LV RU

Xnet

Xnet SIA
www.xnet.lv
Adrese: Brīvības iela 293 A - 3
Rīga
Latvia - LV 1006
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67892277
Fakss: +371 67892278
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

19%
Sūdzības
108
Atrisinātas
6
Ar atbildēm
78
Apskatīt statistiku

Xnet - Sūdzības un atsauksmes

Xnet.lv - Ļoti slikts serviss, Krāpšana

Ļoti slikts serviss, Krāpšana Neiesaistāties ar šito kantori. Ja gribat ko noskaidrot pa tel. Rēķināties vismaz 5 min. Klausīties mūziku. Nervi pagalam jūs nebūsiet izlasījis ar maziem burtiem rakstīts esot izpilde 2 nedēļu laikā. Kam man tāds i-veikals Latvijā. E-bais 2 nedēļu laikā no Eiropas pa taisno. Nost ar X - Net.

AtrisinātaXnet - Savas vainas atzīšana

Savas vainas atzīšana Tika veikts pasūtījums un viena no precēm (telts) atnāca ar saplēstām detaļām (melnie mietiņi ar ko veido telts konstrukciju). To konstatēju tikai sākot lietot telti, izpakojot to no iepakojumiem un telts somām. Sazinoties ar Xnet.lv veikalu un izstāstot radušos situāciju lūdza, lai nosūtu bildes ar bojātajiem mietiņiem uz ko saņēmu e-pastu pretī, ka tā kā telts ir lietota viņi var piedāvāt 10.00 EUR 'lielu' kompensāciju. Vēlos piebilst, ka telts cena ir 90.00 EUR. Sniedzu viņiem detalizētu...

Xnet.lv - Preces nav

Preces nav Esmu pasūtījis xnet.lv veikalā sūtījumu jau 14. Jūlijā un joprojām nav saņemts sūtījums (21.07.2020) , zvanot klientu atbalstam neviens neko nezin, ne kur ir sūtījums, ne kad sūtījums būs. Apsola noskaidrot un atzvanīt, bet klusums. Jāzvana atkārtoti pašam un atkal neko nezin. Nauda samaksāta par preci 14.07.2020. Pilnīgs bardaks! Šausmīgs serviss un attieksme. Uzskatu, ka tā ir krāpšana, naudu paņem, preces nav.

Xnet - Krāpjas

Krāpjas 15.06.2020. Pasūtīju portatīvo datoru, lielu naudu samaksāju. Šodien, 29. Jūnijā xnet paziņo, ka nav vairs. Tātad saviem paziņām vai draugiem pievākuši, bet man pēc tik Ilga laika atsaka. Negodīga komercprakse. Nekad šajā internetveikalā vairs neko nekad nepasūtīšu!

Xnet - Slikta darba kvalitāte/ētika-ļoti lēna piegāde.

Slikta darba kvalitāte/ētika-ļoti lēna piegāde. Produktu pasūtīju 08.06.2020. 10.06. Atnāk paziņojums, ka prece atdota pārvadātāja kompānijai un no Igaunijas līdz manīm (lv) nonāks līdz 12.06. Tikai pēc tam, kad 12 tajā sāku zvanīties uz xnet ar jaut. , kur ir? , manu jautājumu solīja nodot menedžerim. Tikai pēc vairākkārtējas zvanīšanās un tikai 17.06. Saņēmu atbildi, ka viņiem kurjer-dienests atbildējis, ka paka esot par mazu, lai ielīstu paku skapī. Tiešām? ! Vai xnet.lv šādos gadījumos nav spējīgs komunicēt ar savu sadarbības partneri...

Xnet - Netiek atgriezta nauda

Netiek atgriezta nauda 03.06.20 tika pasūtīts zālespļāvejs Hpg G51Shl - c. Tika atsūtīta informācija, ka dpd preci drīzumā piegādās. Preci protams nepiegādāja. Teica, ka prece nodota dpd un tā ir pazudusi dpd kurjer dienestā. Solīja noskaidrot un atzvanīt, protams, nekas netika noskaidrots. Pagājušā nedēļā ieprasīju naudu atpakaļ, solīja 2 dienu laikā atgriezt, protams, nekas joprojām nav atgriezts. Zvanīts un rakstīts tiek katru darbadienu, Sola tik noskaidrot situāciju, bet bez rezultātiem!

Xnet - Krāpsana

Krāpsana Nekad neiepērcieties šajā. Šis uzņēmums pasūta izmanto agresīvu reklāmu un melo. Divi gadījumi ar velosipēdu. Pirmajā gadījumā gaidīju 3 nedēļas preci. Atnāca, bet pavisam citā modifikācijā, nekā aprakstā: atgrieztas preces iemaksu bija jāgaida mēnesi, turklāt ar lielām grūtībām, draudot iesūdzē ptac. Nekad nemaksājiet xnetam naudu iepriekš. Otrā gadījuma pasūtīju preci vēlreiz ar 50% atlaidi. Gaidu 2 nedēļas, beigās man paziņo, ka preces nav noliktavā. Uzņēmums piedāvā veikt citu pasūtījumu...

Xnet - Slikts serviss un komunikācija

Slikts serviss un komunikācija Interneta lapā izvietotas vienādas preces, tikai vienai precei nāk dāvana klāt, otrai nenāk. Veicot pasūtījumu operators piedāvā ar dāvanu, redzot arī preces kodu, kuru tad var izmantot pasūtījum noformēšanai, bet no klienta arī prasa kodu. Tā kā sākotnēji redzēja preci bez dāvanas, tad arī nosauca šo kodu, lai vismaz precizētu, kas tieši par preci. Bet operatoram tika pateikts, ka ņems to, kas nāk ar dāvanu, vai arī komplektā ar papildus aksesuāru par to pašu cenu. Tiek formēts līzingā...

Xnet - Ne preces ne naudas

Ne preces ne naudas 13.05.2020 pasūtīju preci ar ilgo saņemšanas datumu 27.05.2020, labi pacietīgi gaidīju... 26.05.2020 saņēmu epasta ziņu ka pasūtītā prece kavēsies ar saņemšanas datumu sākot no 04.06.2020 protams atteicos un pieprasīju atgriezt naudu, atkal gaidu nauda kontā netiek atgriezta.. Telefoniski sazinoties atbild ka naudas atgriešana tika noformēta 25.06.2020 tas ir pirms es vispār atteicu pasūtījumu... Dīvaini bet naudu uz kontu nepārskaita... Neiesaku iepirkties xnet veikalā beigās ne preces ne...

AtrisinātaXnet - Slikta pasūtījuma apstrāde

Slikta pasūtījuma apstrāde Pasūtīju 10.05.20 rampu traktoram, lai iebrauktu auto piekabe, xnet atsūtīja atbildi, kad piegāde plānojas 25.05.20 bet 22.05.20 uzrakstīja vēstuli, kad piegāde kavēsies līdz 02.06.20 sapratu, kad mans pasūtījums netika apstrādāts 24 h laika no pasūtīšanas briža, kaut gan naudu samaksāju uzreiz pie pasūtīšanas. Esmu loti, loti vilies xnet veikala.

AtrisinātaXnet - Jau 2 reizi atnāk prece neatbilstošā krāsā

Jau 2 reizi atnāk prece neatbilstošā krāsā 04.04.2020 Xnet interneta veikalā tika pasūtīts (pas. Nr. 590062787) kafijas aparāts Stoller Sem 800 (maksā 379,95) sudraba krāsā, tad arī veikta rēķina apmaksa. 15.04.2020. Pirmo reizi tika piegādāts neatbilstošs modelis (Stoller Sem 800 b - maksā 379,00 eur) Melnā krāsā. Veicu saraksti ar Xnet. 17.04.2020. Tika atsūtīts kurjers pakaļ aparātam. 05.05.2020. Tika atkal, nu jau otro reizi piegādāts (pas. Nr. 201122427) neatbilstošs modelis Stoller Sem 800b Melnā krāsā. Atkārtoti veicu saraksti ar Xnet. Atkal ir jāveic preces atgriešanas / maiņas procedūra.

Xnet - Slikts serviss, preces nav!

Slikts serviss, preces nav! Preci pasūtīju 20.02. Piegādes termiņš 28.02. Prece neatnāk, sāku zvanīt atbilde - prece būs, gaidam. 28.02. Atnāk epasts ka nodota prece dpd, tuvākās dd laika būs, gaidu, nav! Zvanu uz dpd - pārsteigums - neviena prece uz manu adresi nav nodota! Zvanu xnet - sieviete atbild ka ir nosūtits pieprasījums, gaida atbildi. No kā? Nepaskaidro, liek gaidīt līdz nākamajai dienai - zvanam nākamajā dienā, gaidam līdz vakaram atbildi, 3. Dienā zvanu ar lūgumu atgriezt naudu-nevar jo nezin kur atrodas musu...

Xnet - Slikts serviss

Slikts serviss Lieliski, uztaisījām pasūtījumu 08.01.20! Solītā 22. Janvāra vietā pasūtījums atnāk 27. Janvārī un pie tam nepilns. Iztrūkst prece, kuras vērtība ir 249 eur! Naudu atpakaļ neskaita, par pazudušo preci neko nevar pateikt. Vienīgā atbilde mēs ar jums sazināsimies, un protams katru reizi zvani un prasi, jo no Xneta sagaidīt zvanu nereāli!

Xnet internet veikals - Nokavē piegādes termiņu un neatgriež naudu

Nokavē piegādes termiņu un neatgriež naudu Neiesaku neko pasūtīt Xnet Internetveikalā. Uzņēmums neorganizēts, preci nepiegādā vairākas nedēļas. Kad piegādi atteicu (jo cik var gaidīt!) , vienalga atsūtīja preci. Preci xnet neizņem no pakomāta/nerūpējas lai to viņiem nosūtītu atpakaļ (kaut arī sola, ka to 1-2 dienu laikā izdarīs) . Naudu gaidu jau vairākas nedēļas, atbilde visu laiku "mēs vēl neesam saņēmuši preci". Mūsu ģimenē otrais negatīvais gadījums ar Xnet, nevienam neiesaku kļūt par šī neorganizētā un negodprātīgā internetuzņēmuma klientu.

Xnet - brāķis

brāķis Vēlos brīdināt citus... Pasūtīju bērnu virtuvīti. Maz jau tas, ka atnāca tikai ar otro reizi īstais sūtījums 3 nedēļas vēlāk. Labi, ka mazs bērns savādāk būtu sabojāti ziemassvētki bez lielās dāvanas,. Virtuvi nav iespejams salikt, durvis neliekas iekšā izmērs neatbilst.. Deformēti materiāli. Ar šķirbām nevienam neiesaku

Xnet - Prece nav saņemta

Prece nav saņemta Vēlos brīdināt citus pircējus, neko no šī interneta veikala neņemt jo var gadīties tāpat kā mūsu ģimenei. Pasūtot sekciju tā neatnāk. Sazinoties ar viņiem saprotam ka neviens nezin kur tā ir palikusi 2. Datumā bija jābūt nu jau ir 10. Datums un neviens nezin kur mūsu prece un kad viņa varētu atrasties.

Xnet - Galda futbols

Galda futbols Pasūtīju bērnam uz Ziemassvētkiem dāvanu galda futbolu. Izlasīju cilvēku atsauksmes par šo xnet lapu tad, kad biju savu pasūtījumu veikusi un visu jau atmaksājusi. Sāku bažīties par to vai bērna pasūtītā dāvana atnāks, jo spriežot pēc cilvēku komentāriem daudzi tikuši apkrāpti. . Savu pasūtījumu sagaidīju un liels izbrīns bija par to, ka atnāca dienu ātrāk. . Liels paldies xnet komandai par ātro piegādi! Priecīgus jums svētkus un laimīgu 2020. G. ???

Xnet - Krāpšana, slikts serviss, meli par piegādi

Krāpšana, slikts serviss, meli par piegādi Мне уже надоело с ними выяснять, получу ли я свой товар вообще. Не указано, когда товара нет на складе! Появился на складе - подождите ещё неделю. Замкнутый круг! Простите, уже пальцы болят писать. Если начинаешь что-то уточнять - игнорируют вопрос вовсе!

Xnet - Krāpšana

Krāpšana Šajā interveikalā iegādājos virtuves kombainu un garantijas laikā putojot viņš apstājās. Sazinājos ar internetveikalu, atdevu uz remontu.Pēc pāris nedēļām saņēmu savu kombainu neremontētu un atzinums, ka ir vērts vaļā un pat atstāta lodalva, tāpec garantija atteikta. Es biju šokā, jo neviens viņu nav vēris vaļā, jo garantijas laiks taču. Rakstīju uz Xnet, ka viņi tādā gadījumā man šādu kombainu ir pārdevuši, bet neesmu saņēmusi nekādu atbildi.

Xnet - Krāpšana

Krāpšana Meklēju konkrētu preci caur salidzini.lv. Rezultātos gan reklāmas, gan lētākos parādījās xnet.lv prece. Bet cena tajās bija zemākas, nekā īstenībā, atverot mājas lapu. Pie tā arī mājas lapā preču sarakstā bija zemāka cena, nekā atverot preci (pielikumā bildes) . Izstāstot situāciju pārstāvim, dabūju veselu rindu ar bezatbildīgām atbildēm: kā viņiem nav nekādu saistību ar portālu salidzini.lv, tad "labi, ir, bet nav saistību ar reklāmu", tad "labi, ir, bet datu atjaunošana tur atpaliek" utt...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes