Sikumi.lv - Krāpšana

Pasūtīju bērnu podiņu par 45 eiro, kam bija jābūt amerikāņu firmas ražotai. Saņēmu lētu pakaļdarinājumu nodriskātā iepakojumā.

Sapratu Sīkumi.lv biznesa modeli, kurš sastāv no sekojošiem soļiem:
1) tiek pārdota viltota prece par īstās preces cenu
2) ja klients (visdrīzāk) nav apmierināts, tiek piedāvāts saņemt naudu atpakaļ. Līdz ar to ptacs viņus liek mierā: "sak, naudu takš iesiet atpakaļ saņēmuši".
3) kādā brīdī tomēr kāds klients preci neatnesīs atpakaļ. Vai tāpēc, ka nepamanīs viltojumu, vai kādu citu iemeslu dēļ. Uzreiz ir pasakaina peļņa.

Tas arī izskaidro, kāpēc iesaiņojumi visām sikumi.lv precēm ir tik nodriskāti (un pat ar līmlenti pielaboti) : preces ir vairākkārt bijušas pārdotas un atkal atgrieztas.

05.05.2021

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 06.05.2021

Sveiki! Paldies par jūsu atsauksmi!

Visiem gadās pieļaut kļūdas, un, ja Jums sanācās saskarties ar kādu nepatīkamu situāciju, Sikumi.lv komanda vēlētos atvainoties par šo pārpratumu. Tiešām, preces aprakstā bija pieļauta kļūda, kuru mēs nekavējoties izlabojām.
Mūsu veikala - noliktavas galvenās prioritātes ir klientu apmierinātība, preču pieejamība uzreiz uz vietas un ātra piegāde, par ko liecina desmitiem pozitīvo atsauksmju citos interneta resursos.
Mēs vienmēr cenšamies atrisināt visas situācijas tiešā kontaktā ar klientu, tāpēc lūdzam izmantot tiešas saziņas līdzekļus - telefons vai e-pasts. Mēs pilnīgi noteikti atradīsim iespēju tikt galā ar jebkuru situāciju un neatstāt Jūs neapmierinātu.
Lai mūsu tālākā sadarbība būtu patīkamāka un veiksmīgāka, piedāvājam Jums 10% atlaidi nākamajam jebkuras vērtības pirkumam. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu attiecīgu promo kodu.

Ar cieņu,
Sikumi.lv komanda