www.sudzibas.lv Xnet Slikts serviss

Xnet - Slikts serviss

pasūtīju telefonu. Samaksāju 3 dienu laikā nebija nekāda apstiprinājuma, ka pasūtījums apstiprināts. Pēc mana zvana un lūguma, tas tika atsūtīts.Norād⁸ts bija ka pasūtījumu saņemšu 20.07. Man tas bija svarīgi jo telefons vajadzīgs uz 23.07. 19.07.vakarā saņēmu
E-vēstuli, ka pasūtījumu varēs saņem ap 26.07. Zvanīju, lai nekavējoties pārskaita atpakaļ uz kontu samaksāto naudu. Tas vēl nav izdarīts. Neiesaku šo veikalu.

20.07.2021

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 20.07.2021

Labdien, lūdzu, atsūtiet pasūtijuma numuru uz [email protected], lai varētu Jūs idenfificēt un atrisināt situāciju.

A Andris Grandbergs 10.12.2020
Slikts serviss

Xnet pasūtīts pirkums Latvijas teritorijā netika nogādāts nedēļas laikā. Laiku atlicina uz vēl vienu nedēļu, kas ir nepieņemami. Neiesaku Xnet iepirkties.

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

Z Zanda Bralite 15.07.2021
Atsauksme par labu darbu

Gribēju izteikt labu atsauksmi par xnet komandas darbu.

Zanda Brālīte

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021