Sikumi.lv - Marinator

Первый раз покупала на сайте - https://sikumi.lv. Были у меня опасения, так как я живу в Литве, а склад находится в Латвии. Но я осталась очень довольна. Покупала маринатор. Посылку получила через 3 дня после оплаты в почтомат омнива. Заказ полностью соответствует описанию. Теперь буду покупать без сомнений. Pirma karta pirkau is https://sikumi.lv. Pirkau marinatoriu. Abejojau ar viskas bus gerai, nes as gyvenu lietuvoje, o sandelys randasi latvijoje. Siuntini gavau po 3 dienu, po apmokejimo, i pastomata omniva. Marinatorius pilnai atitinka aprasyma. Dabar be abejoniu pirksiu. Latviu kalbos nemoku, bet galima daryti uzsakymus rusu ir Lietuviu kalba.

14.02.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 01.05.2022

Lūdzam pārējiem lietotājiem ieteikt, kā varam kopīgi palīdzēt mūžīgi apvainotajam Sergejam