www.sudzibas.lv Percatri.lv Slikts serviss

Percatri.lv - Slikts serviss

Sveiki!
06.11 iegādājos gultas veļu, pas nr. Kh1394346 un samaksāju 50.98 eur. Piegāde tikka solīta 07.11-09.11. , bet vēl joprojām neesmu neko saņēmusi. Sekojot līdzi sūtījumam, no dienas uz dienu piegādes datums attālinās. Rakstīju ziņā un epastā jautājumu par piegādi, bet nav konkrētas atbildes... Kurjers apstrādājot:) kā tas ir iespējams? Tātad ir aizdomā, ka šī firma nodarbojas ar krāpšanu, tagad jau vēlos atpakaļ savu naudu, bet maz ticams to dabūt. Slikts serviss un komunikācija!

Atbilde no Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 01.09.2023

Sveiki,
jūsu pasūtījums tika izsūtīts 18.11, jūs saņēmāt paku 29.11.2023 (statusu var redzēt šeit: https://expedico.eu/tracking?code=1135979043393). Mēs vienmēr sūtam aktuālāko informāciju un izsekošanas informāciju, lai varētu izsekot līdzi. Atvainojamies par šo aizkavēšanos, mums un DPD ir vairāk pasūtījumu nekā ierasts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, mēs ceram, ka esat apmierināta ar pasūtījumu.
Lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu vai privātu ziņu Facebook, ja vēlaties detalizētāku atbildi no mūsu puses. Jauku dienu.

E

O Ornellla 26.11.2022

Man tada paša situacija, gaidu jau pusmenesi

O Ornellla 26.11.2022

Neatbild uz epastu

P Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 01.09.2023

Sveiki,
mēs vienmēr atbildam 1-2 darba dienu laikā. Lūdzu, uzrakstiet mums vēlreiz, ja situācija nav atrisināta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.