Aliexpress

Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Aliexpress - Sūdzības un atsauksmes

Aliexpress - Купил камеру а она через месяц перестала работать

Купил камеру а она через месяц перестала работать Писал в магазин много раз что она не работает и не включается батарейки сразу горячие становятся в ответ чтоб я послал камеру фото ловушку обратно но мне это дороже чем она стоит.

Aliexpress - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, šodien atveda mums jauns rokassprādzes pulkstenis un kāpēc mums nav kvadrāts rādītājs pulkstenis? Es jums sūtīt bildes tieši es pasūtīju tapt ka pulkstenis... Es vēlos atgriešana naudu vai to pašu pasūtīt rokassprādzes pulkstenis. Ceru, ka atgriešanās un gaidu ziņojums no jums! Lai jauku vakars!

Aliexpress - Bērnu drēbītes

Bērnu drēbītes Šodien no rīta Aliexpress mājas lapā uzsūtīju savai princesei drēbītes divus apģērbus katra maksāja 8,80 eur. Un es protams, paņēmu divus! Apstiprinot sūtījumu Pēkšņi no mana konta pazūd 700 eur! Esmu šokā, kādā veidā? Ja frii shippings, un kur mana nauda? Es ļoti ceru to atgūt atpakaļ sliktākajā gadījumā sūdzība. Un vai vispār ir iespēja to atgūt?

Aliexpress - Krāpšana

Krāpšana Īsumā par manu pieredzi, pirmo reizi iepērkoties Aliexpres.Pasūtīju Nike kurpes, par tām samaksāju. Ilgi gaidīju, apmēram pēc mēneša sagaidīju vēstuli no VID muitas, ka kurpes ir pārtvērusi muita, jo tās, iespējams, ir viltojums un, ka, ja es 10 dienu laikā nenosūtīšu iebilduma vēstuli, kurpes tiks iznīcinātas. Nosūtīju vēstuli, ka iebilstu pret kurpju iznīcināšanu, atbildi nesagaidot, piezvanīju uz muitu. Man atbildēja, ka kurpes tiks iznīcinātas.Rezultātā - zaudēta gan nauda, gan kurpes. :(

www.aliexpress.com - Drausmiga kvalitāte. Dārgi prieks tādiem mēsliem!!!

Drausmiga kvalitāte. Dārgi prieks tādiem mēsliem!!! Velos bridināt visus par www.Aliexpress.com drausmīgajiem, nekvalitativajiem, apgerba gabaliem.Es 2x esmu sutijusi, un atnākusi totālākie brāki, atirusas viles, vispār gridaslupatas.Kada jega priecaties par mazajiem cipariem cenās, ja uzvilkt var tadu sūdu tik 1 reizi un ta vēl, ne jau uz kadu zolidu pasākumu!!!???Tikai nauda izmesta vējā.Tie pasi 15 - 20 euro, par tām suda virsjakām, ir nomesti renstelē, vai 8 euro par "kleitu"ari ir nauda.Agrāk es daudz sita pazaudeju piki, likas ietaupisu...

Aliexpress - Nav prces, nav naudas!

Nav prces, nav naudas! Psūtīju dažādas preces no Aliexpress. Kvalitāte vienkārši šausmīga! Bet viens veikals preci nepiegādāja un naudu arī neatdeva! Uz vēstulēm vienkārši nereaģē! Esiet ļoti uzmanīgi ar šo preču piegādātāju!