Aliexpress - Krāpšana

Es pasūtīju aliexspres sev divas preces, lai ar tās nebija pa lielām summām, tomēr tas ir zaudējums man... Man šīs preces neatnāca, gaidīju sešus mēnešus un rakstīju, lai sūta naudu atpakaļ vai preci, bet neko vēl projām neesmu atguvusi. Es iesaku nepaļauties uz šo interneta veikalu, labāk nesūtīt, jo pēc tam varbūt lieli zaudējumi, kaut arī preces par mazām cenām bijušas. Pirmkārt nav jau arī kvalitatīva prece šim interneta veikalam. Vēl, kas arī bildē izskatās iepakojumā vairāk nekā īstenībā ir, piemēram gumijas paciņā nebija tik daudz kā izskatījās attēlā.

18.05.2021

E

E EnijaG 31.01.2021
Krāpšana

Pārdevējs tirgoja vans ķedas par 36 eiro. Pēc pāris dienām atsūta, ka nav iespējas piegādāt preci uz Latviju. Un pēkšņi izdzēšas, ka nevar sazināties ar viņiem. Ne naudas ne preces.

S Sudzibas.lv Admin 25.08.2021

Joe Rogans👽 18.05.2021

Aliexpress ir tūkstošiem dažādi tirgotāji daži godīgi, daži žuļiki kā jau visur pasaulē. Naudu vienmēr esmu dabujis atpakaļ, ja 2 mēnešu laikā neatnāk prece.

Good Intentions 18.05.2021

Tas pats.

A aicis24 19.05.2021

Ir noilgums,ja rakstījāt tikai pēc 6 mēnešiem tam veikalam, no kura sūtījāt, tad arī neko nedabūsiet.Ir jāraksta ātrāk, kad prece nav atnākusi pēc noteiktā laika, ne ilgāk pēc 2 nedēļām un neklausies, ko tas veikals raksta, tipa pagaidam vēl, varbūt prece atnāks viņi tā velk laiku, lai nebūtu jāatmaksā.Un ja neatmaksā, tad ir jāraksta pašam Aliexpresam un viņi risinās tavu problēmu ar to veikalu, bet nu tavs gadījums ar 6 mēnešiem ir nokavēti apsolūti visi termiņi.

Ugis.fenikss 19.05.2021

zini kur nav lieli zaudejumi? Feniksa! es jau nereklameju bet shonedel izcelu pari tukstoc euro, izmantot sho kodu vari dabut 10€ bonusu: https://freegiftcards.co/join.php?id=09M8AH

G Gulbenietis 30.09.2021

Nu ti i baklazan :D

P pagpag 19.05.2021

Ar tiem Aliexpress ķīniešiem ir tā... lielais vairums ir šausmīgi godīgi, tie šķiet hongkongieši, jo ar angliskiem vārdiem, pat ieliek sūtījumos kautko drusku vairāk, kādu mazu suvenīriņu no Ķīnas, sīkumiņš bet patīkami, protams patrāpās arī pa kādam "viltīgdibenam", bet tādus laikam tur momentā izbano ja pasūdzies, bet to viņi galīgi nav ieinteresēti, jo dažamlabam tas ir vienīgais iztikas avots... Ja atmiņa neviļ pa visu laiku viens tāds bija, bet var gadīties arī tas bija "suniski" godīgs, jo tad bija tās problēmas ar "Royal Mail", kad caur tiem tranzītā gāja tie sūtījumi un viena zem klajas debess atstātā krava vienkārši izšķīda Anglijas lietavās bez iespējas atšifrēt adresātus :-(((

T Tarya2020 09.08.2021
Riga does not issue parcels where tax is paid

I paid all taxes. but the Riga post office does not issue parcels anymore and the parcels disappear

latvijas pasts ignore my questions and why do show inaction to the consumer
Riga does not issue parcels

S Sudzibas.lv Admin 24.08.2021

T Tarya2020 29.09.2021