Percatri.lv - Обман

Выбранный по рекламе и ссылке товар - вообще не совпадает с предложенным в рекламе! Был заказан радужный светильник - но вместо него прислали бело-желтый - в трех яркостях, при заказе такой стоил дешевле. Срок досавки был обещан 30.12.2022 - 03.01.2023, получила с доставкой на дом - 10,01,2023 не пользуйтесь сервисом! Не рекомендую! Обман и разочарование

10.01.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 14.08.2023

Добрый день,
мы сожалеем, что Вы не удовлетворены работой лампы. Вы можете прочитать в наших правилах https://percatri.lv/gdp, что Вы можете вернуть товар в течение 30 дней, если он Вас не устраивает, чтобы получить возврат. К сожалению, в нашей системе нет Вашего сообщения, а это время уже прошло. Мы приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию.

K Kristīne Ozoliņa 01.03.2023
Krāpšana

Preci nepiegādā !50 eiro pazaudēti ! Katru dienu termiņu pagarina .Uz epastu neatbild !zvani klusē ! Neuzticaties.

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2023

P Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 14.08.2023

Labdien,
mūsu sistēmā par šādu summu nav neviena pasūtījuma. Ja domājat abus pasūtījumus, ko veicāt pie mums, tad kopā tie ir ap 50 EUR, bet tie tika veiksmīgi piegādāti. Diemžēl mums ir paaugstināts pasūtījumu daudzums, līdz ar to pasūtījumi mēdz kavēties, bet jūs par to saņemat paziņojumus, lai būtu lietas kursā.
Diemžēl mums nav telefoniska atbalsta.
Mēs vienmēr cenšamies atbildēt uz e-pastiem un privātajām ziņām 1-2 darba dienu laikā. No e-pata, ko norādījāt, veicot pasūtījumus, mūsu sistēmā nav nevienas ziņas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, mēs ceram, ka esat apmierināta ar pasūtījumiem, lai gan tie tika piegādāti novēloti.