Percatri.lv

slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali

Percatri.lv - Sūdzības un atsauksmes

Percatri.lv - Nesūta

Pasūtījums šajā internetveikala bija veikts 11 novembri, piegādēs datums bija noradīts pēc 2 dienām, pēc tam, pasūtījuma emaila bija noradīts 17-18 novembris, nu okay, šodien ir 26, joprojām neka nav, it izsekošanas links, bet tagad taja rada 1 decembris un katru dienu pie tā piegādes datuma pievienojas vel boena diena... Uz epastu un tālruni neatbild... Prece bija domāta ka dāvana, un es nevaru gaidīt nedēļām ilgi

Percatri.lv - Slikts serviss

Sveiki! 06.11 iegādājos gultas veļu, pas nr. Kh1394346 un samaksāju 50.98 eur. Piegāde tikka solīta 07.11-09.11. , bet vēl joprojām neesmu neko saņēmusi. Sekojot līdzi sūtījumam, no dienas uz dienu piegādes datums attālinās. Rakstīju ziņā un epastā jautājumu par piegādi, bet nav konkrētas atbildes... Kurjers apstrādājot:) kā tas ir iespējams? Tātad ir aizdomā, ka šī firma nodarbojas ar krāpšanu, tagad jau vēlos atpakaļ savu naudu, bet maz ticams to dabūt. Slikts serviss un komunikācija!

E Eva 16.11.2022
Komentāri 2 Tirdzniecība