Percatri.lv - Krāpšana

2 - 5 dienu laika vietā gaidu savu pasūtījumu mēnesi, uzticēties viņiem vispār nedrīkst. Kompānija ir reģistrēta Lietuvā, nav vispār kontakt tālruna. Nevienam neiesāku izmantot viņu servisu, internētā ir ļoti daudz sūdzību, diemžēl nepārbaudīju to, veicot pasūtījumu.

29.08.2023

Atbilde no Percatri.lv Support Pārstāvja atbilde 01.09.2023

Sveiki,
diemžēl mēs nevaram atrast nevienu pasūtījumu ar jūsu lietotājvārdu, līdz ar to nevaram konkrēti izklāstīt jūsu pasūtījumu statusu. Mums ir paaugstināts pasūtījumu daudzums, līdz ar to piegāde ir nedaudz ilgāka, bet mēs piegādājam pasūtījumus (ar kurjeru DPD). Ja rodas kāda kļūda vai piegāde ir pārāk ilga, mēs vienmēr informējam klientu, kā arī izsniedzam naudas atmaksu, ja ir samaksāts. Mums ir sistēma, kas sūta e-pastus ar aktuālāko informāciju. Ja datumi tiek pārcelti, tas nozīmē, ka paka vēl nav izsūtīta.
Iesakām maksāt saņemot, jo tas garantē papildus drošību. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzu, uzrakstietet mums privātu ziņu vai e-pastu. Mēs atbildēsim 1-2 darba dienu laikā. Diemžēl mums pagaidām nav telefoniska atbalsta.