Preces darbam

Latvia - LV-1055
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 22443221
+371 27876389
Informācija: Preces darbam piedāvā uz vietas dažādas preces saistībā ar dārzu un māju, siltumnīcas, metāla garāžas, metāla dārza šķūnīšus, bērnu rotaļu laukumus, batutus, suņu voljērus, apkures aprīkojumu, kamīnu kurtuves, krāsnis, dažādus čuguna izstrādājumus krāsnīm, grilus, čuguna traukus, utt.
Darba laiks: 8:30 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Preces darbam - Sūdzības un atsauksmes

Preces darbam SIA - Krāpšana. Ne naudas, ne preces

Krāpšana. Ne naudas, ne preces Marta beigās veicu pasūtījumu norādītajā internetveikalā. Uz e-pastu atnāca avansa rēķins. Pēc apmaksas klusums. Neviens nezvana, neraksta, uz e-pastu neatbild, preces nav. Zvanu.. Saka, ka esot pasūtīta no noliktavas Spānijā, bet sakarā ar ārkārtējo situāciju var kavēties piegāde. Katru reizi kad zvanu, baro ar solījumiem, preces nav, naudu neatgriež.