www.sudzibas.lv Aliexpress Bērnu drēbītes

Aliexpress - Bērnu drēbītes

Šodien no rīta Aliexpress mājas lapā uzsūtīju savai princesei drēbītes divus apģērbus katra maksāja 8,80 eur.
Un es protams, paņēmu divus! Apstiprinot sūtījumu
Pēkšņi no mana konta pazūd 700 eur! Esmu šokā, kādā veidā? Ja frii shippings, un kur mana nauda?
Es ļoti ceru to atgūt atpakaļ sliktākajā gadījumā sūdzība.
Un vai vispār ir iespēja to atgūt?

C

C candyyyyy 19.04.2017

Śodien no rīta Aliexpress mājas lapā uzsūtiju savai princesei drēbītes divus apģērbus katra maksāja 8,80eu
Un es protams, paņēmu divus! Apstiprinot sūtījumu
Pēkšņi no mana konta pazūd 700eu! Esmu šokā, kādā veidā? Ja frii shippings, un kur mana nauda?
Es ļoti ceru to atgūt atpakaļ sliktākajā gadījumā sūdzība.
Un vai vispār ir iespēja to atgūt?

J Juris010 19.04.2017

Ejiet uz saviem pasūtījumiem Ali mājaslapā un atceļat pasūtījumu. Uzrakstiet paralēli arī pārdevējam vēstuli ar lūgumu apstiprināt pasūtījuma atcelšanu. Variet iet arī uz banku un runāt par iespējamu maksājuma atsaukšanu, ja vien tiešām 17.6 Eur vietā ir pieprasīti 700 Eur.

K kmaja 19.04.2017

Tikai der apskatīties kas ir precīzi pasūtīts(daudzuma ziņā). Aliexpresā līdzīgi kā ebejā cenu mēdz norādīt par vienu vienību, bet pasūtījumā ir minimāli 10gb, 100gb u.t.t. Minējums cena par vienību 8.8 min daudzums pasūtījumā 40gb, jūs norādāt *2 =8.8*80=704
Ieliekiet linku uz drēbītēm aliexpresā lai redzētu kas un kā.

TasEsLV 19.04.2017

Ja runa ir par 700 EUR, kā augstāk minēts. atceliet visu, ejiet uz banku, ali ir diezgan pretīm-nākoš un uztraukties ļoti nevajdzētu. Pasūtiju sev lietu, kas atnāca ne tādā kvalitātē kā vēlejos. rezultātā saņēmu 40% atpakaļ un lieta palika pie manis.

C candyyyyy 19.04.2017

Tie ir vakardienas 700eu bet pa nakti vel ir panemti 600eu! Šodien pa taisno uz banku! Es nezaprotu, arī ļoti dīvains konts sākot ar FACEBK likās, kāds facebook konts! Bet kā? Varbūt kāds grupējums ticis pie maniem kartes datiem!

C candyyyyy 19.04.2017

Raudāt, gribās par tādām summām! Saprastu 20eu vai līdz 50 neko! Bet kad jau iet tūkstotim pāri, tad paliek pavisam bēdīgi zinot to, ka esi apzagts un kāds nakts vidū vēl paņēmis 600eu un veicis kartes maksājumus es nesaprotu, kā tas ir iespējams! Bankā sīki Zviedru bankā protams nerāda, cik un kur ir maksāts tāpēc vērsīšos šodien uz banku

C candyyyyy 19.04.2017

Reāli esmu apzagta! Un kā banka pa telefonu teica, tas ir varbūt, ka kaut ko dabūšu atpakaļ no naudas!

V Van Pērsijs 19.04.2017

nevajag saglabāt kartes datus un kontu.ja ko iepērk,tad samaksā uzreiz un viss.

A AnnaPanna 19.04.2017

Nekviec savos komentāros,bet ej un dari kaut ko! Ej aliexpress kontā,skaties par ko nauda noņemta,atcel pirkumu,zvani uz banku,ej internetbankā skaties par ko noņemts,kas noņēma. Tava sūdzība šeit neko nedos,neko! Rīkoties vajag.

C candyyyyy 19.04.2017

Viss ir izdarīts ;) kurš kviec?
Tāpat atgūt neko nevar ir kāda plūsma bijusi, no kuras mans konts ir apzagts! tāpēc uzmanieties, ja ko sūtat! Vairāk jau neko!

TasEsLV 20.04.2017

PTAC pat latvijā aizstāv tiesības kautvai tas ir ali-express. ok viņi nevar pakratīt viņiem pirkstu ,bet viņi zin kā rīkoties un kam rakstīt. 14 dienas jebkurā gadijumā strādā visā ES.

A Agnija 20.04.2017

Man bija ta pat.Gaju uz banku,jagaida bija 14 dienas,lidz naudu atgrieza konta.Saskaros ar so problemu,kad iepirkos tiesi aliexpress.

C candyyyyy 20.04.2017

Skaidrs! Daudziem tā gadījies, šodien pat paziñas pastàstîja lîdzîgu situàciju! Viss ir kàrtîbà un viss tika atgûts ????

C candyyyyy 20.04.2017

Nau domàtas jautàjuma zímes kāds gļuks

A [email protected] 04.11.2018
Man nav atnākusi paka jau gaidu 2menesu

Vēlos saņemt savu sūtījumu ja ne tad naudu atpakal

A andra freimane 07.01.2019
Par kartes nummuru

No aliexpress atnaca zina kad esmu laimejusi telefonu bija jaaizpilda 5jautajumi tad lika parskaitit 1eiro, bet lika uzrakstit savu e pastu un kartes nummuru. Vai vini drikst prasit kartes nummuru?

I Imants Gurins 15.03.2020

Nedrīkst prasīt bankas kartes nr. To zin pat viss stublākā blondīne! Ebay iepērcies caur PayPal, aliexpressa caur Alipay! Vienmēr skaties pasūtīto daudzumu un free shipping un atceries ka nekas nav par brīvu! Ķīnieši arī nav muļķi, tādi paši komunisti kā mēs. Neņem pašu lētāko, skaties veikala reitingu un atsauksmes. Un neceri ka pēkšņi pēc divām nedēļām būs klāt tavs pasūtījums. Man ir nācis pa 2 un līdz pat 4 mēnešiem! Un tiešām dīvaini ka lielāko daļu pasūtījumi iestrēgst tieši Latvijas pastā! Laikam mūsu banānijā tiešām visiem viss vienalga!

A Ainārs Mezītis 08.03.2020
Krāpšana izzaga naudu no mana konta.

Velos bridināt visus par to, ka ar aliexpress vai arī aliexpress starpniecību izmantojot manas kartes datus, izzaga naudu no mana konta. Jauks 8.marta pārsteigums, vai ne...

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

P pikasaka063 26.05.2020
Krāpšana

Neesmu saņēmusi savu pasūtījumu jau no augusta uz kontaktu neiet. nauda ir aizsutita vēlētos lai atgriez naudu. vai sūta atkārtoti preci! un mans konts ir noblokēts j jau vairākas reizes jau esmu rakstījusi...

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

I INFOS FINANCES 15.02.2021

*** credit financing ***

offer within 24 hours with 3% interest rate. Emergency cash loan with 100% guarantee

Mail : [slēpt]@financier.com

Whatsapp: +33 7 56 87 39 19