Percatri.lv - Krāpšana

Jūsu pasūtījums ir pieņemts!
Paredzamais piegādes datums:
07.03.2023 - 09.03.2023

Dārgs, Rudīte,
liels paldies par pasūtījumu!

Priecājamies, ka mūsu veikalā atradāt kaut ko savai gaumei.

Ar prieku informējam, ka mūsu komanda jau cītīgi gatavo jūsu paku un mēs to nosūtīsim uz jūsu norādīto adresi pēc iespējas ātrāk.

Tūlīt pēc nosūtīšanas jūs saņemsit arī e-pastu ar izsekošanas kodu.

Sekot pasūtījumam
pasūtījuma numurs: kh2416912
produkts

Cena

ceļa siksna ceļa stabilizēšanai un sāpju mazināšanai kneefit l-xl
daudzums: 1
19.99 eur
piegādes izmaksas (standard) :

gratis

kopā

19.99 eur

tā kā mūsu uzņēmums cenšas padarīt mūsu klientus pēc iespējas apmierinātākus, mēs piedāvājam jums 100% garantiju jūsu pirkumam.

Piegādes dienā kurjers nosūtīs jums īsziņu, informējot par jūsu ierašanos.

Sveicināti,
komanda percatri
šī firma nodarbojas ar krāpniecību, jo preci neesmu saņēmusi un izsekojot piegādi, ar katru dienu pagarinās piegādes datums. Sazināties ar viņiem nav iespējams.

13.03.2023

Atbilde no Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 14.08.2023

Labdien,
mums bija paaugstināts pasūtījumu apjoms, līdz ar to piegāde kavējās. Mēs sistēmā redzam, ka pasūtījums Nr. KH2416912 tika veiksmīgi piegādāts 14.03.023. Mēs ceram, ka esat apmierināta ar pasūtījumu.

Mums sistēmā nav nevienas ziņas no jums, mēs vienmēr cenšamies atbildēt 1-2 darba dienu laikā. Atvainojamies par radušos situāciju.