Sikumi.lv - Krāpšana

Uzņēmums, kas netikai nodarbojas ar "Sīkumu" tirgošanu, bet veic arī auto nomu. Lūk mana pieredze ar konkrēto uzņēmumu nomājot auto. Saņemšanas brīdi nekādu aizķeršanos nebija, bet brīdi, kad bija automašīna jānodod mēs to kopā ar uzņēmuma vadītāju apskatījāmies, lai būtu droši, ka nav nekādu defektu, vai nobraukums atbilst tam kā vienojāmies un vai degviela ir tieši tik cik paņemšanas brīdi. Viss bija labi un uzņēmuma vadītājs teica, ka drošības naudu atdos pēc piecām darba dienām, lai būtu drošs, ka nav veikti ceļu satiksmes pārkāpumi, protams, kad pagāja 5 darba dienas uzņēmums nebija naudu pārskaitījis kā arī veicis informātīvu zvanu, atgādinot man pašam par drošības maksu, tā tika pārskaitīta, bet ne pilnā apmērā norādot, to ka brīdī, kad es aizgāju no tikšanās atkartoti ieslēdzis mašīnu un bāka mistiski esot palikusi krietni sausāka. Jūtos apkrāpts, jo labi apzinos cik degvielu biju atstājis bākā, turklāt pret klientu ļoti nekorekti risināt šādus jautājumus jau attalināti pēc kopīgas pārbaudes, kur vienojāmeis, ka viss ir kartībā!

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 08.05.2018

Ši g. aprīlī Gatis Kondrāts ir iznomājis minibusu, ko ir atgiezis ar mazāk iepildītu degvielas tvērtni, nekā tās tika paņemts nomā, sakarā ar ko no Gata iemaksātas drošības naudas pēc parakstīta līguma tika noņemti 10 Eur (desmit). Līgumā noteikts degvielas sākumapjoms un bilde, kas noradā beigas apjomu tiks uzradīti pēc pieprasījuma.
Lūdzam Gati izņemt savu sūdzību un turpmāk uzmanīgi lasīt sadarbības līgumus.

Ar cieņu,
Busunoma.tk komanda