www.sudzibas.lv Percatri.lv Nav iespējama preces atgriešana

Percatri.lv - Nav iespējama preces atgriešana

Iegādājos preci šajā internetveikalā 2 gb.elpojošus krūšturus 3XL, sūtījuma numurs KH850332, atgriešanas pieteikums HQM-RJGGK-875. Piegādāja ar kavēšanos, atsūtot manā e-pastā rēķinu, tam nav pievienota atgriešanas veidlapa, kopējā summa ar piegādi EUR 22,97, ko piegādes brīdī samaksāju.
Prece ļoti atšķiras no piedāvātās internetā, Facebok vietnē, izmērs krūtīs ļoti mazs un lences ļoti īsas, tās nederētu nevienam.
Visu laiku notiek sarakstīšanās e-pastā - [slēpt]@percatri.lv, konkrēta atbilde, kur ir atpakaļsūtīšanas veidlapa un kā tas jādara, tā arī nav saņemta. Vai man prece jāatgriež par savu naudu, tas maksā EUR 14,98, reklāmā bija norādīts, ka atgriešana bez problēmām!?
Saprotu, ka esmu apšmaukta, bet vēl ceru uz kāda palīdzību.
Nepasūtiet šai veikalā.

08.04.2024