www.sudzibas.lv Sīkumi.lv Rupja krāpšana

Sikumi.lv - Rupja krāpšana

Tas nav biznesa, bet ļoti rupjas spekulācijas piemērs. Tika pārdota prece, kas 17-18x (!) pārsniedz cita tirgotāju piedāvāto. Kontroles pēc nopirku arī no konkurenta: tā pati prece 1: 1, tikai sikumi.lv to tirgo bez oriģinālā iepakojuma, lai noslēptu arī izcelsmi. Rupji. Lietuviešu kompānija produktus no Ķīnas Latvijā tirgo zelta stienīšu Cenā. Žēl, ka to neattapu laikus un katra eiro, ar ko viņu "biznesu" atbalstīju.

03.03.2024

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 05.03.2024

Saskaņā ar LR likumdošanu preču mehāniskie bojājumi, kas radās lietošanas noteikumu neievērošanas rezultātā, nav nodrošinādami ar garantiju. Attiecīgi atlīdzības izmaksāšana par sabojātu preci nav paredzēta.
Iesakām saudzīgi lietot preces, lai tās ilgi kalpo, izpildot savas funkcijas.

T Tevnebuszagt420 03.03.2024

Tieši kur šeit ir krāpšana?
Saproti, kas ir brīvais tirgus? Lai kaut ar 100x uzcenojumu tirgo. Atradīsies lohi kā tu, kas pirks.
Saki, ka slēpj izcelsmi, bet ražots tomēr tad Ķīnā? Kā zini, ja izcelsme slēpta?

L Lētticīgā 05.03.2024

Atbilde no Sīkumi.lv ir tik formāla un ne par tēmu, ka labāk būtu par laika apstākļiem parunājuši, šodien tāds patīkami saulains... Slikti ir ne tikai zagt. Lai jums neveicas! Cik spēšu, tajā palīdzēšu.