DIR.LV

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DIR.LV - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaDir.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Es diemžēl nevarēju noformēt pirkumu onlainā un sazinoties ar veikalu (tel nr 27057727) man atbildēja, ka summai vajadzētu būt vismaz 20 eur bez pvn, lai noformētu pirkumu. To arī izdarīju, bet noformēt pirkumu tāpat neizdevās, tādēļ arī zvanīju vēlreiz, bet man atbildēja "nu ja neizdodas, tad neizdodas, atvainojiet". Beigās, pati atklāju pieliekot dažādas preces klāt pie iepirkumu groza, ka noformēt pirkumu var tikai tad ja summa ir vismaz 30 eur ar pvn. Īsāk sakot, ja noformēt pirkumu jums neizdodas, tad nav jēga zvanīt, izpalīdzēt neizpalīdzēs.

Dir.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Šī firma uzstādīja nekvalitatīvas video novērošanas kameras. Jau garantijas laikā bojājās. Tagad, pēc 2. Gadiem, vispār neliekas ne zinis, neceļ klausuli. Nenodrošina remontu. Kad solīja atbraukt, neieradās. Tagad ignorē zvanus. Nopelnīja gan 600. - €!