Percatri.lv - Nesūta

Pasūtījums šajā internetveikala bija veikts 11 novembri, piegādēs datums bija noradīts pēc 2 dienām, pēc tam, pasūtījuma emaila bija noradīts 17-18 novembris, nu okay, šodien ir 26, joprojām neka nav, it izsekošanas links, bet tagad taja rada 1 decembris un katru dienu pie tā piegādes datuma pievienojas vel boena diena... Uz epastu un tālruni neatbild... Prece bija domāta ka dāvana, un es nevaru gaidīt nedēļām ilgi

26.11.2022

Atbilde no Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 01.09.2023

Sveiki,
diemžēl jūs nenorādījāt nekādu indentificējamo informāciju, tāpēc nevaram pārbautīt situāciju sistēmā.
Diemžēl šajā laikā mums unDPD ir paaugstināts darba apjoms, līdz ar to piegādes ir ilgākas. Mēs par to vienmēr ziņojam klientam, lai varētu izsekot līdzi aktuālākajai piegādes informācijai. Diemžēl mums nav telefoniska atbalsta, bet mēs vienmēr atbildam 1-2 darba dienu laikā uz e-pastiem un privātajām ziņām Facebook.
Mēs ceram, ka saņēmāt paku laicīgi un esat ar to apmierināta.

O

Good Intentions 27.11.2022

Ja laiks ir limitēts, tad labāk pirkt veikalā vai kā minimums no zināmiem interneta veikaliem un ja ir iespēja, tad nemaksāt pa priekšu.

P Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 01.09.2023

Sveiki,
mēs piekrītam jūsu ieteikumam par pēcmaksu. Arī mūsu veikals piedāvā šādu iespēju.