www.sudzibas.lv Sīkumi.lv Bojāta prece

Sikumi.lv - Bojāta prece

Nevienam neiesaku šeit kaut ko iegādāties. Labu laiku atpakaļ pasūtīju tvaika slotu. Prece atnāca jau netīriem plankumiem, sabojāta, filsējamās detļas sagādāja grūtības, jo nefiksējās normāli. Ne reizi pat nelietoju.
Aizpildīju veidlapu un aizsūtīju atpakaļ. Man atbildēja, ka preci pati esmu sabojāJusi, saskrāpēJusi bet tas lietošanai netraucējot, varu saņemt preci atpakaļ, jo naudu neatgriezīs.
Tā nu paliku bez preces un 70€ zaudējumiem.
Šeit pārdod štruntus, pakaļdarinājumus un pat nepārbaudat preces pirms sūtīšanas vsai tās nav bojātas!

15.07.2021

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 16.07.2021

Sveiki, Ginta!
Katru preci pirms izsūtīšanas mēs pārbaudam, kā arī pārbaudījām jгms sūtīto slotu. Nekāds ieplīsis stikls nebija konstatēts. Šīs slotas kaste bija atvērta tikai vienu reizi - tieši pārbaudes laikā pirms izsūtīšanas, un ar stikliņu viss bija kārtībā.
Instrukcija ir pievienota precei, tur ir skaidri un saprotami aprakstīts, kā tā saliekas un kā to vajag sagatavot izmantošanai. Ja jūs sekotu rakstītajam tur, jūs pilnīgi noteikti bez liekām pūlēm varētu to izmantot, neko ar spēku nekur nebāžot, jo tas bojā ierīci.
Preces atgriešanas noteikumos ir norādīts, ka prece ar fiziskiem bojājumiem, oriģinālā iepakojuma bojājumiem un lietošanas pazīmēm netiek pieņemta atpakaļ. Iepakojums ir ieplēsts, pati slota ir ar skrāpējumiem (sūtīšanas laikā to nebija), slotas uzlīme ir ieplēsta, tas nozīmē, ka ierīce nebija korekti izmantota jau no pircēja puses.
Bet kā jau jums tika iepriekš teikts, mēs pārbaudījām, nekas no iepriekš minētā netraucē izmantot visas slotas H2O X5 funkcijas un jūs joprojām varat izņemt jūsu preci mūsu noliktavā, iepriekš sarunājot laiku.

Sikumi.lv komanda vienmēr ir gatava konstruktīvam dialogam.

G