www.sudzibas.lv Sīkumi.lv Prece neatbilst pasūtitajai

AtrisinātaSikumi.lv - Prece neatbilst pasūtitajai

Vēlos izteikt "lielu paldies"par brīnišķīgo preci!;)
Pasūtījām bērnam lelli-jautro un simpātisko Mašu. Saņēmām attālinātu Mašas radinieci-kārtīgu solārija atkarīgo,kura acīmredzot biežās sauļošanās rezultātā palikusi diezgan nesimpātiska...Vai par šo mūs diez nevajadzēja informēt?;)
Protams,protams-būtu mūs painformējuši nebūtu mēs pasūtijuši-bet galvenais jau tak peļna,vienalga uz ko!

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 23.05.2016

Labdien,

Jums pēc likuma ir tiesības atgriezt preci, nogādājot to uz mūsu noliktavas adresi. Neredzam nekādas problēmas un iemēslu sūdzībai.
Lai jums jauka diena.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.12.2017

Uzņēmuma Sikumi.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Sergej Sergeevic 21.05.2016

это китайская подделка за 4 евро. возвращайте назад это барахло. http://ru.aliexpress.com/item/masha-toys-plush-Dolls-Stuffed-Plush-bear-masha-toys

V Vecmilgravis Osis. 22.05.2016

Nēesmu viņu atbalstītājs, bet pārsvarā visiem šiem pasūtījumiem ir rakstīts, ka krāsa var mainīties , un katram datoram ir savādāks kontrasts, spilgtums u.c parametri, tāpēc arī tā var mainīties.

A agiimagii 22.05.2016

14 dienu laikā sūtat atpakaļ, lai atdod naudu. Ja ir čeks.

S Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 19.10.2017

Labdien, jautājums tika atrisināts: klienta atgrieza preci un saņema atpakaļ naudu nedēļas laikā, bet šī sūdzība stāv jau 2.gadu.
Lūdzam pēc iespēja ātrāk to izņemt ārā vai nomainīt statusu.

ar cieņu, sikumi.lv komanda.

R Ravioli Cukurs 28.09.2019

Sīkumi.lv.Nav ne jausmas ,kas tur notiek,kā strādā,19.datumā piesaku pasūtījumu,nomaksāju 20.,nedēļas laikā nekā,bet kad uzzvanu ,nevar atrast maksājumu un pasūtījumu,bet dienas beigās atnāk atbilde,ka paka būs nosūtīta,gaidu,jau otro dienu! Pagājušas jau 10 dienas, bet nav ,no Ķīnas pat ātrāk tiek piegādāts nekā no Purvciema uz Pļavieniekiem!