vēlāk kā 5. martā

Nu, labi, saprotu, ka mana īpašā varēja arī neiepatikties, utt., utjp...

BET! Par ko galvenais kašķis? Šie mājaslapā ierakstījuši, ka izloze ir notikusi, apsveicam uzvarētājus, bla bla bla + ar uzvarētāju sarakstu varēs iepazīties šim nolūkam radītajā saitē... Nekāda saraksta tur nav!

Esmu nosūtījusi viņiem jau divus e-pastus ar jautājumu, kur var atrast to sarakstu? Lai arī neesmu starp laimīgajiem, tomēr gribu paskatīties, kuras tad ir tās uzvarētāju receptes, jo man jau patīk ik pa brīdim kaut ko jaunu nošpikot. Neatbild jau vairāk kā nedēļu.

Man jau radās tāda aizdoma, ka visi esam smalki "uzsviesti". Šķiet, ka nekāda izloze tur nav notikusi. Citu izplatītāju un veikalu rīkotajās loterijās vienmēr tiek publicēts uzvarētāju saraksts kaut vai ar vārda, telefona un/vai e-pasta pirmajiem cipariem/burtiem. Nav taču runa par vinnētiem n-tajiem tūkstošiem, par kuriem ne katrs vēlētos, ka citi uzzin, bet šeit bija balvās dažādi virtuves sīkumi.

Varbūt kāds kko zin?

. .sandra. 15.03.2013

Vēlreiz pārbaudīju (links minēts sūdzībā), nekādus loterijas numurus tur neatradu.
Galvenais, ka cilvēki veltījuši laiku, ir iesūtītas daudz skaistas fotoreceptes. Izskatās pēc maldināšanas, un, tātad, šīs receptes taču tagad tiks kaut kur izmantotas?
Domājat aizrakstīt uz to IAUI (Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju)?

. .sandra. 15.03.2013

Labi, vēl nedaudz pagaidīšu, varbūt tomēr sagaidīšu savu olu trauciņu pastkastītē :D
Neesmu no kašķīgajiem cilvēkiem, bet šis, ja izrādīsies tiešām taisnība (par piečakarēšanu), ir baaaaigi nesmuki!

. .sandra. 20.03.2013

Šodien tomēr saņēmu mazu dāvaniņu no Cellbes par iesūtīto recepti. Balviņa ir nākusi no Igaunijas, varbūt tāpēc tik ilgi tas arī ievilkās.
Tik un tā man šķiet nepareizi, ka solītais saraksts tajā saitē tā arī nav publicēts. Parasti tādas izlozes beigās tomēr ir saraksti pat ar vismazāko priekšmetu (kaut vai pildspalva) laimētājiem.
Atkal jau tie igauņi ;)))