Sīkumi.lv

Latvia - LV-1082
(Noliktavas adrese:)
Tālrunis: +371 29535888
Informācija:

Dāvanu veikals, noliktava Rīgā vai tā atsevišķas preces. Kompānija dibināta 2017. gadā. Vadītājs direktors Leopolds Junzis. Juridiskā adrese: Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius.

Darba laiks: 12:00 - 18:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Sīkumi.lv - Sūdzības un atsauksmes

Sikumi.lv - Rupja krāpšana

Rupja krāpšana Tas nav biznesa, bet ļoti rupjas spekulācijas piemērs. Tika pārdota prece, kas 17-18x (!) pārsniedz cita tirgotāju piedāvāto. Kontroles pēc nopirku arī no konkurenta: tā pati prece 1: 1, tikai sikumi.lv to tirgo bez oriģinālā iepakojuma, lai noslēptu arī izcelsmi. Rupji. Lietuviešu kompānija produktus no Ķīnas Latvijā tirgo zelta stienīšu Cenā. Žēl, ka to neattapu laikus un katra eiro, ar ko viņu "biznesu" atbalstīju.

Sikumi.lv - Piegādātā prece izmetama!

Piegādātā prece izmetama! Domāju, lai nav jāgaida mēnesis, pasūtīju līmi, kas paredzēta telefonu ekrānu līmēšanai, no sikumi.lv, kaut arī Cena šķita neadekvāti augsta. Jau atverot šķita - nebūs labi! Un tā arī bija. Līme sakaltusi un to pat nav iespējams izspiest no tūbiņas. Izskatās, ka stāvēJusi kaut kur jau gadiem vai tikusi atvērta iepriekš. Būtu labāk sūtījis pa taisno no ķīniešiem! Tie vairāk uztraucas par savu reputāciju un tādu s! @#$ nesūta: (

Sikumi.lv - Krāpšana, melojot par preces saturu

Krāpšana, melojot par preces saturu Sikumi.lv majaslapā par šo preci rakstīts: „Nebat ceļsargi no kamieļa vilnas Kamieļa vilna - viena no pārbaudītām….. Saskaroties ar ādu, vilna taisa mikromasāžu...” Cena 20€, nav lēti bet domāju tur ir Kamieļa vilna, ir vērts. Nopērku, uz iepakojumā, preces birkā, visur uzzimēts Kamieļis. Tikai nav ne vārda par kamieļa vilni. Saturs: Akrils 55%; Elastāns 20%; Poliester 15%; Kokvilna 10%; Viņi arī PVN nemaksā: cena ar PVN: 20€; cena bez PVN: 20€;

Sikumi.lv - Krāpšana, neatbilst cenai, bojāts iepakojums

Krāpšana, neatbilst cenai, bojāts iepakojums Gribu pabrīdināt cilvēkus, kas domā iepirkties šajā aliexpresa kantorī, mamma, mums parējiem ģimenes locekļiem nezinot pasūtīja manam neredzīgajam brālim šo "sū... "pa 15€, pēc iepakojuma sapratu ka sūtits alītī, tur viņu atradu pa 1,71€, bezkaunības kalngals! Viņi pat nepiedomā par pārpakošanu, galvenais iesmērēt muļķīšiem! Jūs esat pretīgi😠

Sikumi.lv - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Мусор с алиекспресса с наценкой в 1000%, купил и выкинул, деньги переводились на револют, тут всем понятно и так что с налогами, покупалась специальная капа для зубов, всё делал по инструкции и итог такой что капа вообще не держится, посмотрел штрих код товара в гугле и понял что этот хлам стоит 3-4 евро у других продавцов, а я платил 37 евро за качество, с алиекспресса я и сам мог заказать, полный хлам, строго не советую.

Sikumi.lv - Marinator

Marinator Первый раз покупала на сайте - https://sikumi.lv. Были у меня опасения, так как я живу в Литве, а склад находится в Латвии. Но я осталась очень довольна. Покупала маринатор. Посылку получила через 3 дня после оплаты в почтомат омнива. Заказ полностью соответствует описанию. Теперь буду покупать без сомнений. Pirma karta pirkau is https://sikumi.lv. Pirkau marinatoriu. Abejojau ar viskas bus gerai, nes as gyvenu lietuvoje, o sandelys randasi latvijoje. Siuntini gavau po 3 dienu, po apmokejimo, i...

Sikumi.lv - Bojāta prece

Bojāta prece Nevienam neiesaku šeit kaut ko iegādāties. Labu laiku atpakaļ pasūtīju tvaika slotu. Prece atnāca jau netīriem plankumiem, sabojāta, filsējamās detļas sagādāja grūtības, jo nefiksējās normāli. Ne reizi pat nelietoju. Aizpildīju veidlapu un aizsūtīju atpakaļ. Man atbildēja, ka preci pati esmu sabojāJusi, saskrāpēJusi bet tas lietošanai netraucējot, varu saņemt preci atpakaļ, jo naudu neatgriezīs. Tā nu paliku bez preces un 70€ zaudējumiem. Šeit pārdod štruntus, pakaļdarinājumus un pat nepārbaudat preces pirms sūtīšanas vsai tās nav bojātas!

Sikumi.lv - Pateicība

Pateicība Vēlos pateikties Sīkumi.lv par ļoti patīkamo darba stilu un apkalpošanu. Nezinu, kas nepatika pārējiem veikala klientiem, bet esmu ļoti apmierināts ar apkalpošanu un preču kvalitāti. Iesaku cietiem pievienoties pie veikala Sīkumi.lv klientu loka.

Sikumi.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju bērnu podiņu par 45 eiro, kam bija jābūt amerikāņu firmas ražotai. Saņēmu lētu pakaļdarinājumu nodriskātā iepakojumā. Sapratu Sīkumi.lv biznesa modeli, kurš sastāv no sekojošiem soļiem: 1) tiek pārdota viltota prece par īstās preces cenu 2) ja klients (visdrīzāk) nav apmierināts, tiek piedāvāts saņemt naudu atpakaļ. Līdz ar to ptacs viņus liek mierā: "sak, naudu takš iesiet atpakaļ saņēmuši". 3) kādā brīdī tomēr kāds klients preci neatnesīs atpakaļ. Vai tāpēc, ka nepamanī...

Sikumi.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Pasūtīju runājošo mīksto rotaļlietu zaķi no " nu, pagaidi! Atnāca tādā vecā, saplēstā, briesmīgā iepakojumā pat pretīgi bija vilkt ārā mantu kuras Cena bija 40 eur. Esmu pārsteigta par jūsu attieksmi. No Ķīnas paciņas labākas atnāk nekā no jums.

Sikumi.lv - Bojajums

Bojajums Labdien! Diemžēl, arī man sanāca tāda situācija, kad ir jāraksta sūdzība.Saņemu jau bojato preci, magnetisko saiti ceļgaliem ar nobraztu siksnu un bez jebkāda iepakojumā, tā bija vienkārši sarulēta un ielikta maisiņā Omniva piegādei, bojajumu uzreiz var pamanīt, tapēc esmu ļoti sarugtināts, ka tās apzināti bija darīts. Tiešām neiesaku citiem iepirkties šajā bodē

AtrisinātaSikumi.lv - Slikts servisa, krāpšana

Slikts servisa, krāpšana Pasūtijām spēli “cards against humanity”, itkā tulkojums latviešu valodā. Spēles cena 23€ briesmīgi bijām cerību pilni, bet atnāca mums parastas apdrukātas biroja lapas. Nebija pacentušies par izgriezt kartiņas, atnāca mums tādas a4 lapas, ķipa: še mēs tev izdrukājām, griez pats! Protams, mēs jau pirms pasūtījām spēli, vaicājām par spēles kvalitāti, vai līdzinās oriģinālaji spēlei kvalitātes ziņā, protams atbildēja pretīgi un neko tā arī nepastāstīja, teica, ka visa info esot mājaslapā...

Sikumi.lv - Bojājums

Bojājums Купила Корректор осанки / корсет "Magnetic Posture Support". Доставка, конечно, мгновенная. Но при получении была удивлена, что коробка была без доп. Упаковки, поэтому разваливалась прямо в руках, была вся мокрая и открытая. Сам товар был в целлофане, поэтому не пострадал. Хотя... Когда открыла пояс и стала его рассматривать, была очень огорчена качеством. Я понимаю, что нынче модно покупать в китае дешевку за 1 евро и продавать за 10, но вы хотя бы смотрите, в каком виде товар находится. Или...

Sikumi.lv - Krāpšana

Krāpšana Uzņēmums, kas netikai nodarbojas ar "Sīkumu" tirgošanu, bet veic arī auto nomu. Lūk mana pieredze ar konkrēto uzņēmumu nomājot auto. Saņemšanas brīdi nekādu aizķeršanos nebija, bet brīdi, kad bija automašīna jānodod mēs to kopā ar uzņēmuma vadītāju apskatījāmies, lai būtu droši, ka nav nekādu defektu, vai nobraukums atbilst tam kā vienojāmies un vai degviela ir tieši tik cik paņemšanas brīdi. Viss bija labi un uzņēmuma vadītājs teica, ka drošības naudu atdos pēc piecām darba dienām, lai būtu...

K Klients 08.05.2018
Komentāri 0 Auto noma

AtrisinātaSikumi.lv - Prece neatbilst pasūtitajai

Prece neatbilst pasūtitajai Vēlos izteikt "lielu paldies"par brīnišķīgo preci!;) Pasūtījām bērnam lelli-jautro un simpātisko Mašu. Saņēmām attālinātu Mašas radinieci-kārtīgu solārija atkarīgo,kura acīmredzot biežās sauļošanās rezultātā palikusi diezgan nesimpātiska...Vai par šo mūs diez nevajadzēja informēt?;) Protams,protams-būtu mūs painformējuši nebūtu mēs pasūtijuši-bet galvenais jau tak peļna,vienalga uz ko!