www.sudzibas.lv Preces darbam Krāpšana. Ne naudas, ne preces

Preces darbam SIA - Krāpšana. Ne naudas, ne preces

Marta beigās veicu pasūtījumu norādītajā internetveikalā. Uz e-pastu atnāca avansa rēķins. Pēc apmaksas klusums. Neviens nezvana, neraksta, uz e-pastu neatbild, preces nav. Zvanu.. Saka, ka esot pasūtīta no noliktavas Spānijā, bet sakarā ar ārkārtējo situāciju var kavēties piegāde. Katru reizi kad zvanu, baro ar solījumiem, preces nav, naudu neatgriež.

Atbilde no Preces darbam Support Pārstāvja atbilde 02.07.2020

Labdien, Linda! Diemžēl, saistībā ar stāvokli pasaulē, precēm ir aizkavēšanās ar piegādēm un tajā dienā, kad uzrakstījāt pretenziju mēs Jums zvanījām par preci, kura ir beidzot ieradusies saņemšanai, no kuras Jūs atteicāties un nauda tika nekavējoties atgriezta par nesaņemto preci.
Ar cieņu Preces darbam

L lidia2 01.06.2020

Tieši tāda situācija arī man. Pasūtīju preci aprīļa sākumā. Solīja, ka piegāde aizņems 10 dienas, bet pagāja vairāk nekā mēnesis. Visu laiku solīja, ka prece būs "nākamnedēļ". Sapratu, ka preces arī nebūs und pieprasīju naudas atmaksu. Tagad klusums...

J Juris Radvils 02.06.2020

es gaidu otro mēnesi...man šodien atbildēja,ka prece nozudusi Niderlandē un ziņos un mēginās runāt ar priekšniecību par laicīgu naudas atmaksu

Z Zanda 05.06.2020

Ārprāts, ar ko tādu saskaros pirmo reizi! Arī es esmu apkrāpta! 17.04.2020. apmaksāju pasūtījumu (Eur 88.80), kuru man solīja atsūtīt 2-3 nedēļu laikā. Uz vēstuli, ko nosūtīju 5. nedēļā, man neviens neatbildēja, bet, zvanot 7. vai pat 8. nedēļā, mani informēja, ka prece nozudusi Polijā, tādēļ tūlīt man atgriezīs manu naudu. Esmu šokā - nekad dzīvē ar šādu zādzību Eiropā neesmu saskārusies. Nesen aizrakstīju atkārtotu vēstuli un pavēlēju šodienas laikā atgriezt naudu vai izsniegt preci - ja tas netiks izpildīts, es rīkošos likumīgi vai tāpat, kā viņi.

Z Zanda 05.06.2020

Šodien esmu atguvusi savu naudu. Tātad - pavisam krāpnieki nav, taču nevajadzīgo stresu varēja aiztaupīt.

L lidia2 05.06.2020

Man viņi vēl neko nav atmaksājuši...

P Preces darbam Support Pārstāvja atbilde 02.07.2020

Labdien! Atvainojamies par aizkavēšanos ar piegādi vai naudas atmaksu. Piegādātāju resurss tika samazināts šī pirmā pusgada laikā, pasaues stāvokļa dēļ, un mums tika aizkavēta naudas atgriešanas par pasūtīto preci. Ar cieņu Preces darbam

L Laura Lapkovska 16.07.2020

Man arī nauda nav atgriezta,ne prece piegadata kopš maija- solījumi netiek pildīti un izvairās! Vērsīsos likumīgā ceļā attiecīgajas instancēs par naudas izkrapšanu!

S sandyj 10.06.2020
Krāpšana

Veicu avansa apmaksu 8.maijā par preci pilnā apmērā. Izrādījās,ka vēlamā prece nav pieejama. Vienojāmies par naudas atmaksu. Līdz šim brīdim notiek tikai solīšana naudu atmaksāt,bet tā arī naudu neesmu saņēmusi.

S Sudzibas.lv Admin 27.06.2020

P Preces darbam Support Pārstāvja atbilde 02.07.2020

Z Zanna K. 17.09.2020

Reinis Cigurs и его фирма МОШЕННИКИ. Взял предоплату за товар и пропал вместе с деньгами, ни товара, ни денег. На телефон не отвечает, фирма закрыта, Латыш из 90-х, просто в шоке! Будем следовать всем процедурам, начнем с обращения в полицию с заявлением о мошенничестве и дальше по инстанциям. Кто уже обращался, можем объединиться.